Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Residentie Les Seilles 406-09347-FR1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
vanaf €488 / week
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit charmante appartement, gelegen op de bovenste verdieping van een residentie uit 1973, biedt een gezellige en functionele ruimte van 51 m² en biedt plaats aan 4 tot 5 personen. Het beschikt over een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en 2 stapelbedden, evenals een slaapbank in de woonkamer. Het appartement beschikt over een badkamer met toilet, een volledig uitgeruste keuken en een balkon op het zuiden met prachtig uitzicht op de bergen.

De residentie is gunstig gelegen aan de voet van de Super Châtel-kabelbaan, die directe toegang biedt tot de skipistes. Het ligt ook in het hart van het dorp, waardoor u gemakkelijk toegang heeft tot de plaatselijke winkels, restaurants en voorzieningen. Tijdens de wintermaanden kan de toegang voor voetgangers echter een uitdaging zijn, met een wandeling van 30 meter naar de ingang. Dit is iets om rekening mee te houden als u reist met zware ski-uitrusting of in sneeuwomstandigheden.

De keuken van het appartement is volledig uitgerust om aan al uw zelfcateringbehoeften te voldoen, met een kookplaat, oven, magnetron, vaatwasser, waterkoker, koffiezetapparaat, raclettemachine en fonduemachine. Dit maakt hem perfect voor het bereiden van maaltijden na een lange dag skiën. Gasten hebben ook toegang tot een gedeelde parkeerplaats buiten, op slechts 30 meter van de residentie. Met zijn gunstige ligging, praktische voorzieningen en huisdiervriendelijk beleid biedt dit appartement een comfortabele uitvalsbasis voor uw verblijf in Châtel.

Algemeen
keuken, slaapkamer, badkamer, TV, waterkoker, broodrooster, magnetron, afwasmachine, wasmachine, balkon, verwarming, plancha grill,
Borgsom
Included
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Grill / BBQ
Included
Televisie
Included
Verwarming
Included
Wasmachine
Included
Wifi
Included
leringen: 100% van de huurprijs en boekingskosten.

Er zijn voor deze accommodatie nog geen beoordelingen ingevuld.