Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Stijlvol appartement met 2 slaapkamers in het centrum van Zuid-Brisbane 93-11000-AU1

5 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €534 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit lichte en moderne appartement met 2 slaapkamers biedt een comfortabel verblijf in het hart van South Brisbane. Met toegang tot voorzieningen zoals een zwembad, fitnessruimte en barbecueplek is het perfect voor zowel ontspanning als recreatie. Het appartement beschikt over een volledig uitgeruste keuken, een stijlvolle woonkamer met tv en een eigen balkon met uitzicht. Gunstig gelegen nabij het culturele centrum van de stad, is het ideaal om Brisbane te verkennen. Zelf inchecken is mogelijk met een sleuteloverdracht buiten het gebouw.

Dit appartement is ideaal gelegen in South Brisbane en biedt gemakkelijke toegang tot culturele bezienswaardigheden, restaurants en cafés. Op korte loopafstand van het Queensland Performing Arts Centre, South Bank Parklands en het Brisbane Convention Centre kunnen gasten gemakkelijk de bruisende kunst- en entertainmentscene van de stad ontdekken. De IGA-supermarkt ligt op slechts twee minuten van het appartement. Openbaar vervoer is vlakbij, waardoor het gemakkelijk is om meer attracties van Brisbane en het CBD te bezoeken.

woonkamer

TV
zithoek
verwarming
airconditioning
keuken
eettafel
kachel
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
Coffee
Wine glasses
slaapkamer
Queen Bed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
wasdroger
strijkijzer
haardroger
Handdoeken/beddengoed (incl.)


Conditioner
Shower gel
Algemeen
, , Internettoegang DSL, , Parkeerplaats, EHBO-post, balkon of terras, tuin, zwembad, fitnesstoestellen, , Long term stays allowed, Room-darkening shades
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
• Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Simone Zehntner
Verblijf van 28 juli 2026 tot 31 juli 2026
5 augustus 2026

We hebben genoten van het zwembad en de sauna, maar hadden graag parkeergelegenheid gehad. Ook het ophalen van de sleutel op een andere locatie was wat omslachtig.

Lynda Edmunds
Verblijf van 4 juli 2026 tot 7 juli 2026
9 juli 2026

Dit was onze eerste ervaring met het boeken van een Stayz-appartement in plaats van een regulier hotel. Het proces was iets ingewikkelder dan bij een hotel, dus houd daar rekening mee: de communicatie verliep via verschillende partners/bemiddelaars, we moesten een online identiteitscontrole doen en kregen een lijst met huisregels toegestuurd, enzovoort. Het was dus best spannend de eerste keer. De instructies voor het ophalen van de sleutels werden per e-mail verstuurd en het ophalen zelf was makkelijk genoeg, hoewel het 600 meter van het hotel was. Desondanks was de kamer veel GOEDKOPER dan een regulier hotel. En het was prachtig. Wat een uitzicht! Adembenemend! Vuurwerk vanaf ons balkon op de eerste avond! De locatie en de faciliteiten waren geweldig. Het enige kleine minpuntje was de netheid: het was alsof je bij een vriend logeerde nadat die grondig had opgeruimd, maar niet zo brandschoon als een hotelkamer. Het belangrijkste was dat de lakens en handdoeken heel schoon waren, net als de koelkast; maar de vloeren waren niet zo schoon als in een hotel. Dit was vast een ongelukje, maar ik stapte direct na het betreden van het zachte tapijt in de slaapkamer op een naald en die drong diep in mijn voet! Ik trok het er meteen uit en stofzuigde snel alle vloeren voor het geval de vorige gast een slechtziende naaifanaat was! Ik vond veel zand onder het vloerkleed en een paar kleine restjes popcorn/chips die duidelijk niet van ons waren, maar gelukkig geen andere naalden! Ongelukjes gebeuren en het tapijt was zacht genoeg om die vervelende prik aan het zicht van de schoonmakers te onttrekken. Gelukkig moet mijn voet op de juiste plek zijn geraakt, want er was alleen een vlekje en een blauwe plek. Ik kon nog steeds genieten van de korte wandeling naar Southbank en het museum, enzovoort. Over het algemeen was het appartement FANTASTISCH. Ik raad het aan, maar houd er rekening mee dat je wat meer communicatie en instructies nodig hebt dan in een hotel en verwacht dat het schoon is waar het nodig is, maar niet tot in de puntjes. Maak zeker gebruik van het zwembad en de spa. Die zijn ook geweldig. Ik zou zo'n vakantie nog eens overwegen als ik een mooie kamer en locatie voor een goede prijs zou krijgen; maar als de prijs vergelijkbaar zou zijn met een hotel in de buurt, zou ik voor de makkelijkere optie kiezen. Ondanks die prik was het nog steeds een geweldige plek en een fantastisch verblijf. En bedankt dat u kleine dingen zoals zout, peper en olie in het apparaat hebt geplaatst. Dat vergeten bezoekers altijd!