Strandplezier & Ontspanning -- By Traum 78724-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dieses Ferienhaus steht nur etwa 200 m von der Nordseeküste entfernt, auf einem gut 2.600 m² großen Naturgrundstück. Von der Terrasse aus können Sie den Ausblick in die umliegende Dünenlandschaft genießen. Für den Freizeitspaß steht im Haus ein 12-in-1 Spieletisch bereit, mit u.a. Tischtennis, Kicker, Billard und Airhockey zur Auswahl. Zur technischen Ausstattung gehören Flachbild-TV mit deutschen und dänischen Sendern, WLAN, Chromecast zum Streamen sowie DVD-Spieler und Stereoanlage mit CD-Player. Das Ferienhaus ist gut eingerichtet und komfortabel möbliert. Es bietet u.a. einen offenen Küchen-/Wohnbereich mit Essecke und Holzofen. Im Ferienhaus selbst gbt es zwei Schlafzimmer. Außerdem steht nebenan auf dem Grundstück noch ein 11 m2 kleiner Annex mit zwei Doppelbetten in 3/4 Größe bzw. vier Schlafplätzen, ideal für Teenagner oder mitreisende Großeltern. Zur Küchenausstattung gehören u.a. Herd, Abzugshaube, Kühlschrank mit Gefrierfach, Mikrowelle und Kaffemaschine. Außerdem Bad mit Dusche/WC im Haus. Unten am nahen Strandufer findet man mit etwas Glück Bernstein, zudem kann man dort angeln und schöne Spaziergänge durch die schöne und ruhige Umgebung von Vrist genießen. Als Mieter dieses Hauses haben Sie kostenfreien Zugang zum Harboøre Center mit zahlreichen Aktivitäten für die ganze Familie, darunter Fitnessraum, Eisbahn, Trampolin, Hüpfkissen, BMX-Platz, Golfsimulator, Squash- und Badmintonplätze, Billard, und Internetcafé. Keine Vermietung in Jugendgruppen zu erwarten!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Kenmerken
, verwarming (elektrisch), terras, BBQ, tafelvoetbal, biljart
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.040, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 75/m3
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Er zijn onderhoudswerkzaamheden nodig aan het huis; er is niet voldoende serviesgoed (voor 6 personen).
Ons verblijf in dit charmante vakantiehuisje was ronduit fantastisch. De ligging direct aan de ruige maar prachtige Noordzeekust biedt een perfecte mix van rust, natuur en frisse zeelucht. Het huis zelf is liefdevol ingericht, gezellig, schoon en voorzien van alles wat je nodig hebt voor een ontspannen vakantie.
Vakantiehuis OK. Niet geschikt voor 6 personen. Alles was schoon en netjes. We waren zeer tevreden.
Faciliteiten en locatie zijn ideaal
Het huis is mooi gelegen, op slechts 5 minuten van het strand. Het is in goede staat; de oven was bijvoorbeeld niet erg schoon. Verder voelden we ons erg comfortabel en hadden we alles wat we nodig hadden voor het dagelijks leven. Als je geen luxe nodig hebt en op zoek bent naar een gezellig vakantiehuis, dan is dit de plek voor jou.
Over het algemeen was het een behoorlijk vakantiehuis. Het was functioneel en bood voldoende ruimte voor onze groep. We hadden een paar kleine problemen met de verwarming, maar de gastheer reageerde snel en repareerde het. De nabijheid van het strand was een pluspunt, hoewel de inrichting wel een opknapbeurt kan gebruiken. Toch hebben we hier geweldige herinneringen gemaakt.
Schone en comfortabele accommodatie met een ontspannen sfeer. De indeling was praktisch en we waardeerden de twee badkamers voor onze groep. De locatie was rustig, wat we prettig vonden, maar toch dichtbij genoeg om lokale bezienswaardigheden zoals het Lemvig Museum te bezoeken. We zouden zeker overwegen om in de toekomst terug te keren.
Erg leuke plek, alles was netjes en de gastheer en gastvrouw waren supervriendelijk. De kinderen vonden het geweldig om in de tuin rond te rennen. We hebben ook het nabijgelegen Lemvig Museum bezocht, wat erg leuk was. Een prima verblijf!
Algemene staat: OK. Het is duidelijk geen nieuw huis, maar het is erg gezellig en hyggelig. Het heeft een paar eigenaardigheden en versleten meubels, maar als je dat niet stoort, zul je je er meteen thuis voelen. / / Kenmerken: Afgezien van het ontbreken van een vaatwasser en een zeer duur verwarmingssysteem (we raden aan om hout te gebruiken), is het goed uitgerust. Er is weinig ruimte op de bank en fauteuils om tv te kijken, dus ik zou het niet aanraden aan grote groepen. De Weber-grill is geweldig! / De deuk in de badkamer is niet ontworpen voor royale douches en de vloer is vrij koud. Voor mensen met kinderen zou ik het huis alleen in de zomer aanbevelen, omdat het veel moeite kost om het op te warmen. / / Accommodatie: Was geweldig voor ons; je hebt een zekere mate van privacy vanwege de afstand tot het pad en de buren. Als je echter niet gezien wilt worden en volledige afzondering wilt, is het waarschijnlijk te open voor je. / / Locatie: Geweldig; je bent in een paar minuten op het strand. / De paden naar het strand met de kinderwagen zijn echter niet goed aangelegd.
