Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement bij strand met zwembaden Spanje 85-12640-ES1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €240 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Verblijf in dit gelijkvloerse appartement op de tweede verdieping dat is voorzien van veel comfort. Je kunt heerlijk ontspannen in de lichte woonkamer die toegang biedt tot een groot terras met buitenmeubilair en een tafel om buiten te lunchen of dineren. Alle slaapkamers hebben toegang tot de patio. Dit huis is ideaal voor een vakantie met familie of vrienden. Het strand ligt op minder dan 100 meter lopen van het verblijf en je kunt er de dagen luierend doorbrengen in de zon. Het huis ligt op een centrale locatie met tal van gezellige bars, restaurants en andere diensten op loopafstand. De residentie biedt een aantal geweldige diensten, zoals een fitnessruimte, prachtige tuinen en 3 zwembaden waarvan 1 speciaal voor kinderen. De zwembaden zijn het hele jaar geopend. Er is WiFi beschikbaar in het appartement en je kunt veilig parkeren bij de accommodatie. Met een Belvilla ben je verzekerd van een geslaagde vakantie. Er is altijd een Belvilla die jou een onvergetelijke vakantie bezorgt. We hebben een verrassend en breed aanbod van unieke vakantiehuizen voor de zomervakantie, een weekendje weg of een weekje wintersport. Het aanbod bestaat uit ruim 40.000 vakantiehuizen in 20 Europese landen. Unieke vakantiehuizen met regiotypische kenmerken op mooie locaties, of dit nu aan de kust, hoog in de bergen of centraal in het stadscentrum is. Denk aan authentieke landhuizen met zwembad in Frankrijk, bijzondere agriturismo's in Toscane, stoere chalets in de Alpen of grote huizen in de Ardennen. Voor een gezin, een stel of voor een grote groep. Je vindt ze op de mooiste plekjes, zodat er genoeg te doen en te ontdekken is voor iedereen! We blijven continu op zoek naar nieuwe huizen en nieuwe bestemmingen die passen bij de wensen van onze gasten. Een Belvilla geeft je de vrijheid om te ontbijten in pyjama of nachtenlange gesprekken te voeren zonder op de sluitingstijd van de bar te hoeven letten. Met lokale ingrediënten maak je de heerlijkste gerechten en in het privézwembad neem je een ontspannen duik wanneer je dat wil. Kortom, alle privacy in je tijdelijke thuis! En dit vlak bij de lokale bevolking, zodat je de sfeer van de regio of dorp kunt opsnuiven. De huiseigenaar of beheerder is discreet ter plaatse je aanspreekpunt en geeft graag speciale tips over de omgeving.

Parterre
ingang
lift
Op de 2e etage
keuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

afzuigkap

koffiezetapparaat (filtermaling)

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

wasmachine
woon/eetkamer
TV (flatscreen)
eettafel

zithoek
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (150 x 190 cm)
bad met douche

wastafel

toilet
eettafel
airconditioning
terras
lucht-lucht warmtepomp
fitnessruimte
fitnesstoestellen
Algemeen
hottub, tuin (gedeeld met andere gasten, verlicht), parking lot(public), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jan t/m Dec), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Jan t/m Dec), zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), geopend van Jan t/m Dec), strijkplank, strijkijzer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Martínez García
Verblijf van 23 januari 2025 tot 4 februari 2025
7 februari 2025

Fijne, ruime en comfortabele plek. Het terras was mijn favoriete plek voor mijn ochtendkoffie. Alles was schoon en goed onderhouden. Ook de nabijheid van het strand is een groot pluspunt. Ik zou het zeker aanbevelen voor een uitje met z'n tweetjes!

Kimergård
Verblijf van 14 januari 2025 tot 24 januari 2025
27 januari 2025

Dit appartement was ideaal voor een romantisch uitje. Het privéterras was perfect voor rustige avonden en de toegang tot het strand was ontzettend handig. We vonden het nabijgelegen Heladeria Antiu Xixona geweldig voor een zoete traktatie!

Santi Gomez
Verblijf van 30 december 2024 tot 8 januari 2025
11 januari 2025

Ideale locatie met bars en restaurants op loopafstand. De fitnessfaciliteiten waren een leuke bonus.

Magosso
Verblijf van 15 november 2024 tot 25 november 2024
28 november 2024

Het appartement was superruim en het was fijn dat we toegang hadden tot een eigen terras. Ik kon heerlijk buiten ontspannen terwijl de kinderen in het zwembad speelden. Over het algemeen was de prijs-kwaliteitverhouding goed. Er waren maar een paar dingetjes die beter konden, bijvoorbeeld dat de WiFi alleen in de zomer actief was. Maar we hebben ons desondanks prima vermaakt!

