12 persoons vakantie huis in Ebeltoft-By Traum 92281-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dieses geräumige und gut ausgestattete Ferienhaus ist ideal für große Familien oder zwei gemeinsam reisende Familien und bietet viel Platz, Komfort und Unterhaltung. Es liegt in einem beliebten Urlaubsgebiet in der Nähe des Strandes von Lyngsbæk und verbindet Wellnesseinrichtungen mit Aktivitäten – der ideale Ort für Entspannung und Spaß. Das Haus verfügt über einen hellen, offenen Wohnbereich mit voll ausgestatteter Küche und viel Platz zum Zusammensein. Es gibt vier Schlafzimmer, einen Dachboden unter der Dachschräge, der sich ideal für Kinder eignet, und einen separaten Anbau auf dem Grundstück mit insgesamt 12 Schlafplätzen. Gäste können im Whirlpool und in der Sauna des Badezimmers entspannen oder im großen Außenwhirlpool, der 2021 hinzugefügt wurde und für bis zu sechs Personen ausgelegt ist, entspannen. Für alle, die Spiele und Familienwettbewerbe lieben, bietet der große Aktivitätsraum Billard, Tischtennis und Darts. Draußen lädt eine großzügige Rasenfläche zum Spielen und Entspannen ein, während eine teilweise überdachte Terrasse lange Sommerabende und Grillabende ermöglicht. Das Haus verfügt außerdem über eine Ladestation für Elektroautos und bietet so modernen Reisenden höchsten Komfort. Umgeben von malerischen Wanderwegen und in Strandnähe ist dieses Anwesen ein idealer Ausgangspunkt, um die Schönheit der Gegend zu erkunden. Mit viel Platz und durchdachten Annehmlichkeiten verspricht es einen unvergesslichen Urlaub für Familien und Freunde. Bitte beachten Sie, dass das Haus nicht an Jugendgruppen vermietet wird, um allen Gästen eine ruhige und einladende Umgebung zu bieten.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), bubbelbad (buiten, 6 personen), sauna (in huis), verwarming (elektrisch), terras, BBQ, dart, biljart, lucht-lucht warmtepomp
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
- Eindschoonmaak
- DKK 1.501, of dient het zelf te doen
- Elektriciteit
- DKK 3,74/kWh
- Water
- DKK 90/m3
- Huisdieren
- Max. 2; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Keukenlinnen
- Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
- Kinderbed
- DKK 110/verblijf
- Kinderstoel
- DKK 110/verblijf
- Wifi
- Gratis (Min. 50/50 Mbit)
Annuleringsvoorwaarden
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige locatie, ruimte om je terug te trekken en tegelijkertijd in het moment te leven. De vaatwasser was echter niet leeggehaald en het zou fijn geweest zijn als er schoonmaakspullen in het huisje aanwezig waren, zodat je die niet van huis mee hoefde te nemen.
Huis op een goede locatie en goed uitgerust, laat niets te wensen over. Op een paar minuten rijden van winkels en de zee. Het huis zelf is in goede, moderne staat, maar de buren (in de kamer) zijn behoorlijk hoorbaar en erg dun. Het terras is groter dan de tuin. Ondanks stickers met betrekking tot schoonmaak in en om het huis, is het erg stoffig en bedekt met spinnenwebben; de grill, het koffiezetapparaat, de waterkoker en het bad zijn niet schoongemaakt.
Inrichting oké, maar een beetje rommelig. Locatie perfect. Terras super. Nieuwe douchekoppen ontbreken in beide badkamers. Het was niet goed schoongemaakt, veel stof en oude waterflessen onder de bedden en de bank. De jacuzzi werd pas na aankomst geleegd en schoongemaakt, niet oké, ondanks de drukte. Maar al met al een fijn huis, maar de huur is veel te hoog, dus we komen hier niet meer terug.
goede staat, mooi houten huis en mooie afgelegen locatie
Ruim en schoon, perfect voor een grote groepsreis, alles wat je nodig hebt is aanwezig!
