Klaudija’s Charming Apartments & Rooms - Room 5 44-90100-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Klaudija’s Charming Apartments & Rooms in Trogir, Split-Dalmatia County, offer a delightful stay close to the UNESCO-listed Old Town of Trogir. These accommodations are known for their cozy ambiance, modern amenities, and convenient location near historical landmarks, beaches, and vibrant local markets. Perfect for exploring the charming streets of Trogir or relaxing by the Adriatic Sea.
Note:
Private parking is available, reservation is required.
Baggage drop-off is available before check-in.
Wi-Fi is available throughout the property.
Pets are not allowed.
Baby cot is available on request.
This one-bedroom can accommodate up to three guests. It features an SAT/flat-screen TV. The private bathroom is equipped with a shower and toilet. Free toiletries are available on request.
Thanks to its excellent location, everything you'll need for your vacation is just a short walk away from the property. Grocery stores, cafes, restaurants—everything is within 20 m radius. The beach is 300 m away from the property.
The airport is 4 km away from the property.
Kenmerken
1-pers. bed
twijfelaar
toilet
douche
haardroger
TV, waterkoker, broodrooster, koelkast, vriezer, ledikant, airconditioning, terras, BBQ, parking, strijkplank, strijkijzer
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Kinderbed
- gratis (op aanvraag)
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik was dol op de locatie van dit appartement! De ligging in het stadscentrum maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen. De privéparkeerplaats was een groot pluspunt, vooral in een drukke stad.
Een geweldig klein appartement met alles wat je nodig hebt. De keuken was goed uitgerust en ik vond het fijn om de broodrooster te gebruiken voor het ontbijt. Het gedeelde terras was een fijne plek om te ontspannen.
Deze plek is perfect voor een kort uitje. Het bed was comfortabel en ik vond het fijn dat er extra kussens en dekens waren. De flatscreen-tv was een leuke toevoeging om te ontspannen na een dagje uit.
Dit appartement had een fijne sfeer, De tapijtvloeren voegden warmte toe, en de airconditioning hield de ruimte koel, Ik zou het zeker aanbevelen voor een ontspannen verblijf,
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met één slaapkamer! Het gedeelde terras was een geweldige plek om te ontspannen en de barbecue zorgde voor een leuke avond. Het uitzicht op zee vanuit het centrum was een leuke bonus.
Het gedeelde terras was voor mij het grootste hoogtepunt, ik genoot van mijn ochtendkoffie terwijl ik het uitzicht op zee bewonderde, de BBQ-grill was ook een groot gemak voor het avondeten,
De voorzieningen waren goed doordacht, Ik vond het strijkplank en het strijkijzer handig, en de handdoeken die werden geleverd waren vers en schoon, Het maakte mijn verblijf meer als thuis voelen,
Ik vond het appartement erg handig. Het had alles wat ik nodig had, inclusief een föhn en gratis toiletartikelen. De eigen ingang zorgde voor een prettig gevoel van gemak.
Over het algemeen een goede keuze voor een verblijf, de wifi was betrouwbaar en ik waardeerde de beveiligingsfuncties zoals de intercom en rookmelder. Het voelde veilig en comfortabel.
Het appartement was gezellig en goed uitgerust, ik waardeerde het dat er een koelkast en keukengerei beschikbaar waren voor mijn verblijf, de airconditioning werkte perfect, waardoor de ruimte comfortabel bleef,