Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Prachtige villa op Texel op een klein parkje 64-7000-NL1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze prachtige villa in De Koog, ligt aan de rand van het unieke natuurgebied 'De Dennen', dat deel uitmaakt van Nationaal Park 'Texelse Duinen'. Met 4 slaapkamers voor 8 personen, bubbelbad en oplaadpaal voor auto's is het perfect voor natuurliefhebbers.
Geniet van wandelen en hiken in het omliggende bosgebied. Het zeestrand ligt op 1 km afstand, waar ook watersporten beoefend kunnen worden. De dichtstbijzijnde supermarkt en restaurants liggen op 1 km afstand. Het stadscentrum ligt op 2,5 km afstand, waar je alle faciliteiten vindt.

De lichte woonkamer, met een modern interieur, geeft toegang tot een privéterras met een heerlijke zithoek en een grote tuin. Een van de badkamers is uitgerust met een bubbelbad, waar je je kunt opwarmen. Wasmachine, centrale verwarming, barbecue en parkeerplaats zijn ook aanwezig voor uw gemak. Omdat het een kindvriendelijk huis is, zijn een kinderbedje en kinderstoel ook beschikbaar. Max. 1 huisdier is toegestaan voor € 7,50/nacht.
De dichtstbijzijnde luchthaven ligt op 110 km afstand. Openbaar vervoer ligt op 2,5 km afstand.

Parterre
hal
open keuken
waterkoker
fornuis (gas)

koffiezetapparaat (espresso, filtermaling)

oven

magnetron

afwasmachine

koelkast

vriezer
woon/eetkamer
TV (kabel, Nederlandse zender(s), duitse zender(s))
eettafel (8 personen)

sfeerhaard

zithoek (10 personen)

DVD-speler

radio

CD-speler

stereo-installatie

verwarming (vloerverwarming)

gashaard
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (boxspring)
TV

douche

wastafel

toilet

verwarming (vloerverwarming)
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed (boxspring)
TV
slaapkamer
2-pers. bed (boxspring)
TV
slaapkamer met badkamer
stapelbed
TV

douche

wastafel

toilet
badkamer
douche
wastafel
badkamer
douche
wastafel
toilet
Algemeen
wasdroger, wasmachine, verwarming (CV), terras (privé, 24 m2), tuin (privé, 300 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, kinderbed, kinderstoel, traphekje, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Huisdieren
Max. 1; € 7,50/nacht (Huisdieren alleen geaccepteerd indien voor aankomst opgegeven)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Aanwezig
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Gjeci
Verblijf van 7 februari 2025 tot 18 februari 2025
21 februari 2025

We hebben een geweldige tijd gehad in deze villa! Hij was super ruim voor ons gezin van 6, en de kinderen hebben enorm genoten van de tuin. De keuken was goed uitgerust, we hebben zonder problemen een paar maaltijden gekookt. Het enige nadeel was de wifi, die soms wat traag was, maar we hebben het gered. We komen zeker terug, vooral vanwege de wandelpaden in de buurt.

Blokzijl
Verblijf van 30 december 2022 tot 11 januari 2023
14 januari 2023

Prachtig en comfortabel huis met een mooie inrichting, Een loungeset of ligstoel in de tuin zou het nog beter maken!

van Willick
Verblijf van 26 november 2022 tot 6 december 2022
9 december 2022

We hadden een geweldige familie reünie hier! De woonkamer was perfect om te verzamelen, en de slaapkamers waren comfortabel, Ik genoot vooral van mijn ochtendkoffie op het privéterras

Elise van de Streek
Verblijf van 24 september 2021 tot 27 september 2021
11 oktober 2021

Prima alles !! Alleen voor 8 personen teweinig drink glazen.

Guido Walleghem
Verblijf van 10 september 2021 tot 17 september 2021
20 september 2021

Volgens de onduidelijke beschrijving waren er 4 badkamers.Er waren er slechts 3 waardoor een badkamer moest gedeeld worden.In de kamers boven was er niet genoeg gekuist.Het zand lag nog op de grond.In de wc was het handdoekje niet vervangen. Het materiaal is nipt voldoende voor 8 personen.Een aperitiefglas zou zeker niet misstaan. Het is wel een mooi huis in een mooie streek.

Jessica Prins
Verblijf van 19 maart 2021 tot 22 maart 2021
21 maart 2021

Moeilijk te vinden! Adres en naam kloppen niet. Kussens zijn niet lekker, matrassen prima.

Ms Carla Krux-Willen
Verblijf van 11 oktober 2019 tot 18 oktober 2019
25 oktober 2019

Accommodatie was prachtig, Texel is een fijn eiland.

Mr Marcel Nijenhuis
Verblijf van 19 april 2019 tot 22 april 2019
29 april 2019

Het was een heerlijk huis met alles erop en eraan. De ligging was prima vlakbij fiets- en wandelpad en ook bij het strand.

Mr Freerk Mulder
Verblijf van 22 april 2019 tot 26 april 2019
27 april 2019

We kwamen iets te vroeg aan, maar we kregen de sleutel bij aankomst direct mee . Bij aankomst bij de bungalow was iedereen vol enthousiame over de ligging en inrichting ervan. Het park ligt direct naast het natuurgebied.

Mr Ric Oud
Verblijf van 9 november 2018 tot 12 november 2018
18 november 2018

Bijzonder mooi huisje met alle luxe die je wenst. Uitgebreide keuken inventaris. Ideaal de vele badkamers ende bedden zijn van goede kwaliteit. Ligging ook uitstekend. Je loopt of fietst meteen in het mooiste gedeelte van Texel. Wij hebben mede dankzij deze villa een heerlijk familieweekend gehad.

Ms Sabine Stap
Verblijf van 15 juni 2018 tot 18 juni 2018
21 juni 2018

Een prachtige villa helemaal compleet, het was alleen lastig te vinden, stond niet duidelijk aangegeven. Voor de rest helemaal top, vooral welkomstpakket, erg leuk. Een heerlijk weekend gehad, voor herhaling vatbaar!

Ms Monica Pals
Verblijf van 20 april 2018 tot 23 april 2018
25 april 2018

Zeer luxe en mooi huisje! Erg modern. Mooie ruime tuin erbij.

Mr NH Heuten
Verblijf van 28 juli 2017 tot 4 augustus 2017
6 augustus 2017

Alles was tiptop in orde bij aankomst. Texel = veel wind, veel natuur.

Brugman
Verblijf van 27 april 2017 tot 6 mei 2017
9 mei 2017

Een geweldig verblijf met een prachtig uitzicht en een goed uitgeruste keuken