Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

4 persoons vakantie huis in Blåvand-By Traum 40345-1

4 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €1157 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Charmantes Stadthaus im maritimen Lagerhausstil mit freiliegenden Balken und hellem, skandinavisch inspiriertem Interieur. Zentral in Blåvand gelegen, ist dieses stilvolle Haus nur wenige Schritte vom langen Sandstrand entfernt und somit der ideale Ausgangspunkt für einen erholsamen Urlaub am Meer. Das Badezimmer ist mit einem Whirlpool ausgestattet, der nach einem erlebnisreichen Tag für ultimative Entspannung sorgt, während die Wohnräume Komfort und moderne Annehmlichkeiten bieten. Im Außenbereich verfügt das Anwesen über eine private Terrasse, auf der Sie sonnige Stunden genießen können, sowie einen privaten Parkplatz. Blåvand ist ein wahres Urlaubsparadies und bietet das ganze Jahr über Aktivitäten und Attraktionen. Die Stadt ist bekannt für ihre lebhaften Restaurants, viele davon mit Live-Musik, sowie für Kunstgalerien, eine Kerzenwerkstatt und eine Süßwarenfabrik. Für Familienspaß sorgen ein Wasserpark, ein Bowlingcenter und mehrere Golfplätze in der Nähe sowie Put-and-Take-Angelseen. Für Tagesausflüge sind Attraktionen wie Legoland und der Givskud Zoo leicht erreichbar und bieten viel Unterhaltung für jedes Alter. Dieses Stadthaus verbindet einzigartigen Architekturstil mit modernem Komfort und bester Lage in der Nähe des Stadtzentrums und des Strandes. Das durchdachte Design, die hochwertige Einrichtung und die Außenterrasse machen es ideal für Paare, Familien oder kleine Gruppen, die einen unvergesslichen Aufenthalt in Blåvand verbringen möchten. Bitte beachten Sie, dass das Anwesen nicht für Jugendgruppen verfügbar ist, um allen Gästen eine ruhige und angenehme Umgebung zu bieten.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
TV
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
wasdroger
wasbak
douche
toilet
wasmachine
badkamer
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), verwarming (elektrisch), chromecast, sandy beach
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.158, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 55/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Doris - Bad Schwartau
Verblijf van 10 mei 2026 tot 17 mei 2026
20 mei 2026

nan Aanbevelingen: Er ontbreken Duitse tv-zenders. Dat vond ik jammer. 😞

Robert - Kolding
Verblijf van 19 september 2025 tot 26 september 2025
29 september 2025

Conditie: Geen gebreken of tekortkomingen. Inrichting in goede, zeer bruikbare staat. Gunstig gelegen nabij de voetgangersstraat met zowel een Netto- als een Menu-supermarkt. Op ongeveer 20 minuten lopen van de Noordzee. Aanbevelingen: De dierentuin, de kleine winkeltjes waar je verse vis en worst kunt kopen en natuurlijk de Noordzee.

Maria - Deutschland
Verblijf van 8 september 2025 tot 15 september 2025
18 september 2025

Goede locatie, goede voorzieningen, schoon. Er hing echter zes dagen lang een hardnekkige fecale geur in het huis. We hebben dit gemeld. Aanbevelingen: Excursie naar Vejers Beach

Souhaila - Brabrand
Verblijf van 27 juli 2025 tot 30 juli 2025
2 augustus 2025

Geweldige locatie, op loopafstand van de voetgangersstraat. Leuke winkels in de buurt. Het strand is vlakbij. Het huis is erg praktisch en mooi ingericht.

jimmy - Korsør
Verblijf van 12 juli 2025 tot 19 juli 2025
22 juli 2025

De vloer in het huis kraakt erg, vooral op de begane grond.

Rita - Rødekro
Verblijf van 5 juli 2025 tot 8 juli 2025
11 juli 2025

Een prachtig vakantieappartement met mooie meubels etc., goede locatie, maar we zouden graag ramen hebben die omhoog kunnen kantelen, zodat ons hondje er niet uit kan rennen. Al met al een fijne plek.

Susanne - Odense
Verblijf van 28 juni 2025 tot 5 juli 2025
8 juli 2025

Een fijn huis dat aan niets ontbreekt. Goede locatie, schoon en netjes. Aanbevelingen: Lekkere pizzeria direct naast het huis.