Een heel fijn huis met heerlijke lichte kamers en twee badkamers met douche en een kleine maar fijne sauna die snel opwarmt. We hebben de spa in de badkamer niet geprobeerd, maar wel buiten gebruikt en het was heerlijk om daar te zitten bij koud weer. Goede, functionele keuken en woon-/eetkamer. Met houtkachel, mooie terrassen en een grote activiteitenruimte.
Ruim en comfortabel! We waren een groep van 10 en hadden genoeg ruimte, De gastheer was erg vriendelijk en behulpzaam, Als u op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord dicht bij de natuur, dan is dit de plek,
Ruime accommodatie met veel leuke extra voorzieningen (sauna, buitenwhirlpool, biljart, tafelvoetbal) geschikt voor honden
Superleuk huisje, mooi en schoon, veel ruimte. Jammer dat de hottub op het terras nog niet klaar was toen we aankwamen, die was pas klaar op zaterdag om 14.00 uur.
Comfortabel en goed gelegen, Aarhus en andere attracties waren makkelijk te bereiken, De keuken was goed uitgerust en we hebben genoten van het samen koken, Soms een beetje lawaaierig vanwege het verkeer, maar dat is geen reden om het niet te doen,
Zeer mooie omgeving en voldoende ruimte. / De inrichting is tijdloos, gezellig en er is voldoende ruimte voor 12 personen.
Het grote omheinde houten terras / Goede bedden in alle slaapkamers / Genoeg zitplaatsen in de woonkamer / Bijgebouw met bank en extra tv / Buitenspa / Open keuken/woonkamer/familiekamer, zodat iedereen altijd bij elkaar was.
interieurontwerp, activiteitenruimte, buitenruimte, locatie
Het grote, omheinde terras - u kunt er heerlijk ongestoord vertoeven. / Prachtige ligging aan de rand van het bos. / Goede inrichting van het huis.
Alles was perfect, de locatie was fantastisch. Onze dank gaat uit naar de eigenaar, die met zoveel liefde aan alles heeft gedacht.
Heerlijk overdekt terras met spa, superfijne keuken/woonkamer/familiekamer en een leuke bijbouw met diverse spelletjes.
Licht en vriendelijk / Heerlijk groot houten terras / Buitendouche na een hottub
Het zomerhuis was erg vies en toen we probeerden contact op te nemen met het Dan-centrum was het niet mogelijk om telefonisch contact op te nemen, we schreven een e-mail, maar hun antwoord was onverschillig, geen hulp en een bericht dat het binnen 24 uur moest gebeuren en met foto's schreven we 's morgens vroeg nadat we om 19.00 uur bij het huisje waren aangekomen, / Ze schreven dat ze contact met ons zouden opnemen, maar we hebben nooit van iemand iets gehoord,
Mooie omgeving en prima verblijf met alle gemakken voorzien,
Mooie omgeving en prima verblijf met alle gemakken voorzien.
Mooie ruimtes, / Aanpassen met ruimte / Activiteitenruimte
Heerlijke ruimtes, / Aanpassen met ruimte / Activiteitenruimte
Mooie keuken-woonkamer en woonkamer in één, werkte super goed, / Echt goed uitgeruste keuken, / Heerlijke slaapkamers en badkamers en bijgebouw,
Heerlijke woonkeuken en woonkamer in één, functioneerde uitstekend. / Zeer goed uitgeruste keuken. / Heerlijke slaapkamers en badkamers en ook nog een bijgebouw.
Spa buiten, En er was ruimte voor jezelf zodat anderen geen last hebben van het lawaai, Leuk zomerhuis met mooi uitzicht en een houtkachel,
Spa buiten. En er was ruimte om zelf te spelen, zodat anderen geen last hadden van het lawaai. Heerlijk huisje met een prachtig uitzicht en een houtkachel.
De tekening van Dancenter met betrekking tot de watermeter klopt niet, de watermeter bevindt zich in de kleine Rune bij de hoofdingang (de kamer met de wasmachine, etc.)
Er was alles wat we nodig hadden, / Er ontbrak echter wat keukengerei
Alles wat we nodig hadden was aanwezig. Alleen ontbraken er wat keukenspullen.
Heerlijk terras voor het grote gezin, mooie activiteitenruimte met biljart etc., goede wandeling naar het strand,
Leuk terras voor een groot gezin, leuke activiteitenruimte met biljart etc., mooie wandeling naar het strand.
