Appartement met zwembad in Badus Resort EYC-82270RSI-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Goed uitgeruste appartementen in het noordwesten van Sardinië, tussen Castelsardo en S. Teresa di Gallura. Het rustige, kleine stadje Badesi biedt een prachtig uitzicht over het kustgedeelte van de Golf van Asinara. De complexen bestaan uit één- of tweelaagse rijtjesappartementen met een eigen ingang, voorzien van een terras of
Balkon. Sommige appartementen hebben frontaal of zijdelings uitzicht op zee. De appartementen zijn gegroepeerd rond het sfeervol aangelegde gemeenschappelijke zwembad met ligstoelen en parasols.
Residence Badus ligt op slechts 200 meter van het centrum van Badesi. Het centrum van Badesi biedt winkels, bars en restaurants, evenals medische diensten en een apotheek.
De stranden Li Mindi en Li Junchi liggen op respectievelijk 2,5 km en 3 km afstand en zijn bereikbaar met de bus.
Dit biedt uw vakantiewoning:
Receptie, snackbar, restaurant, gemeenschappelijke barbecue- en picknickplaats, parkeerplaats, wasmachine tegen betaling, airconditioning, speeltuin voor kinderen, twee zwembaden, jeu de boules baan
ONTBIJT kan extra bijgeboekt worden: (aan de hotelbar): € 4,50 per persoon (1 warme drank, 1 vruchtensap, 1 zoete of hartige croissant).
Opmerkingen:
-De toeristenbelasting dient ter plaatse contant te worden betaald
- Openingstijden van de receptie: 09.00 uur tot 13.00 uur en 17.00 uur
- Voor aankomsten na 20.00 uur is een telefoonnummer vereist
-1 parasol en 2 ligstoelen per appartement inbegrepen
-Opgemerkt wordt dat er in dit complex sprake is van gescheiden afvalinzameling en afvalverwerking in speciale containers
-EINDSCHOONMAAK: kitchenette en vuilophaal door de klant of tegen een meerprijs van € 50,00
-OVERDRACHT: Olbia luchthaven/haven € 155,00 per auto 1/3 pax; € 205,00 per auto 4/8 pers. Van 22.00 uur tot 06.00 uur geldt een toeslag van 30%. Toeslag voor de haven van Golfo Aranci € 50,00
Mobiliteit: Niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
De foto's tonen voorbeelden van huizen en appartementen.
niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Kenmerken
Receptie, Restaurant, Snackbar, Speeltuin, wasmachine (tegen betaling), balkon of terras, verwarming (via airconditioning), airconditioning, tuinmeubilair, BBQ, parking, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten), baby crib(paid)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 200
- handdoeken
- handdoeken € 10 per persoon voor de startset en elke verschoning ((please reserve))
- Huisdieren
- Max. 1; € 50/verblijf ((please reserve))
- Bedlinnen
- Inclusief
- Eindschoonmaak
- Inclusief ((except kitchenette))
- Elektriciteit
- elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
- Gas/Olie
- Gas Included
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- extra bed
- extra bed € 15 per persoon / dag
- Kinderbed
- wieg (als aanvulling op de maximale bezetting) € 5 per dag (On request(please reserve))
- Kinderstoel
- € 5/nacht (On request(please reserve))
- Linnengoed
- Extra badlinnen wissel € 10 p.p.
- Schoonmaak
- tussentijdse schoonmaak € 40 per gebruik ((please reserve))
- strandlaken
- strandlaken € 5 per persoon / verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We vonden de rust van de omgeving geweldig. Het was een perfecte ontsnapping aan de drukte van het dagelijks leven.
De bowlingbaan was een leuke verrassing! We hebben ons uitstekend vermaakt met een paar potjes bowlen 's avonds.
De nabijgelegen stranden van Li Mindi en Li Junchi waren prachtig. We brachten onze dagen door met zonnebaden en zwemmen in het kristalheldere water,
De speeltuin was een succes! Mijn kinderen maakten vriendjes en brachten uren door met spelen, wat ons de broodnodige ontspanning gaf.
