Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Knus vakantiehuis in Lazise met zwembad 120-71073-IT1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €652 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement in Lazise bij het Gardameer heeft 1 slaapkamer en is geschikt voor een gezin. Het appartement is onderdeel van een complex waar onder andere een zwembad met een kindergedeelte is.

Op de 1e etage
woonkamer
2-pers. slaapbank
TV (satelliet)

balkon

tuinmeubilair
open keuken
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
douche
wastafel

toilet

bidet
verwarming
Algemeen
garage, wasmachine, verwarming, terras, tuin (gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), 16 x 8 m., geopend van 1/2 Mei t/m 1/2 Sep)
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, € 18 p.p./verblijf
Borgsom
€ 200 terug 14 dagen na vertrek (U dient de borg contant te betalen bij aankomst)
Eindschoonmaak
Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Airconditioning
Tegen lokaal tarief
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
€ 3,57/nacht (Op aanvraag)
Kinderstoel
€ 1,43/nacht (Op aanvraag)
Verwarming
€ 10/nacht
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Ms Heidy de Reus
Verblijf van 4 augustus 2017 tot 11 augustus 2017
11 augustus 2017

Knusse accommodatie. Alles gebouwd rondom hert zwembad. In U- vorm om zwembad gebouwd.