We hebben een fijn verblijf gehad in dit vakantiehuisje. De locatie was erg handig, dicht bij Vejlby Strand. De keuken was goed uitgerust, waardoor we gemakkelijk konden koken. We waardeerden ook het ruime terras voor barbecues in de buitenlucht. Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabele vakantie.
De ligging vlakbij het strand en het vrije uitzicht op de duinen. De afgelegen ligging (niet zoveel toeristen). De entertainmentfaciliteiten (kleine pooltafel, etc.).
Deze plek was echt een koopje! Het uitzicht vanaf het terras, met uitzicht op de duinen, was fantastisch. We hebben urenlang op het strand naar barnsteen gezocht en genoten van de rustige omgeving. Het huis was ruim genoeg voor onze groep van acht en we waren dol op de moderne voorzieningen. Een echte aanrader voor een ontspannende vakantie!
Ruim en goed uitgerust, deze hut had alles wat we nodig hadden voor een geweldig verblijf. De woonkamer was een perfect ontmoetingspunt en we genoten 's avonds van het kijken naar films op de flatscreen-tv. De nabijheid van het strand was een groot pluspunt. We hebben ook een aantal geweldige plekken gevonden om in de buurt te eten, vooral Harboøre Pizza and Grill.
Deze comfortabele en goed uitgeruste hut maakte ons verblijf aangenaam, de Hverdenovnen-kachel voegde een gezellige toets toe en de nabijgelegen vuurtoren van Bovbjerg was een leuke excursie.
Eenvoudig, sober, maar prima geschikt voor twee. / De grootte en de open haard zijn perfect voor twee.
Geweldige locatie, super dicht bij het strand, Het huis was schoon en gezellig, had alles wat we nodig hadden,
Het enige is de locatie, / We waren al in dit huis in 2017, maar nu / het was helemaal vies, alle potten, geen verstandige koffiekopjes, allemaal afgebroken, overal spinnenwebben, geen houten lepels of spatels, andere spullen, water constant achterin Toilet, ik heb ingebroken op het terras, diverse planken zijn zacht, grill zit helemaal vol met vuil, berging, rommelkamer, gastenverblijf stinkt enorm, tafelvoetbal waar voor? Dancenter niet altijd bereikbaar!! / De enige aardige persoon bij je was Maria van het Dancenter, erg vriendelijk en behulpzaam, / Dus ik kan het niet meer aanbevelen, ik had al geboekt voor september maar heb het geannuleerd om de hierboven genoemde redenen,
Het enige probleem is de locatie. / We zaten al in 2017 in dit huis, maar nu is het / echt smerig. Alle potten en pannen, geen fatsoenlijke koffiemokken, alles was gechipt, overal spinnenwebben, geen houten lepels of spatels of ander keukengerei, constant water achter het toilet, ik heb het op het terras kapotgemaakt en verschillende planken waren zacht. De barbecue is ronduit smerig, de berging is een rommelhok, het gastenverblijf stinkt enorm, wat is het nut van een tafelvoetbalspel? Het huis is absoluut niet geschikt voor 8 personen. Dancenter is niet altijd beschikbaar!! / De enige aardige persoon daar was Maria van Dancenter, die erg vriendelijk en behulpzaam was. / Ik kan het niet langer aanbevelen, ik had al geboekt voor september, maar heb om bovengenoemde redenen geannuleerd.
Een heerlijk vakantiehuis op een steenworp afstand van het strand! We hebben enorm genoten van ons verblijf. De open keuken en woonkamer waren perfect voor onze familiebijeenkomsten en de houtkachel zorgde voor een gezellige sfeer op de koude avonden. De bijbouw was een geweldige bonus voor onze tieners, die hun eigen ruimte hadden. We komen zeker terug!
Dit was een mooie plek voor onze gezinsvakantie! Het buitenterras was geweldig om te barbecueën en van de frisse lucht te genieten, Het huis was uitgerust met moderne voorzieningen, wat ons verblijf zeer comfortabel maakte, Bovendien was het slechts een korte rit van attracties zoals Bovbjerg Fyr een mooie bonus, Al met al een geweldige ervaring!
Het vakantiehuis was comfortabel en schoon, met een prachtig uitzicht op de duinen vanaf het terras, Het was fijn om de annex voor de tieners te hebben, waardoor iedereen wat ruimte had, De houtkachel was een gezellige toevoeging voor de koude avonden, Onze enige negatieve punt was dat het weer beter had kunnen zijn, maar we hebben er nog steeds het beste van gemaakt,
Het huis is erg leuk voor twee personen / zeker te klein voor 8 personen zoals het wordt aangeboden! / De badkamer is alleen geschikt voor kleine mensen!
