Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Luxe chalet met twee badkamers in de Ardennen 120-0696-BE1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
vanaf €272 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit vakantiepark biedt niet alleen een hoog niveau in de vorm van hoogtemeters, maar ook in de vorm van luxe accommodaties. Deze moderne chalets zijn daar hét beste voorbeeld van.

Bij het ontwerp en de inrichting van dit chalet is niet alleen maar voor de veilige weg gekozen. De verschillende kleurrijke elementen zijn op een prettige manier verwerkt in een strak geheel. Daarmee krijgt het de luxe uitstraling die u ook in praktische opzicht zult ervaren. U beschikt over een compleet ingerichte keuken, met onder andere een afwasmachine, maar liefst twee badkamers en zowel verwarming als airconditioning waardoor u het hele jaar van van dit chalet kunt genieten. Op mooie dagen is het terras met tuinmeubilair een heerlijke plek.

Parterre
kitchenette
fornuis
koffiezetapparaat (filtermaling)

magnetron

afwasmachine

koelkast
woon/eetkamer
TV
eettafel

verwarming
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
stapelbed
badkamer
douche
wastafel
badkamer
douche
wastafel
toilet
Algemeen
airconditioning, terras, tuinmeubilair, parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, verwarmbaar)
Huisdieren
Max. 1; € 8/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 4,60 p.p./verblijf
Keukenlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 3,10/verblijf
Kinderbed
€ 3/nacht
Kinderstoel
€ 3/nacht
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Mr W wijshoff
Verblijf van 30 oktober 2022 tot 2 november 2022
3 november 2022

Nette en ruime chalet. Maar iets te weinig bergruimte voor kleren en levensmiddelen.