Vakantiehuis in Le Luc met Zwembad en Wijngaard 15-04338-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit uitnodigende vakantiehuis met 3 slaapkamers, perfect gelegen in de natuurlijke omgeving van Le Luc, biedt comfortabel plaats aan maximaal 5 gasten en is daarmee ideaal voor gezinnen die op zoek zijn naar een rustig uitje. De accommodatie beschikt over een privézwembad om af te koelen op warme dagen en een ruim terras met een zomerkeuken – voorzien van een gashaard, open haard en barbecue – perfect om ontspannen buiten te koken en te dineren. De prachtige tuin, gevuld met kleurrijke planten en comfortabel meubilair, draagt bij aan de rustige sfeer.
Op slechts 3 km van Le Luc vindt u alle essentiële voorzieningen, waaronder winkels, markten, banken en restaurants, evenals recreatiemogelijkheden zoals tennisbanen, midgetgolf en een zwembad. Verken het prachtige Provençaalse landschap in het noorden, inclusief de adembenemende Gorges du Verdon, of ga naar de kust in zuidoostelijke richting met Port-Grimaud (39 km) en het glamoureuze Saint-Tropez op slechts 5 km afstand.
De antieke inrichting van het huis weerspiegelt het beroep van de eigenaar als antiquair, wiens winkel zich aan de overkant van de straat bevindt. Hoewel de tuin naast de winkel wat rustiek oogt, biedt de woonkamer een prachtig uitzicht op beboste heuvels en wijngaarden. De vriendelijke eigenaren begroeten u bij aankomst en een behulpzame lokale assistent is ter plaatse aanwezig in een privéstudio om u insidertips te geven en u tijdens uw verblijf te ondersteunen.
Vlak voor uw aankomstdatum wordt een bedrag van EUR 95,00 aan kosten voor nutsvoorzieningen en service in rekening gebracht. U ontvangt een aparte mededeling met de betalingslink. De kosten voor nutsvoorzieningen en service zorgen voor een soepel verblijf en dekken eventuele extra diensten zoals schoonmaak, servicekosten, verbruik, schade of eventuele extra kosten die tijdens het verblijf worden gemaakt.
Kenmerken
TV
open haard
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
fornuis
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasmachine
1-pers. bed
horren
2-pers. bed
TV
horren
bad met douche
2-pers. bed (160 x 200 cm)
TV
douche
wastafel
toilet
serre/veranda, fornuis (gas), verwarming, terras, tuin (> 1000 m2), BBQ, zwembad (privé, 8 x 4 m., geopend van Jun t/m Aug), jeu de boules baan, tafeltennistafel, fietsen beschikbaar, kinderbed
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Wat een sfeervolle locatie, veel ruimte en heerlijk verfrissend zwembad. De eigenaren gaven ons het gevoel dat we ons helemaal thuis mochten voelen. We hebben genoten.
Het huis ligt echt op een zalige plek met een fijne aanrijdroute. Le Luc ligt op steenworp afstand van allerlei dorpen, St Tropez en je verkent binnen no-time de hele omgeving. Het huis is op leeftijd, dus houd daar rekening mee. De tuin is echt een fantastische plek om van je vakantie te genieten: voldoende zitplekjes (in en uit de zon), een zwembad en een grote oprit waar je kan petanquen en je auto’s makkelijk kwijt kan. De kat die bij het huis hoort is een schatje en heb je geen last van. Verwacht geen moderne villa, maar een huis met karakter en sfeer. De eigenaren zorgen er, samen met hun kinderen voor, dat je verblijf zo soepel mogelijk verloopt.
Privézwembad = groot pluspunt, gezellige sfeer, schone ruimte, de hele omgeving is rustig en de nabijgelegen dorpen zijn ideaal om te verkennen. Zeker een aanrader!
Mooi gebied, goed huisje. Enkel wat dingen stuk of vuil van gebruik (vb. vaatwasser lekte). Het is een huis vol oude spullen, een die een museum vibe geeft. Je bent er voor of je bent er niet voor. Heel vriendelijke eigenaren. Goed om tot rust te komen.