We genoten van ons verblijf, maar er waren een paar kleine hickups zoals de WiFi die af en toe niet goed werkte, Verder was het huis ruim, schoon en perfect voor onze groep, De nabijgelegen stranden waren een hoogtepunt!
Het was een positieve ervaring om te komen kijken hoeveel ruimte er is, zowel binnen als buiten, dus ik zou zeggen dat het een hele positieve ervaring was,
Het was een positieve ervaring om te komen kijken hoeveel ruimte er was, zowel binnen als buiten. Ik zou zeggen dat het een hele positieve ervaring was.
Grote, lichte, goede indeling van de kamers, mooie activiteitenruimte en een heel mooi terras
Groot, licht, goede kamerindeling, leuke activiteitenruimte en heel mooi terras
Gezellig ingerichte woning met veel mogelijkheden om actief bezig te zijn,
Gezellig ingericht huis met veel mogelijkheden om actief bezig te zijn.
Prachtig huis voor onze familiereünie. Genoeg ruimte voor ons alle twaalf, en de vier badkamers waren een uitkomst. De patio was een geweldige plek voor barbecues en we hebben heerlijk buiten kunnen ontspannen. De eigenaren waren vriendelijk en behulpzaam. Ik moet zeggen dat de wasmachine een fijne toevoeging was na al die strandbezoeken! Al met al een goede prijs-kwaliteitverhouding.
Het huis is een echt pareltje. Zes slaapkamers en vier badkamers? Een echte uitkomst voor een grote groep. De gratis wifi werkte perfect voor die Instagram-verhalen. Het terras is ook perfect om lekker te ontspannen. Het strand ligt ook op korte loopafstand!
Een rustige ligging, uitstekende faciliteiten, vooral de keuken,
Rustige locatie. Uitstekende voorzieningen, vooral de keuken.
Comfortabel en schoon, met genoeg ruimte voor onze groep. Dichtbij gelegen attracties zoals Djurs Sommerland maakten het een leuk uitje!
Een fantastische stay overall! Het huisdiervriendelijke beleid betekende dat we onze hond mee konden nemen, wat een groot pluspunt was, De kinderen vonden de darts en biljart in het huis geweldig, We zouden zeker overwegen om terug te komen,
Keurig ingericht huis met fijne ruimte eromheen, Het zou fijn zijn als er een PARASOL aanwezig was
Mooi ingericht huis met fijne buitenruimte. Het zou fijn zijn geweest als er een parasol was geweest.
Ik vind dat het goed ingericht was en dat er een dak was waar schaduw was als het andere terras te warm werd
Ik vond het mooi ingericht en dat er een dak was waar je schaduw had als het andere terras te warm werd =ØMÜ
Fijn om een apart bijgebouw te hebben, / Omdat er in dit onderzoek geen twijfel bestaat over wat de verhuurder beter kan doen, schrijf ik hier mijn commentaar, / Het huis was erg leuk, maar er waren een paar punten waar verbetering mogelijk was. nskes, / Er was geen afwasborstel, wat waarschijnlijk de reden was dat sommige potten/pannen en ovenplaten vuil waren, De selectie keukenmessen was beperkt tot 2, Beide waren verder saai, Er waren 4 glazen rode wijn, Dit in een huis voor 12 personen, In de huisbeschrijving stond vermeld dat er zowel darten als tafeltennis aanwezig was, Dit was niet het geval, Het huis had maar liefst 3 grills, Die ene, een gasgrill, hebben wij gekozen om te gebruiken , Helaas bleek dat de brander op de grill was verroest. Zo'n goed advies was duur, als het eten bijna klaar is en je alleen nog maar de biefstuk hoeft te grillen, zou ik willen voorstellen om deze defecte grill te verwijderen, zodat u heeft alleen de mogelijkheid om de houtskoolgrill te kiezen,
Fijn om een aparte annex te hebben. / Omdat deze enquête niet vraagt wat de verhuurder beter kan doen, schrijf ik mijn commentaar hier. / Het huis was erg mooi, maar er waren een paar verbeterpunten. / Er was geen afwasborstel, wat zeker de reden was dat sommige potten/pannen en ovenschalen vies waren. De selectie keukenmessen was beperkt tot 2. Beide waren overigens bot. Er waren 4 rodewijnglazen. Dit in een huis voor 12 personen. In de huisbeschrijving stond dat er zowel darts als tafeltennis aanwezig waren. Dit was niet het geval. Het huis had maar liefst 3 grills. Wij kozen ervoor om er één te gebruiken, een gasgrill. Helaas bleek de brander van de grill verroest te zijn. Goed advies is dus duur als het eten bijna klaar is en je alleen de biefstuk hoeft te grillen. Ik zou voorstellen om deze defecte grill te verwijderen, zodat je alleen nog de optie hebt om voor de houtskoolgrill te kiezen.
