Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Bungalow in Santa Venerina met tuin AYJ-210110ISI-1

2 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
1 huisdier(en)
€1068,93
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Uw geschakelde bungalow bevindt zich op een ruim opgezet complex met tuin. Uw accommodatie is modern ingericht en voorzien van hoogwaardig parket. Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig zicht op de besloten tuin en palmbomen aan de horizon. Een buitenzwembad zorgt voor een verfrissende verkoeling op warme dagen. Er zijn ook veel dieren op het terrein, zoals boerderijdieren zoals paarden, ezels of geiten, wat vooral populair is bij kinderen. Santa Venerina is een klein stadje in de gemeente Catania op Sicilië en ligt op de oostelijke helling van de Etna. Tot de bezienswaardigheden van de stad behoren de oude parochiekerk van Santa Verena of de neoklassieke kerk del Sacro Cuore. HighLights : Op verbruik gebaseerde energiekosten, bedlinnen, handdoeken, eindschoonmaak WLAN Mobiliteit : Geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit op aanvraag.

Parterre
kitchenette
kookplaat (2 kookplaten, elektrisch)
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV (satelliet, duitse zender(s))
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed (190 x 190 cm)
douche

toilet

bidet

haardroger
Algemeen
Tafeltennis, Volleybalveld, Speeltuin, verwarming (via airconditioning), airconditioning, terras, tuin (omheind), tuinmeubilair, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten, geopend van Mrt t/m Okt), glijbaan (gedeeld met andere gasten), kinderstoel, babybedje(free)
Borgsom
€ 100
Babybedje
Babybedje - bij de prijs inbegrepen
Beddengoed
beddengoed set - bij de prijs inbegrepen (changed weekly)
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Gas/Olie
Gas Included
Water
water - bij de prijs inbegrepen
Huisdieren
Max. 1; gratis
Airconditioning
Inclusief
Badhanddoeken
Aanwezig
Catering
Halfpension € 45 per persoon / dag
Keukenlinnen
Aanwezig
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Linnengoed
Extra bedlinnen wissel € 8 p.p.
Ontbijt
€ 10/persoon/nacht
Schoonmaak
Interim cleaning - At local rates
Wasmachine
Inclusief
Wifi
Gratis
• Voor annuleringen tot de 21e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
PRINCES
Verblijf van 29 december 2024 tot 12 januari 2025
15 januari 2025

We hebben genoten van de rustige sfeer van de tuin. Het was een perfecte ontsnapping aan de drukte van het dagelijks leven.

Valeria
Verblijf van 2 september 2024 tot 9 september 2024
12 september 2024

De nabijgelegen kerken zijn zeker een bezoek waard, waarbij de neoklassieke kerk van de Sacro Cuore bijzonder indrukwekkend is,

Magnani
Verblijf van 14 juli 2024 tot 21 juli 2024
24 juli 2024

Santa Venerina is charmant. We hebben genoten van het verkennen van de stad en haar historische kerken.

Chuliá Peguero
Verblijf van 11 juli 2024 tot 20 juli 2024
23 juli 2024

We hadden hier een eenvoudige ervaring, alles wat we nodig hadden was aanwezig en de wifi werkte goed,

Marizan
Verblijf van 25 januari 2024 tot 6 februari 2024
9 februari 2024

Het moderne comfort maakte ons verblijf comfortabel, de WiFi was betrouwbaar, wat voor ons een pluspunt was,

Fallacara
Verblijf van 14 maart 2023 tot 25 maart 2023
28 maart 2023

De tuin is groot en goed onderhouden. Het was een rustige plek om te ontspannen na een dagje sightseeing. We hebben genoten van de rust.

Alcañiz
Verblijf van 9 maart 2023 tot 19 maart 2023
22 maart 2023

We vonden de locatie erg handig, het was gemakkelijk om bij de nabijgelegen attracties te komen en te genieten van de lokale bezienswaardigheden,

rubio delgado
Verblijf van 3 november 2022 tot 17 november 2022
20 november 2022

De indeling van de bungalow is praktisch en gebruiksvriendelijk, alles was gemakkelijk te vinden en te gebruiken,

Bujosa Bravo
Verblijf van 12 juni 2022 tot 24 juni 2022
27 juni 2022

De nabijheid van de Etna is een groot pluspunt, we hebben een dagtocht gemaakt om de omgeving te verkennen en het was adembenemend,

Danna
Verblijf van 5 februari 2022 tot 18 februari 2022
21 februari 2022

Het moderne ontwerp van de bungalow was indrukwekkend, de hoogwaardige parketvloeren voegden een vleugje elegantie toe aan ons verblijf,