Ruim appartement in Zell met een overdekt terras 27-65865-DE1
Beschrijving
Deze woning in Zell bestaat uit 2 appartementen met 1 extra slaapkamer. In totaal zijn er 4 slaapkamers en daarmee is de woning ideaal voor een groot gezelschap. Het is een ideale bestemming voor 2 groepen die onderling nog wat privacy willen hebben.
Wanneer je de voordeur van deze woning uit wandelt, ben je na 30 m in de gezellige hoofdstraat met talloze winkeltjes. Loop je nog 30 m verder, onder de poort door, dan sta je op de boulevard, met aan de overkant daarvan de romantische rivier de Moezel. ’s Avonds kun je hier heerlijk eten op een van de vele terrasjes, terwijl de zon langzaam achter de tegenoverliggende heuvels verdwijnt.
Beide appartementen zijn van de belangrijkste benodigdheden voorzien. Daarnaast is er een overdekt terras en een balkon.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- inclusief
- Huisdieren
- max. 2; gratis
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- zelf meenemen
- Keukenlinnen
- zelf meenemen
- Wifi
- niet aanwezig
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Prachtig huis op een geweldige locatie in Zell. Midden in het centrum en toch rustig. De winkelstraat vol restaurants is op een aantal meter afstand. Wat meer informatie in het huis (algemene informatie over afval, locatie van bv een glasbak, werking bepaalde apparatuur (houtoven in keuken?) en bv hoe het huis achtergelaten dient te worden) zou welkom zijn. De tuin verdient wat meer aandacht. Het zou bijvoorbeeld prettig zijn als één picknicktafel set op het bovenste plateau zou staan zodat men wat meer van de zon kan genieten in het najaar. Al met al een super verblijf, heerlijk ruim; ook de badkamer met een heerlijke douche. Wij komen zeker nog eens terug als we naar Zell gaan.
Accommodatie voor 5 personen was , goed uitgerust en schoon
Mooi en super gelegen appartement.
Wat een heerlijk weekend hebben wij gehad met onze stepgroep van www.stepshop.nl fijne keuken, goede bedden en veel ruimte! Wij komen graag nog eens terug!
Aan de Moezel is het altijd mooi en gezellig.
Mooie accommodatie, zeer schoon en goed uitgerust. Goede bedden en zeer vriendelijke eigenaar
Geweldige ontvangst, goed verzorgde lokatie