Apartments Robi - One Bedroom with Terrace 64-39000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Apartments Robi are located on Vir, an island that lies in Dalmatia, north of the city of Zadar 28 km away from it.
Terrace fitted with outdoor dining area and outdoor furniture, as well as BBQ facilities are at your disposal, which makes this place ideal for a nice and relaxing family or friends vacation.
Pets are allowed with notice.
Free private parking is provided, reservation is not needed.
Luggage storage is possible with notice prior to check in and after check out, so you can explore the area a little more before your departure.
Free Wi-fi is provided throughout the property.
This lovely one bedroom apartment with terrace is perfectly fit for up to four people. It features free WiFi, air conditioning as well as SAT LCD TV. The open space living
room comes with sofa and sitting area, and it's combined with the equipped kitchen and dining area. The private bathroom comes with shower and toilet.
Due to the properties good location everything you may need during your stay is in the area. Beach is only 200 m away! The nearest restaurant and caffe bar can be found also 200 meters from the Apartments Robi while the nearest market is only 300 meters away.
The nearest bus stop is located 300 m from the property while the airport is 39 km away.
Kenmerken
2-pers. bed
2-pers. bed
toilet
ligbad
eetkamer, TV, eettafel, kachel, zithoek, waterkoker, magnetron, koelkast, vriezer, airconditioning, terras, dakterras, BBQ, parking, haardroger
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Ik was aangenaam verrast door hoe goed de keuken was uitgerust, ik kon zonder problemen een paar maaltijden bereiden, de koelkast was ruim genoeg voor mijn boodschappen,
Dit appartement heeft een fijne, huiselijke sfeer. De combinatie van de woonkamer en de keuken maakte het gemakkelijk om gasten te ontvangen. Ik zou het zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een gezellig verblijf.
Het appartement was goed uitgerust met alles wat ik nodig had. De keuken had alle keukengerei en ik waardeerde de magnetron en broodrooster voor snelle maaltijden. De airconditioning werkte goed en hield de plek koel op de warme dagen.
Deze plek is ongecompliceerd en handig, de eigen badkamer was schoon en had alle benodigdheden, de gratis wifi was een bonus waardoor ik tijdens mijn reis verbonden kon blijven,
Over het algemeen een goede keuze voor een kort verblijf. De slaapkamer was comfortabel en ik vond de extra kussens een leuke toevoeging. Alles was schoon en goed onderhouden.
Het tuinmeubilair op het terras was comfortabel en zorgde voor een geweldige plek om te ontspannen. Ik vond het heerlijk om buiten te eten.
Ik vond de open indeling van het appartement erg prettig. Het voelde ruim en gezellig aan. De woonkamer was comfortabel en ik vond het fijn dat er een televisie was, waar ik 's avonds naar kon kijken.
Het terras was mijn favoriete plek! Ik heb er veel tijd doorgebracht, genietend van de zon en de frisse lucht. Het is een heerlijke plek om te ontspannen met een boek.
Ik heb een heerlijk verblijf gehad in dit appartement met één slaapkamer! De open woonkamer was perfect om te ontspannen na een dagje verkennen. Het terras was een fijne extra, vooral om van mijn ochtendkoffie te genieten.
Wat een fantastisch uitje! Het terras was perfect om onder de sterren te dineren, en ik vond het heerlijk om de barbecuefaciliteiten te gebruiken.
Zeer aardige, gastvrije en hartelijke eigenaar, Wij raden het ten zeerste aan, Zeer goede locatie, Het appartement ligt direct aan het begin van het eiland vlakbij de rotonde, waardoor u files vermijdt, Naar het strand met een prachtig uitzicht op Pag en Vilebit, 5 minuten lopen, zeer dicht bij de Konzum-markt en een bakkerij met een breed scala aan producten,
Zeer aardige, gastvrije en hartelijke eigenaar, Wij raden het ten zeerste aan, Zeer goede locatie, Het appartement ligt direct aan het begin van het eiland vlakbij de rotonde, waardoor u files kunt vermijden, Naar het strand met prachtig uitzicht op Pag en Vilebit , 5 minuten lopen, Zeer dicht bij de Konzum-markt en een bakkerij met een breed scala aan producten,