Ruime villa in Salzburgerland met een balkon en terras 39-0075-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze villa in Zell am See heeft 5 slaapkamers en is geschikt voor een groot gezelschap. De accommodatie ligt in het dorpsdeel Thumersbach en is recentelijk gerenoveerd. De buitenkant is nog geheel origineel en van binnen is het een mix van oud en nieuw, verrijkt met moderne accessoires.
In de winter is de villa centraal gelegen tussen de skigebieden van Kaprun en Zell am See, de skibus stopt vlak bij het huis. In de zomer word je door de zon gewekt die de slaapkamer in schijnt en je kunt wellicht een verfrissende ochtendduik nemen in het meer van Zell am See (400 m). Daarna kan je genieten van een heerlijk ontbijt op het terras. De mogelijkheden in deze regio zijn oneindig. Je kunt hier fietsen, wandelen, zeilen, surfen, paardrijden, skaten, golfen of gewoon lekker lui zijn.
Je kunt de ski- en wandelspullen na een lange dag kwijt in de berging in de kelder. In de tuin vind je een barbecue.
De halte van de skibus is vlakbij.
Extra informatie
Bij vertoning van uw reisbescheiden ontvangt u 7% korting op skihuur bij Intersport Brundl in Zell am See
Kenmerken
fornuis
2x oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (satelliet)
kachel
DVD-speler
stereo-installatie
2-pers. slaapbank
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2x 1-pers. bed
douche
wastafel
toilet
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
balkon
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
balkon
2-pers.king size bed
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
wasmachine
skischoenverwarmers
verwarming (CV), terras, tuin, tuinmeubilair, BBQ, parking
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig authentiek huis vlak bij skibus
Wij komen al een aantal jaren in dit huis. Wat dit jaar opviel was dat het niet zo schoon was als we gewend zijn. Er wordt een flink bedrag voor eindschoonmaak gerekend. Dan mag je ook een schoon huis terug verwachten. Daarnaast constateerden wij een aantal mankementen. Als dan blijkt dat de eigenaren voor je in het huis zijn geweest, zou je denken dat er aandacht aan je eigendom is besteed. Verder hebben wij een prima week gehad.
Het weer in de 2 weken was goed. Helaas is het huis alleen maar bevredigend. En het gaat om reinheid. Dik stof op de lampenkappen, kasten etc. Kruimels in de lades etc. Gelukkig was het mooi weer en hoefden we niet de hele dag in huis te blijven. Zelf ben ik ook voorstander van energiebesparing. Dit licht in de gangen en gedeeltelijk in de kamers was een brutaliteit. Een aansteker zorgt voor betere lichtomstandigheden. Het huis is erg groot, dat vonden we erg leuk. De bedden kraken elke keer dat je je omdraait. Ik wil niet verder geïrriteerd raken en het daarbij laten. Misschien vinden opvolgers binnenkort betere voorwaarden.
We waren een groep met volwassenen en kinderen / adolescenten in het Bergfried-huis om te skiën. We voelden ons zeer comfortabel in het huis, het is liefdevol ingericht en biedt veel ruimte. De kwaliteit van het verblijf is bijzonder hoog in de woonkamer op de begane grond. De skibus stopt voor de deur en brengt u in 10 minuten naar het dalstation "CityXpress" in Zell am See, maar rijdt helaas niet zo vaak. Maximaal elke 30 minuten, normaal elk uur Er waren twee kleine druppels alsem in het huis: de badkamer op de bovenste verdieping had al lange tijd waterschade (gezien de vlekken op het plafond in de badkamer direct onder op de eerste verdieping). Het druppelde eigenlijk van het plafond op de 1e verdieping toen je de douche daar gebruikte. Het tweede punt van kritiek: de geboekte eindschoonmaak is nogal oppervlakkig gemaakt, vooral de netheid in de kasten in de keuken op de begane grond liet veel te wensen over.