Het huis is erg leuk voor twee personen. / Voor 8 personen absoluut te klein, zoals geadverteerd! / De badkamer is alleen geschikt voor kleine mensen!
Wij hebben een heel fijn bezoek gehad aan dit huis,
Goede voorzieningen/ligging, / Gezinnen kunnen voor weinig geld een fijne vakantie beleven in een prima huis, / Het huis was in goede staat, / ,
Goede voorzieningen/locatie. / Gezinnen kunnen voor weinig geld een heerlijke vakantie hebben in een mooi huis. / Het huis was in goede staat. / .
Netheid, gezellige inrichting
Schone, comfortabele meubels
Het huis is eenvoudig ingericht maar ligt op een geweldige locatie, je bent snel op het strand en kunt de hele dag het geluid van de zee horen, de bedden zijn in orde, de grill is een gasbarbecue die al een tijdje in gebruik is, Helaas zijn er geen ligstoelen, maar in de herfst is het er wel overheen te komen,
Het huis is eenvoudig ingericht, maar heeft een geweldige locatie. Het strand is op loopafstand en je hoort de hele dag het ruisen van de zee. De bedden zijn prima. De barbecue is een gasbarbecue die al een tijdje in gebruik is. Helaas zijn er geen ligstoelen. Maar dat is in de herfst wel te doen.
Ik vond het geweldig hoe ruim het was! We waren met een groep van 8 en hadden nog steeds het gevoel dat we genoeg ruimte hadden. Het terras was een leuke extra voor avondevenementen. Ik wou alleen dat de wifi iets sneller was.
Het meubilair was goed, de bedden ook, Mooi schoon en goed onderhouden, Goede locatie, een omgeving met rust en ruimte, / TV kon alleen Duitse zenders ontvangen, in de beschrijving van het huis stond "zowel Duits als danske", Een gebelde technicus kon het probleem niet oplossen, Radio werkte niet, alleen sloop, / Miste net een vaatwasser, maar kan zien dat er niet echt ruimte is,
Het meubilair was goed, de bedden ook. Mooi, schoon en goed onderhouden. Goede locatie, een rustige omgeving. / De tv kon alleen Duitse zenders ontvangen, de beschrijving van het huis vermeldde "zowel Duitse als Deense". Een monteur die gebeld werd, kon het probleem niet oplossen. De radio deed het niet, alleen het geruis. / Er miste alleen een vaatwasser, maar ik zie dat er niet echt ruimte is.
de liefdevolle inrichting en voldoende spullen voor de dagelijkse behoeften
de liefdevol ingerichte en ruime uitrusting met artikelen voor de dagelijkse behoeften
Gezellig huisje, mooie omgeving. Heerlijk dicht bij zee. Minder geschikt voor 8 pers, dan zit je wel erg op elkaars lip en zijn er nauwelijks genoeg spullen in het huisje aanwezig.
Geweldige locatie, geweldige faciliteiten, gezellig
Geweldige locatie, geweldige faciliteiten, comfortabel
Dat het een eenvoudig huis is zonder moderne franjes
Dat het een eenvoudig huis is zonder moderne franje
Gezellig en schoon, maar de keuken zou wel wat meer keukengerei kunnen gebruiken. Over het algemeen een goede prijs-kwaliteitverhouding en een rustige plek. Ik heb wat barnsteen gevonden op het strand, wat een leuk avontuur was!
Ligging zeer dichtbij de Noordzee, Echte cottage-sfeer, klein en gezellig, gebouwd in hout en voorzien van een houtkachel, Activiteitentafel met o.a. tafelvoetbal waar veel gebruik van werd gemaakt, Lekker schoon,
Locatie vlakbij de Noordzee. Echte cottagesfeer, klein en knus, volledig van hout gebouwd en met een houtkachel. Activiteitentafel met o.a. tafelvoetbalspel, waar veel gebruik van werd gemaakt. Netjes en schoon.
De annex was perfect voor de tieners. Het is fijn om ruimte te hebben voor iedereen. De woonkamer was gezellig en de houtkachel hield ons warm. Zou het zeker aanbevelen voor een familievakantie.
Ruim vakantiehuis met prachtig uitzicht vanaf het terras, Perfect voor een ontspannen vakantie,
De locatie was fantastisch, op korte loopafstand van het strand van Vejlby. We hebben genoten van het zoeken naar barnsteen aan de kust!
De inrichting en de geweldige locatie
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit vakantiehuis! De locatie was perfect – op korte loopafstand van Vejlby Strand. De kinderen vonden het geweldig om langs de kust naar barnsteen te zoeken. Het huis was ruim, met genoeg ruimte voor ons gezin. De keuken was van alle gemakken voorzien en we hebben genoten van het samen koken in de open ruimte. Een echte aanrader!
Had een fantastische tijd! Het huis was goed ingericht, en de BBQ-grill was een hit voor onze dineravonden, De nabijheid van Vejlby Strand maakte het gemakkelijk om er telkens heen te gaan, Ik kom zeker terug!