Sara - Schleswig-Holstein
Verblijf van 20 april 2025 tot 27 april 2025
30 april 2025

Het vakantiehuis in Blåvand was gewoonweg fantastisch! Het is in uitstekende staat en modern, maar toch gezellig ingericht. De voorzieningen lieten niets te wensen over – we waren vooral onder de indruk van de goed uitgeruste keuken en de mooie woonkamer. De ruime parkeerplaats biedt voldoende ruimte om de auto direct voor het huis te parkeren. De locatie is ideaal: rustig, maar toch dicht bij het strand en het centrum. We voelden ons er helemaal thuis en zouden graag terugkomen! Aanbevelingen: Een bezoek aan de vuurtoren van Blåvandshuk is een absolute aanrader – het uitzicht vanaf de top over de duinen en de zee is adembenemend. Het Tirpitz Museum is ook een echte aanrader; het is aantrekkelijk vormgegeven en perfect voor elk weertype. Natuurliefhebbers kunnen genieten van een wandeling langs het eindeloze strand of een fietstocht door de heide.

Heidi - Vejle
Verblijf van 15 februari 2025 tot 23 februari 2025
26 februari 2025

Leuk huisje, de keuken is goed uitgerust, maar de douchecabine is te klein.

Nielsen
Verblijf van 26 januari 2025 tot 7 februari 2025
10 februari 2025

Een heerlijke plek om te ontspannen! De slaapkamers waren comfortabel en de woonkamer voelde ruim aan. We hebben ook genoten van het streamen van onze favoriete programma's op tv na een dagje uit. We raden het nabijgelegen Tirpitz Museum van harte aan!

Ögärd
Verblijf van 2 december 2024 tot 15 december 2024
18 december 2024

Ons verblijf in het vakantiehuis in Blåvand was fantastisch! De plek was schoon en van alle gemakken voorzien voor een comfortabele vakantie. De keuken maakte koken gemakkelijk en de woonkamer was gezellig voor onze familieavonden. Bovendien was de ligging op slechts een paar kilometer van de prachtige vuurtoren van Blåvand een pluspunt voor onze dagelijkse uitstapjes.

Olsen
Verblijf van 13 november 2024 tot 23 november 2024
26 november 2024

Het huis was supergezellig en had alle nodige faciliteiten, schoon en over het algemeen goed onderhouden,

Dahlberg Hilden
Verblijf van 12 september 2024 tot 26 september 2024
29 september 2024

Geweldige locatie! We hadden gemakkelijke toegang tot nabijgelegen attracties zoals de vuurtoren van Blåvand en diverse eetgelegenheden. Het vakantiehuis bood ook een mooie uitvalsbasis voor onze stranduitjes.

Reier
Verblijf van 2 september 2024 tot 13 september 2024
16 september 2024

Wat een fantastische ervaring! De combinatie van modern comfort en rustieke charme maakte ons verblijf onvergetelijk. Het nabijgelegen strand van Vejers was prachtig, perfect voor ochtendwandelingen.

Katrin - Koblenz
Verblijf van 1 september 2024 tot 10 september 2024
13 september 2024

Het is een goed uitgerust vakantiehuis met alles wat je nodig hebt, plus een terras en een balkon. De locatie is aan de rand van de stad en erg rustig. We voelden ons er zeer op ons gemak!

Gitte - Aars
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 17 augustus 2024
20 augustus 2024

Inrichting, meubilair, voldoende keukenapparatuur, goede bedden, schone dekbedden en kussens.

Karsten - Deutschland
Verblijf van 7 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

De locatie ligt dicht bij het centrum, maar is toch vrij rustig.

Thomas - Hollenstedt
Verblijf van 6 juli 2024 tot 13 juli 2024
16 juli 2024

Goede locatie en een prettige indeling van de kamers. Aanbevelingen: De pizzeria ernaast is een echte aanrader; je kunt snel naar Esbjerg rijden en heerlijk door de stad slenteren; en Blåvand zelf, met al zijn winkels, is altijd een fijne plek om te bezoeken.

Elke - Bodensee
Verblijf van 22 juni 2024 tot 29 juni 2024
2 juli 2024

Alles is zo'n prachtig huis! Aanbevelingen: Het strand, de dierentuin, minigolf, kaarsen maken – alles in Blåvand is gewoonweg prachtig!!! Geniet ervan en vergeet niet om door Blåvand te wandelen en een kopje koffie te drinken in het mooiste land en de mooiste stad ter wereld.

Baberich
Verblijf van 13 mei 2024 tot 22 mei 2024
25 mei 2024

Een goede keuze voor gezinnen. De indeling was praktisch en we vonden het fijn dat er een aparte badkamer naast de hoofdbadkamer was. De omgeving is rustig, waardoor het een ontspannen toevluchtsoord is.