Het huis was geweldig, we 8 reizigers voelden ons zeer comfortabel. Een kritiek moet ik nog steeds hechten ......... de keuken op het eerste gezicht heel goed .......... maar dan ......... de kap volledig vettig, de filter op dezelfde manier, de oven smerig gekleurd metaal ..... de laden zouden moeten worden weggevaagd ....... en een puinhoop, veel oude en verwoeste Kochuntensil, zou moeten worden opgeruimd ....... .... ik heb een bovenste lade opgeruimd en schoongemaakt .......... de koelkasthoek ............. ik weet niet wanneer de laatste keer daar werd schoongemaakt , is zeker een lange tijd geleden ..... ik leg het in de hoek op de vloer geplaatste keukengerei in de emmer en veegde ..... de linkerkant en achter de koelkast, ik heb me "gegeven" ...... op en links van de koelkast stoffige en vuile dienbladen ........ de drie of vier schorten die in de keuken hingen, konden ook worden gewassen. de plinten van de panelen vertoonden nog enkele sporen van zijn voorgangers. Ik heb wat foto's gemaakt. Ik hoop dat mijn kritiek niet in de "verkeerde keel" komt. Herrn gadenstätter Ik heb me bewust gemaakt van deze lelijke dingen. Misschien heeft hij dat ook doorgegeven, of als hij en zijn gezin de eindschoonmaak uitvoeren, zijn ook deze punten geëlimineerd Marianne Klinkmüller
Locatie van het huis zeer goed en geschikt voor allerlei activiteiten. Rustig, ouder huis met charme, stijlvol ingericht.
redelijk schoon, ruim huis, genoeg plek voor iedereen.
Een prima accomodatie met voldoende plaats. Jammer slechts slaapplaats voor 12 iplv 14 personen! De slaapbanken zijn maar voor 1 persoon en in de woon-/slaapkamer hangen geen gordijnen! Goed ingerichte keuken met voldoende keukengerei. Spijtig dat de 2 ovens niet onderhouden zijn, de grillplaten waren niet om aan te zien! De skibus vlakbij was zeer goed meegenomen.
Sober ontvangst, de deur was open en wat later kwam de huismeester langs. De woning was een prachtige Oostenrijkse villa die geheel aan alle verwachtingen voldeed. Het uitzicht was mooi, en de woning had volop zon gedurende de dag.
Heel fijn huis voor grote groep. Bij aankomst was het huis nog niet klaar , maar bedden waren ook opgemaakt en bagage kon alvast neergezet. Prachtige omgeving. We konden naar hartelust skien en snowboarden. Ook winterwanderwegen waren er. Zelfs hoog in de bergen tussen de skiers. Superleuk. Zell am See zelf vonden we niet zo gezellig, maar er zijn genoeg andere dorpen in de buurt.
Het huis is heel ruim met prachtige slaapkamers en een eigen parkeergelegenheid voor 3 of 4 auto's. Het heeft een ruime keuken met allerlei moderne apparatuur en een kelder voor de skischoenen en ski's. De bushalte is recht voor de deur, ideaal. In 10 minuten ben je met de bus in het skigebied. Het enige minpunt vonden wij de bedbank (smal en onstabiel) in de speelkamer. Deze was kapot en we moesten er houtblokken onder leggen, maar met 12 personen is het huis prima!
Bij aankomst was er niemand aanwezig, en vonden we de sleutel in het slot. We konden meteen naar binnen. (4 volwassenen, 4 kinderen, 1,3, 7, 9 jaar) Het huis vonden wij ruimer en lichter dan dat het op de foto's leek. Het was er wel flink warm. Vloerverwarming waar wij zelf eigenlijk verder geen invloed op hadden. We hebben de temperatuur dus aangepast dmv het openzetten van ramen (wij waren er in oktober). Boven in de slaapverblijven was het wel goed koel te houden. Alles wat je nodig hebt is in het huis aanwezig. Nadeel was wel dat veel zaken kleine haperingen vertoonden. Bv - Douches bij iedere kamer op de eerste etage, maar met kapotte houdertjes om de douchekop in te plaatsen, waardoor deze naar beneden valt zodra de druk er af is. - Wel een kinderbed aanwezig, maar een matrasje van twee delen dun schuimrubber wat eigenlijk geen matrasje te noemen is. - Wel kinderstoelen, maar wat smoezelig en riempjes die niet vast kunnen. - Ook de vloer boven was schoon, behalve in alle randen. - Er was een vaatwasser, maar deze maakte niet volledig schoon. - Er is een speelkamer, maar veel is incompleet etc. Contact vooraf was per email en sms slecht met de eigenaar. Telefonisch was hij te bereiken, maar wel erg kort van stof. Hij is eenmalig in het huisje geweest om de zakelijke kant te regelen, en zou de laatste dag nogmaals langskomen. We hebben hem niet meer gezien. Wel erg fijn dat er een wasmachine en droger aanwezig is. Best handig als er jonge kinderen mee zijn! Ook lekker gegeten uit de 2(!) aanwezige ovens! Misschien handig om te weten de gordijnen in de slaapverblijven zijn niet zo dik, dus hou je van donker slapen, neem iets mee. Al met al hebben we naast wat kleine irritaties een fijn verblijf gehad.