De locatie is ideaal voor wie Sardinië wil verkennen, we hebben gemakkelijk dagtochten gemaakt naar nabijgelegen attracties,
De gemeenschappelijke BBQ-ruimte was voor ons een hoogtepunt. We hebben een heerlijke avond gehad met grillen en genieten van de sfeer met andere gasten.
Over het algemeen was onze ervaring bij Residence Badus zeer positief. We zouden zeker overwegen om nog een keer terug te keren voor een vakantie!
De twee zwembaden waren een hoogtepunt voor mijn kinderen. Ze hebben zich uitstekend vermaakt met zwemmen en spelen in het water, terwijl wij in de buurt ontspanden. De speeltuin was ook een leuke extra.
Doordat we een eigen ingang tot het appartement hadden, voelden we ons erg privé. Het was een welkome afwisseling van de typische hotelverblijven.
De gemeenschappelijke barbecueplek was fantastisch! We hebben een heerlijke avond gehad met grillen en genieten van de warme Sardijnse lucht. Het was ook een geweldige manier om andere gasten te ontmoeten.
De snackbar was handig voor snelle maaltijden, we aten vaak een lichte maaltijd voordat we eropuit gingen om de omgeving te verkennen,
De gemeenschappelijke BBQ-ruimte was voor ons een hoogtepunt, we hebben genoten van het grillen van het diner terwijl we genoten van de heerlijke sfeer,
De bowlingbaan was een leuke verrassing! We hebben er een fijne avond doorgebracht, een welkome afwisseling van het strand.
We hebben een transfer geboekt vanaf de luchthaven van Olbia en het verliep zonder problemen. De chauffeur was op tijd en we kwamen zonder stress aan.
Beide zwembaden waren fantastisch! We hebben veel tijd doorgebracht met luieren in het water en de kinderen vonden de speeltuin geweldig.
Parkeren was handig, we huurden een auto en hadden geen probleem om een plek te vinden,
De locatie is ideaal voor degenen die van een mix van ontspanning en avontuur houden. We hebben genoten van het verkennen van de omgeving,
We boekten ontbijt in de hotelbar voor slechts € 4,50 en het was een fantastische deal! De croissants waren vers en de koffie was uitstekend, een perfecte start van de dag.
De twee zwembaden waren een geweldige voorziening, vooral voor gezinnen. We brachten uren ontspannend door bij het water,
De openingstijden van de receptie waren voor ons gunstig en we waardeerden de duidelijke communicatie over de incheckprocedures,
Ik vond de parkeermogelijkheden erg handig. Het was gemakkelijk om een plek te vinden en we voelden ons veilig om onze auto daar achter te laten.
De gemeenschappelijke ruimte rond het zwembad had voldoende ligstoelen en parasols. We hadden nooit het gevoel dat het druk was, zelfs niet tijdens de spitsuren.
De appartementen zijn goed ontworpen en bieden een gezellige sfeer. We voelden ons thuis tijdens ons verblijf.
Badesi is een charmant dorpje. We hebben genoten van het verkennen van de lokale winkels en het vinden van gezellige restaurants in de buurt.
De nabijheid van de stranden is een groot pluspunt. We bezochten Li Mindi en Li Junchi, beide op korte afstand met de bus. Het water was kristalhelder!
Badesi is een leuk stadje met alles wat je nodig hebt. We vonden geweldige restaurants en winkels op loopafstand van ons appartement.
De ontbijtoptie in de hotelbar was een leuke bijkomstigheid. Voor slechts € 4,50 kregen we elke ochtend een heerlijke croissant en een verfrissend sapje.
De indeling van de appartementen rond het zwembad zorgt voor een prettig gemeenschapsgevoel. We hebben genoten van het kletsen met de buren terwijl we ontspanden bij het water.
De service bij de receptie was vriendelijk en behulpzaam. Ze gaven ons uitstekende tips voor lokale bezienswaardigheden en restaurants.
De appartementen zijn eenvoudig maar comfortabel. We waardeerden de airconditioning tijdens de warme dagen. De speeltuin was een leuke toevoeging voor gezinnen die met kinderen reisden.