Yde Søndergaard
Verblijf van 3 april 2024 tot 14 april 2024
17 april 2024

Gezellig en schoon vakantiehuis, perfect voor het verkennen van nabijgelegen attracties zoals het Tirpitz Museum,

Sarmiento Sjövall
Verblijf van 29 februari 2024 tot 11 maart 2024
14 maart 2024

De faciliteiten waren top, koken was een fluitje van een cent met de vaatwasser en magnetron, de gastheer was erg behulpzaam en de algehele sfeer was gastvrij en vriendelijk,

Jason Jakobshagen
Verblijf van 22 december 2023 tot 29 december 2023
1 januari 2024

Het huis is zeer goed uitgerust qua meubilair, servies, techniek enz. De ligging is ook goed, maar de tuin zou te klein zijn voor de zomer,

Børge Kirk
Verblijf van 10 september 2023 tot 17 september 2023
20 september 2023

Mooi ingericht, schoon en twee aparte kamers en toiletten

Lippert
Verblijf van 26 juni 2023 tot 7 juli 2023
10 juli 2023

De locatie is geweldig! We waardeerden de nabijheid van het Tirpitz Museum en de prachtige stranden. Het huis zelf was ruim en gastvrij. Het was huisdiervriendelijk, wat perfect was voor ons, aangezien we onze hond meenamen. De wifi was betrouwbaar en we genoten ervan om onze favoriete series te streamen na een dagje verkennen.

Pingel
Verblijf van 18 maart 2023 tot 25 maart 2023
28 maart 2023

Het huis was gezellig en schoon. We waardeerden het huisdiervriendelijke beleid, omdat we onze hond meebrachten. Het nabijgelegen Nationaal Park Waddenzee bood prachtige wandelingen en we hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van de omgeving.

hakman
Verblijf van 8 december 2022 tot 18 december 2022
21 december 2022

We hebben een fantastisch verblijf gehad! De inrichting was eenvoudig maar charmant en de accommodatie was brandschoon. De nabijheid van restaurants zoals Blåvand Fiskerestaurant was een pluspunt!

Meimaris
Verblijf van 13 juli 2022 tot 22 juli 2022
25 juli 2022

Over het algemeen voldeed dit vakantiehuis aan onze verwachtingen. Het is een eenvoudige plek met alle nodige voorzieningen. We hebben niet veel tijd binnenshuis doorgebracht, maar een wasmachine was handig na onze stranddagen. Als u op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord met gemakkelijke toegang tot lokale attracties, is dit een goede keuze.

kuhr
Verblijf van 3 maart 2022 tot 10 maart 2022
13 maart 2022

We hebben een prettig verblijf gehad in Blåvand. Het vakantiehuis was goed ingericht en zorgde ervoor dat we ons tijdens onze reis thuis voelden. Het was fijn om twee slaapkamers en een eigen badkamer te hebben, wat het voor onze groep comfortabel maakte. Het nabijgelegen Nationaal Park Waddenzee bood prachtige wandelpaden.

Brøther
Verblijf van 11 oktober 2021 tot 21 oktober 2021
24 oktober 2021

Dit vakantiehuis was de perfecte uitvalsbasis voor ons gezin van vier. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. We vonden het geweldig hoe dichtbij de vuurtoren van Blåvand het lag, op slechts een klein eindje rijden!

Lubarda
Verblijf van 4 februari 2021 tot 11 februari 2021
14 februari 2021

Dit vakantiehuis in Blåvand heeft zo'n sfeer! Supergezellig met alle benodigdheden. De keuken is perfect om een brunch te maken en de wifi is snel genoeg om te streamen. Perfecte plek voor een ontspannen uitje met vrienden of familie. Ook huisdiervriendelijk? Een groot pluspunt!

Roos
Verblijf van 7 december 2020 tot 15 december 2020
18 december 2020

Ideaal gelegen om de lokale bezienswaardigheden te verkennen. Het huis had alles wat we nodig hadden en het was een genot om na een dagje uit terug te keren naar zo'n comfortabele ruimte. Geen klachten hier!

Lorenzen
Verblijf van 28 april 2020 tot 11 mei 2020
14 mei 2020

Ruim en comfortabel, met een rustige sfeer, vlakbij Blåvands fyr en prachtige stranden.

Zengerink
Verblijf van 11 februari 2020 tot 24 februari 2020
27 februari 2020

Geweldige voorzieningen, waaronder een goed uitgeruste keuken en gratis WiFi. Een heerlijk verblijf met onze hond!