15 persoons vakantie huis in EIDSVÅG-By Traum 24082-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Schöne Ferienanlage mit Gemeinschaftspool, direkt am Fjord, umgeben von einer fantastischen Fjord- und Berglandschaft. Große, helle und geräumige Ferienwohnung im 2. Stock, teilweise im 1. Stock. Panorama-Aussicht von der 30 m2 großen Veranda, die zur Hälfte überdacht und in den Wohnbereich integriert ist. Alle Einzelbetten können zusammengestellt und auch als Doppelbett genutzt werden. Mieten Sie die Einheiten 28041 und 28042 zusammen an, lässt sich eine Verbindungstür zwischen den Wohnungen öffnen. Große Rasenfläche (800 m2) vor Ort. Zudem steht vor Ort eine ca. 4.000 m2 große Gemeinschaftsfläche für Ballspiele, inklusive Sandkasten und Spielgeräte, zur Verfügung. Außerdem gemeinschaftlicher, etwa 50 m² großer Außenpool in der Anlage, im Zeitraum 20.06. bis etwa 05.09. täglich geöffnet ab 12 und bis 18 Uhr. Die Badetemperatur ist wetterabhängig und liegt bei etwa 20 bis 26 Grad. Auf Anfrage können vor Ort auch eine Grillhütte und ein Außen-Whirlpool angemietet werden. Der gute Lachsfluss Eira ist etwa 22 km, der Forellensee Målsvatnet nur etwa 9 km entfernt. Lediglich etwa 10 Min. Bootsfahrt sind es zu einigen der attraktivsten Angelreviere Norwegens. Filetierbank in eigenem Gebäude, etwa 50 m weiter. Die zu vermietenden Boote befinden sich im privaten Yachthafen, 60 m entfernt. Boote müssen gleichzeitig mit der Wohnung gebucht werden: *1 x 16 Fuß Cresent-Boot mit 20 PS Motor. *3 x 16 Fuß Otasport-Boote mit 20 PS Motor. *5 x 21 Fuß Øien 620F mit 50 PS Suzuki-Motor, GPS/Echolot/Kartenplotter. *1 x 23 Fuß Benetau 680 mit 115 PS-Motor, GPS/Echolot/Kartenplotter. *ein Kajak. *ein Kanu. Für die Kajakmiete ist eine Nasskarte (Zertifizierung) erforderlich. Alle Boote sind versichert. Kann vor Ort gemietet werden: Bettwäsche 200 NOK, 2 Handtücher 50 NOK pro Person. Zahlbar direkt an den Hauseigentümer. Bei Mitnahme eines Hundes: Zusätzliche Reinigungskosten in Höhe von NOK 1.200 pro Hund fällig, zahlbar direkt vor Ort an den Vermieter. Bitte beachten: Gemeinschaftliche Nutzung von Pool und zugehöriger Veranda (ca. 20 m vom Haus) mit den weiteren Gästen vor Ort, die im Umkreis von etwa 200 m wohnen.
Kenmerken
, bubbelbad (gedeeld met andere gasten, buiten), sauna (gedeeld met andere gasten, in huis, verwarmd), verwarming (elektrisch), terras (200 m2), terras (overdekt, 30 m2), tuinmeubilair, BBQ, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten), buitenhaard
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid tot huren, NOK 250/verblijf
- Borgsom
- NOK 3.000
- Elektriciteit
- NOK 3,50/kWh
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We hebben hier een prettige tijd gehad, De accommodatie was goed onderhouden en de gastheren waren erg gastvrij, Het was een stukje rijden naar de skiliften, maar de rustige omgeving maakte het de moeite waard, Het zwembad was een leuke bonus op de warmere dagen,
Zeer schone en moderne voorzieningen. De volledig uitgeruste keuken maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijk en plezierig tijdens ons verblijf.
Een ruim en prachtig ingericht huis. We waren onder de indruk van hoe schoon alles was bij aankomst. De locatie is handig om te ontspannen op het strand en voor excursies. Zou het aan vrienden aanbevelen!
Ruim vakantiehuis, ideaal voor grote groepen. Het gemeenschappelijke terras en de grillplek waren fantastisch voor familiebijeenkomsten.
Al met al een geweldige ervaring. De grote slaapkamers waren een hit bij iedereen in onze groep. We hebben genoten van onze dagen op het strand en de avonden op het terras. Nog een opmerking: vergeet niet om boodschappen mee te nemen, want de dichtstbijzijnde supermarkt is een flink eind rijden.
Het huis was schoon en goed uitgerust. We waardeerden de volledig uitgeruste keuken, waardoor het bereiden van maaltijden een fluitje van een cent was. Het ligt op een rustige locatie, wat perfect was voor ons familie-uitje. Al met al een goede keuze voor een ontspannende vakantie.
Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen. De buitenruimte was fantastisch en we vonden het geweldig dat we vlakbij het fjord boten konden huren. Het was een heel rustige plek om tot rust te komen en weer in contact te komen met de natuur. We kunnen niet wachten om terug te komen!
Dit vakantiehuis is zeer ruim en ideaal voor grotere groepen. We hadden genoeg ruimte om te ontspannen en de buitenruimtes waren perfect voor onze kinderen. De nabijgelegen pizzeria was een leuke toevoeging voor een snel diner na een lange dag vol verkenning.
Het huis was ruim en goed uitgerust, waardoor we er met ons gezin gemakkelijk konden intrekken. We waardeerden hoe schoon alles was en de doordachte indeling die privacy bood voor iedereen. De locatie was rustig, met prachtig landschap rondom. We hebben genoten van een heerlijk diner bij Eidsvåg Pizzeria, op slechts een klein eindje rijden.
Panorama fantastisch, service voor bune, uitstekende loc de unde po i vizita oude objectieve toerist,
Panorama superba, diensten voor bune, uitstekende loc de unde poi vizita oude toeristische doelstelling.
We hebben een geweldige tijd gehad in dit vakantiehuis! De locatie is super chill, direct aan het fjord, en het zwembad was een fijne extra, vooral voor de kinderen. De keuken was van alle gemakken voorzien, we hebben samen een paar maaltijden gekookt en het voelde als een tweede thuis. Ook het gemeenschappelijke terras was perfect voor onze avondbarbecues. Let op: de wifi was wat traag, maar eerlijk gezegd vonden we dat niet erg, omdat we te druk bezig waren met genieten van het landschap en vissen vangen vanaf de pier. We komen zeker terug!
"Over het algemeen" een prima plek voor een groepsvakantie. De faciliteiten waren bevredigend en het buitenterrein bood een fijne plek voor de kinderen om te spelen. Het verwarmde zwembad was een leuke bonus tijdens ons verblijf. Het enige nadeel was de afstand tot enkele attracties.
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend en we hebben er talloze uren van genoten. Het was ruim genoeg voor onze groep en de kinderen vonden de buitenruimte geweldig om te spelen. Een echte aanrader!
Het huis had een gezellige sfeer en was uitgerust met alles wat we nodig hadden. We hebben vooral genoten van de barbecueplek buiten. Het was een beetje fris tijdens ons verblijf, maar de woonkamer was een geweldige plek om samen te ontspannen na een lange dag.
Geweldige locatie, goede ruimte, aardige eigenaar
Geweldige locatie vlakbij het strand, genoten van het vissen vanaf de privépier en het verkennen van de fjord,