We zijn naar Zell am See meer dan 10 jaar en nooit nalaat te teleurstellen. De stad is schoon met veel plekken om te eten en te drinken en veel te veel activiteiten en plaatsen om te bezoeken in een week. We gingen zelfs sleeën op de gletsjer in augustus! Het enige negatieve is dat want dit is het tweede jaar dat we verbleven in de Villa hebben we een daling in de normen gezien. De tapijten zijn zeer bevlekt met het lijkt alsof kauwgom op een aantal van de slaapkamer tapijten. Alle douches waren gebroken en de trays overstroomd. De douchekop viel meerdere malen in één ruimte raken me op het hoofd en het laten vallen zwaar op mijn voeten. Dit gebeurde ook in mijn zoons douche hem te raken heel hard. Ik heb dit te melden twee keer mondeling en per e-mail, maar er gebeurde niets. We hadden ook om te sorteren het afval buiten gelaten zoals het was het aantrekken van een paar vliegen en moest naar buiten geven een goede sweep om zwerfvuil en fag konten te verwijderen. It "is zo jammer, want het huis is zo mooi en luxe kan zijn. Alle bedden waren o mijn gegeven 1 kussen die ik al een beetje krap als we betalen 10 € per persoon beddengoed vergoeding en ook slechts 1 kleine handdoek. Het heeft maakte ons afvragen of volgend jaar te boeken. Over het geheel genomen "sa fab huis op een geweldige locatie, maar met onderhoudsproblemen die weinig moeite zou nemen
Met 10 mensen van opa en oma tot kleinkinderen en wat er tussen in zit heerlijk genoten van een mooi vakantie huis. En de omgeving van Zell am See en wat er allemaal te beleven is, een week is te kort ...........dus we komen zeker terug. En vooral Salzburg en de Grossclockner Hochalpstrasse moet je doen
Zell am See is de perfecte vakantie met het gezin. Het huis is perfect gelegen tegenover het meer van het drukke centrum van de stad op een paar minuten lopen van het meer. We kon 't houden onze 5 jaar oude jongen uit de buurt van het park, het meer of de prachtig schoon deur zwembad. Het huis is ruim. We hadden 3 generaties die gemakkelijk in elkaar gemonteerd. Het heeft alles wat je nodig hebt om te carpoolen en de zorg voor uw gezin . Zorg ervoor dat u aangeven welke bedden u wilt maken. De formatie bed betekende mijn zus werd verwacht om te slapen in de kamer met mijn 5 jaar oude zoon. De schoonmaak en het beddengoed lading is een beetje een steek!
Het huis heeft alles voor een perfecte ski-vakantie met een groep van 10 personen vereist is geweldig ruime gemeenschappelijke ruimte met keuken, zithoek voor alle personen, verschillende banken, TV met Playstation 2 en Stereoanlage- kelder met Schuhheizung- royale slaapkamers met comfortabele bedden en deels Badezimmer.- eigen klein appartement met een slaapbank en een extra keuken in de op grond tuin met parkeerplaats en stoelen ('s avonds nog steeds zonnig) (inclusief 2 koelkasten.) - bushalte voor de deur (ongeveer 10min naar het skigebied Schmittenhöhe, de gletsjer over 1u.) Al met al een zeer goede vakantie en ik kan het iedereen aanraden het huisje. Bijzonder positief was dat ondanks luide muziek op de begane grond, geen lawaai in de slaapkamers kunnen worden gehoord en de slaap niet wordt aangetast.
Er was genoeg ruimte voor 2 gezinnen en ook de locatie aan de skiliften goed, de bus stopt voor de deur.
Mooi ski gebied zell am see en kaprun leuke apre ski ook belangrijk wezen roddelen met een vee wagen naar boven hoe leuk is dat voor herhaling wat baar
We hebben een heerlijke vakantie gehad en kunnen dit huis ook aanraden als je met meerdere gezinnen en kinderen op vakantie gaat. We hadden 4 kinderen bij ons in de leeftijd van 0-4 jaar. Jammer dat er weinig buitenspeelgelegenheid bij het huis was. Gelukkig mochten we de schommel van de overburen gebruiken. Het huis is van alle gemakken voorzien op NL televisie na. Maar dat hebben wij niet gemist.
Mooi, ruim huis van alle gemakken voorzien. De skibus stopt voor de deur en met de auto zijn de pistes van Zell am See en Kaprun in korte tijd te bereiken. Wij hebben genoten van ons verblijf.
Het huis was lekker ruim en vlakbij het meer met zwembad. Veel sportieve dingen in de buurt gedaan zoals raften, klimmen en rodelen. Veel gezwommen in het meer. Een zeer geslaagde vakantie.