Moderne halfvrijstaande woning in Niebüll 56-99852-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit nieuw gebouwde vakantiehuis is geschikt voor maximaal vijf personen. De geschakelde woning is modern en exclusief ingericht en biedt alles wat u nodig heeft voor uw verblijf. De ruime woonkamer nodigt uit tot gezellige tv-uurtjes met een mooie zithoek (slaapbank). De open keuken is zeer goed uitgerust: vaatwasser, koelkast, vriezer, oven, inductiekookplaat, afzuigkap, wijnkoelkast, Nespresso-apparaat, filterkoffiezetapparaat (filtermaat 4), waterkoker en broodrooster.
Verder is uw trouwe viervoeter van harte welkom. De tuin is omgeven door een hoogwaardige lariks schutting en een lingushaag. De accommodatie biedt ook oplaadmogelijkheden (tegen betaling) en stalling voor uw e-bikes en/of e-cars.
Aangrenzend pand: DE-25899-54
Highlights: WiFi (glasvezel), sauna, waspakket & eindschoonmaak
Het nieuwe huis (bouwjaar 2022/23) ligt in een rustige woonwijk aan de rand van Niebüll en op slechts een paar minuten lopen van velden en weiden. Deezbüll's Biikeplatz, geliefd bij de lokale bevolking, is vlakbij. Het vakantiehuis biedt een ideaal startpunt voor fietstochten, vogels kijken, uitstapjes naar de eilanden Sylt, Föhr en Amrum, naar Denemarken en nog veel meer. In het centrum van Niebüll vindt u een breed scala aan winkelmogelijkheden.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Kenmerken
kookplaat
waterkoker
broodrooster
afzuigkap
koffiezetapparaat (filtermaling)
espresso apparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Blender
2-pers. slaapbank
TV (smart TV)
eettafel
douche
wastafel
toilet
haardroger
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed (180 x 200 cm)
2-pers. bed (180 x 200 cm)
ligbad
sauna
wastafel
toilet
carport, ledikant, terras, fietsenberging, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ (houtskool), kinderstoel, lucht-water warmtepomp, Zonnescherm, Oplaadpaal voor elektrische auto’s, Waspakket inbegrepen
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 5/dier/nacht
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- Inclusief
- Gas/Olie
- Gas Included
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
Optionele diensten ter plaatse
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 42e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Een zeer praktische en ruime plek om te verblijven. Wij waren met vijf volwassenen en er was genoeg ruimte voor iedereen. Het enige nadeel was de nabijheid van de hoofdweg, maar dat stoorde ons niet al te veel.
Het vakantiehuis was precies wat we zochten. Het voelde gezellig en modern aan en de omheinde tuin maakte het perfect voor onze hond. We hebben ook veel gebruik gemaakt van de oplaadmogelijkheden voor onze elektrische fietsen!
Geweldig verblijf in een rustige omgeving, dichtbij Niebüll en perfect voor dagtochten naar Sylt en Föhr. De sauna was een geweldige bonus!
Het huis is goed ontworpen en heeft een heerlijke tuin waar onze hond heerlijk kan rondrennen. Het is ook gunstig gelegen nabij een aantal prachtige wandelpaden. We hebben genoten van een bezoek aan de lokale Biikeplatz en van het heerlijke lokale eten!
Wat een heerlijk verblijf! De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. De locatie is rustig en we vonden de veerboot naar Sylt gemakkelijk te bereiken. Een echte aanrader!
We hadden een fantastische verblijf in dit moderne vakantiehuis! De woonkamer is ruim en de keuken is uitgerust met alles wat we nodig hadden, Het was zo'n traktatie om onze ochtenden te genieten met koffie van de Nespresso-machine, Bovendien hield onze hond van het tuingebied!
Een heerlijke plek om te ontspannen na een dagje verkennen! De woonkamer was licht en luchtig en we genoten 's avonds van tv-kijken op de comfortabele bank. Zeker een plek waar we nog eens terugkomen!
We hebben een fantastisch verblijf gehad in een modern vakantiehuis in Niebüll. De ruime woonkamer was perfect voor onze familieavonden en de keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden. We vonden het geweldig dat het huisdiervriendelijk was, want onze hond genoot van de tuin, die dankzij de goed onderhouden lariksomheining erg privé aanvoelde. De locatie was een uitstekende uitvalsbasis voor onze fietstochten en dagtochten naar de eilanden. We hebben zelfs het nabijgelegen Nolde Museum bezocht, een hoogtepunt! Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor een ontspannen vakantie.
Supermoderne en schone plek, veel ruimte voor 5 personen, absoluut de moeite waard!
Geen limiet, deze plek is anders, Rustige omgeving, maar dichtbij genoeg om lokale plekjes te verkennen, De tuin is perfect voor een kopje koffie in de ochtend, De gastheren waren super relaxed en zorgden ervoor dat het verblijf gastvrij was, een 10/10 aanrader!
Dit vakantiehuis is een geweldige keuze als u op zoek bent naar comfort en gemak. Het was schoon en ruim, waardoor het ideaal was voor onze groep van vijf. De bedden waren comfortabel en we waardeerden het aparte toilet en de badkamer. De wifi was snel, wat een pluspunt was voor ons. Hoewel het huis aan een doorgaande weg ligt, was het geluid helemaal niet hinderlijk. We hebben ook genoten van het verkennen van de omgeving, vooral de nabijgelegen Bordelumer Heide voor een aantal ontspannende wandelingen. Over het algemeen een aangenaam verblijf zonder grote klachten.
We hebben genoten van onze tijd hier, vooral van de moderne voorzieningen. De open keuken maakte samen koken leuk! Het is ook een geweldige uitvalsbasis voor uitstapjes naar de nabijgelegen musea en kastelen.
Moderne en ruime villa, perfect voor een ontspannen vakantie. De goed uitgeruste keuken maakte koken tot een plezier.
Schone en comfortabele accommodatie, alles was in goede staat, het meubilair was erg goed, de wifi was goed, het huis was in goede staat voor os
Deze plek was perfect voor ons familie-uitje. Het huis is prachtig ingericht en was super schoon bij aankomst. We waardeerden de rustige locatie, waardoor het gemakkelijk was om te ontspannen na een dag de nabijgelegen eilanden te hebben verkend.
Huis = doel, schoon, stijlvol en genoeg ruimte voor de hele groep, hondvriendelijk, wat een groot pluspunt is, de wifi is snel, dus streamen was een fluitje van een cent, ik kan niet wachten om de foto's op Instagram te delen!
Deze plek heeft een hele sfeer, een supergezellige woonkamer met een coole slaapbank voor ontspannen avonden, de keuken is uitgerust met alle benodigdheden, wat het koken extra chic maakt, en de tuin is een leuke plek voor foto's, perfect voor een weekendje weg
Schoon, gezellig en gastvrij. Onze hond vond de omheinde tuin geweldig en de woonkamer was perfect voor filmavonden na het verkennen van nabijgelegen attracties.
Ruim en modern! Ik vond het heerlijk dat alle voorzieningen aanwezig waren, vooral de Nespresso-machine. Ik merkte ook de sauna op – een echte sfeermaker. De locatie is perfect om te fietsen en de omgeving te verkennen. Ik kom zeker terug!
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding! De twee-onder-een-kapwoning was gezellig en had alle voorzieningen die we maar konden wensen. We hebben vooral genoten van de sauna na een lange dag fietsen in de omgeving.