Pike
Verblijf van 6 november 2024 tot 18 november 2024
21 november 2024

Deze plek overtrof onze verwachtingen. De locatie is perfect, met bars en restaurants op loopafstand. We hebben vooral genoten van de drie zwembaden, vooral die voor kinderen. De hot tub was een fijne extra na een lange dag op het strand!

Vik
Verblijf van 5 september 2024 tot 18 september 2024
21 september 2024

We vonden het appartement ruim en goed onderhouden. De nabijheid van het strand was perfect voor onze dagelijkse wandelingen. De woonkamer was licht en uitnodigend, waardoor het een geweldige plek was om te ontspannen na een drukke dag.

Verdyck
Verblijf van 16 juni 2024 tot 29 juni 2024
2 juli 2024

Ik heb echt genoten van mijn verblijf bij Belvilla! De locatie is perfect, met bars en restaurants in de buurt. Het zwembad was fijn en de hottub was een geweldige bonus. De woonkamer was licht en gezellig, precies wat ik nodig had voor mijn ontsnapping. Het enige minpuntje is dat ik wou dat de wifi het hele jaar door beschikbaar was.

Kaurin
Verblijf van 10 april 2024 tot 24 april 2024
27 april 2024

Als je op zoek bent naar een ontspannende vakantie, dan is dit de plek! De tuinen en zwembaden waren goed onderhouden en we voelden ons erg veilig in de omgeving. Ik zou het zeker aanraden aan iedereen die op zoek is naar een ontspannende vakantie.

Tantimonaco
Verblijf van 13 april 2024 tot 24 april 2024
27 april 2024

Ik genoot van de nabijheid van de naaktstranden, maar we bezochten vooral het gezinsvriendelijke strand van Puerto Rey, dat op slechts een paar minuten afstand lag. De fitnessruimte was een extra bonus, waardoor we onze fitnessroutine gemakkelijker konden volhouden.

Marcinowska
Verblijf van 29 februari 2024 tot 10 maart 2024
13 maart 2024

Het inchecken verliep soepel en het personeel was vriendelijk. We vonden het leuk om de nabijgelegen eetgelegenheden te verkennen, vooral El Tibu - Restaurante Chill Out. Het eten daar was fantastisch!

Nielsen
Verblijf van 5 februari 2024 tot 15 februari 2024
18 februari 2024

Luchtig appartement met een heerlijk terras. Zwembaden en hot tub waren geweldig om te ontspannen.

Grabherr
Verblijf van 13 juli 2023 tot 26 juli 2023
29 juli 2023

Het appartement voelde als een tweede thuis. De keuken had alles wat we nodig hadden en we genoten van de maaltijden op het terras. Het was er ook erg rustig, waardoor we gemakkelijk konden ontspannen.

Sirvend
Verblijf van 9 juni 2023 tot 18 juni 2023
21 juni 2023

De sfeer bij Belvilla by OYO Costa Rey II is ongeëvenaard! Superdichtbij het strand van Puerto Rey, op slechts 4 minuten lopen. Het appartement is ruim en gezellig, perfect om te ontspannen met je partner. Het terras is een echte sfeermaker voor een diner in de buitenlucht. Echt waar, het zwembad is fantastisch, vooral de hot tub. Absoluut een verborgen pareltje.

Kuhre
Verblijf van 30 mei 2023 tot 10 juni 2023
13 juni 2023

Hoewel er tijdens ons verblijf geen wifi beschikbaar was, vonden we genoeg lokale cafés met goed internet. Het buitenzwembad was een geweldige plek om te ontspannen na een dagje sightseeing, en de hottub was een fijne ervaring.

Leprince
Verblijf van 6 april 2023 tot 18 april 2023
21 april 2023

Over het algemeen was het appartement schoon en comfortabel. De airconditioning werkte goed, wat cruciaal was tijdens warme zomerdagen. Parkeren was gemakkelijk voor de deur, waardoor onze uitstapjes naar nabijgelegen attracties probleemloos verliepen.

Rasmussen
Verblijf van 30 maart 2023 tot 11 april 2023
14 april 2023

Super dicht bij het strand, op loopafstand! Het appartement was schoon en had alle basisvoorzieningen voor een ontspannen verblijf. Zeker de moeite waard als je aan zee wilt ontspannen.

Ferrara
Verblijf van 25 maart 2023 tot 5 april 2023
8 april 2023

Perfecte uitvalsbasis voor stellen, op een steenworp afstand van het strand van Puerto Rey en met geweldige restaurants in de buurt.

Rybicka
Verblijf van 5 maart 2023 tot 19 maart 2023
22 maart 2023

We hebben een fantastisch verblijf gehad bij Belvilla by OYO Costa Rey II! Het appartement was ruim en van alle gemakken voorzien, met een prachtig terras dat onze ochtenden zo aangenaam maakte. Het strand was op loopafstand, wat voor ons een groot pluspunt was.