Schoon en opgeruimd met alle benodigdheden, De kinderen waren dol op de stapelbedden en de spelletjes die werden aangeboden, Korte rit naar lokale attracties en eetgelegenheden, Een geweldige keuze voor een gezinsvakantie
We hebben heerlijk ontspannen bij het zwembad, de nabijgelegen tennisbanen en cafés hebben het plezier nog verder vergroot
De eigenaar had vroeger een antiekzaak aan huis. Dit is in de inrichting van het huis terug te vinden. De tuin en het zwembad zijn fantastisch! De hond vond de tuin ook geweldig! Hij kon er heerlijk in rond struinen en gewoon zijn neus achterna lopen. Wel oppassen dat je hond niet wegloopt! Hij kan op meerdere plekken onder de hek door kruipen. Met onze hond ging het gelukkig goed. Een andere hond zal misschien aan een lange lijn vastgemaakt moeten worden. De eerste dag kwamen s’avonds, toen het donker werd, wilde zwijntjes tevoorschijn. Zij kwamen eikels en vruchten, die uit de bomen gevallen waren, opeten. In de tuin zijn lampen met een sensor, die aangaan als er beweging is. Wij zijn naar binnen gegaan en hebben dit spectacel van binnen achter het raam aanschouwd. Geweldig en spannend om te zien! Er zit een geweldige bakker in le Luc! Hij verkoopt heerlijke brioche gevuld met tonijn, ei, sla en tomaat. We hebben genoten van een zonnige week met temperaturen van 30C! Er is in de omgeving genoeg te doen, als je even de auto pakt. De eigenaar en zijn vrouw zijn heel aardig. Zij komen de nacht voordat je het huis oplevert, in het gastenverblijf slapen. Wij hebben daar verder geen last van gehad.
Op de plaatjes ziet dit huis er leuk uit, zowel binnen als buiten. De tuin is in de werkelijkheid ook echt aardig, alleen al door het grote formaat. En in de zomer zal het zwembad ongetwijfeld heerlijk zijn. Maar het huis zelf is beneden de standaard zoals wij die al jaren gewend zijn van Topic Travel. Het huis staat en hangt vol met oude spullen, maar de term 'antiek' is echt misplaatst. Het is waarschijnlijk onmogelijk om zo'n huis echt schoon te krijgen en dat was het dan ook niet, toen wij aankwamen. De bedden, matrassen plus beddengoed zijn erg oud en heel lang in gebruik, - en dat merk je. Het huis wordt gewoonlijk bewoond door de verhuurders zelf en dat is zichtbaar omdat het huis volstaat met de 'eigen' dingetjes van de bewoners niet alleen serviesgoed en pannen (dat kan handig zijn), maar ook klerenkasten, badkamerkastjes en dergelijke (en dat was enerzijds nogal confronterend en anderzijds buitengewoon onhandig). Het geeft het gevoel dat je ergens logeert in plaats van dat je een huis huurt. Is er ook iets positiefs te melden? Ja, toen wij een keer 's-avonds thuiskwamen en we de voordeur niet konden openmaken (het slot is 'antiek' en blokkeerde regelmatig), was de zoon van de verhuurders er binnen 10 minuten na ons telefoontje, om dit te verhelpen. En een positief punt van geheel andere orde we vonden het heel leuk dat er bijna iedere middag zo'n 6 jonge everzwijnen op bezoek kwamen in de tuin na wat heen en weer snuffelen gingen ze steeds na zo'n 10 minuten weer verder.
Vriendelijke eigenaresse, erg warm huis als de buitentemperatuur boven de 35 graden komt, Prachtig huis met mooie oude spullen. goede complete uitrusting in het huis, nergens gebrek aan, heerlijk zwembad met verschillende zit plekken. Tafeltennis in de voortuin. In de directe omgeving is weinig te doen. Als je iets verder rijdt (40-60 min) genoeg activiteiten, gezellige kustplaatsjes, grot, kanoën. s Avonds kwamen er zwijntjes op bezoek in de tuin, erg leuk.
Het doorgegeven adres klopte niet met de plaats waar we hoorden te zijn met wat tijdsverlies tot gevolg. Vriendelijke mensen bij ontvangst.
min punten eigenaars spraken geen Engels itt de belofte op de site van Belvilla, huis was matig schoon, geen airco waardoor huis warm wordt maar het ergste zijn de muggen! Ramen dicht ondanks hitte maar buiten verblijven in de middag/avond is een ramp. Dochter had 80 muggenbulten en wij 50 en 60. Geen klamboes aanwezig. Nooit meer helaas maar sfeer in huis was leuk. Meevaller toch wel wifi itt site Belvilla. Wij begrepen waarom eigenaars hun huis verhuren in juli en augustus, muggen ontvluchten!!!
We waren met vier volwassenen, drie kinderen en een grote hond. Het was zálig! Iedereen kwam aan z'n plezier. 3 slaapkamers, 2 badkamers. De eigenaren waren erg gastvrij. Jammer genoeg spraken ze alleen Frans waardoor een gesprek moeizaam was. Een echte aanrader!
Het uitzicht vanaf het terras was gewoon adembenemend! We hielden ervan om bij het zwembad te loungen en de nabijgelegen tennisbanen waren een leuke aanvulling, De eigenaar was zeer behulpzaam en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden, Sterk aanbevolen!
De vier stoelen met tafel naast het zwembad zijn echt heel leuk! Het geeft een beetje een Ibiza-sfeertje. Binnen is het weer heel klassiek ingericht. Ik houd wel van die afwisseling!