Geweldige locatie, op slechts een korte wandeling van het strand Lyngsbaek-Femmoller. De keuken had alles wat nodig was voor familiediners.
Glasmuseum in Ebeltoft is een echte aanrader! Ebeltoft is een leuk klein stadje met een mooi klein centrum, Wij hadden onze hond mee en we hebben ook erg veel plezier gehad op het strand,
Dicht bij het strand, de natuur, Ebeltoft en Mols Bjerge
Dichtbij strand, natuur, Ebeltoft en Mols Bjerge
We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruimte was perfect voor ons grote gezin en de kinderen waren dol op de tuin. De ligging op slechts 12 minuten lopen van het strand van Lyngsbæk-Femmoller was een pluspunt. Een echte aanrader voor familiereünies!
Goede indeling, Ideaal om het activiteitenhuis als zelfstandig huis te gebruiken, zodat je kunt genieten van de rust van het huis terwijl anderen spelen/geluid maken in het activiteitenhuis,
Mooie inrichting. Het is geweldig om het activiteitenhuis als zelfstandig huis te hebben, zodat je van de rust in het huis kunt genieten terwijl anderen in het activiteitenhuis spelen/geluid maken.
Mooi zomerhuis, schoon en netjes, / De speeltuin is echter niet optimaal voor kleine kinderen vanwege de helling bij de speeltuin, die enige afscherming nodig heeft,
Prachtig huisje, schoon en netjes. / De speeltuin is echter niet optimaal voor kleine kinderen vanwege de helling bij de speeltuin, die enige afscherming nodig heeft.
Ruime ruimtes, comfortabele bedden en een leuke tuin. Schoon en van alle gemakken voorzien voor een groep. Erg rustige plek, niet super luid, zelfs niet met de straat dichtbij. Een prima plek om te slapen na een dagje verkennen!
Geweldige locatie! We hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen stranden en vonden het geweldig dat Mols Kafferisteri op korte rijafstand lag voor koffie. Het huis zelf was goed onderhouden en had een prachtige charme.
Ruim huis met moderne voorzieningen, Het terras was perfect voor avondbarbecues,
Het huis was schoon en goed uitgerust met alles wat we nodig hadden. De keuken maakte het koken voor een grote groep gemakkelijk en de BBQ op het terras was een leuke extra. Kortom, een prima plek voor een groepsuitje.
Sfeerbeoordeling: deze plek is een aanrader, Gezellige woonkamer, coole buitenruimte voor huisdieren en dichtbij de luchthaven van Aarhus, Perfect voor een uitje met familie of vrienden, Vergeet alleen de snacks voor huisdieren niet!
We hebben genoten van ons verblijf in dit vakantiehuis! De woning was superruim en had genoeg bedden voor iedereen. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor samen koken een plezier was. De locatie was ook geweldig, op korte loopafstand van het strand. Het enige minpuntje was dat de wifi soms wat onbetrouwbaar was, maar we hebben het gered. We komen zeker terug!
"Ruimte gegarandeerd! Perfect voor een groepsreis, super dicht bij het strand."
We hebben hier een gezellige familiereünie gehad. De slaapkamers waren comfortabel en de badkamers waren modern. Het enige nadeel was het weer, maar het huis had genoeg ruimte voor ons om binnen te vertoeven.
We hebben enorm genoten van onze tijd hier! De woonkamer was knus en perfect voor een filmavondje met het gezin, terwijl het buitenterras heerlijk was om te ontspannen in de zon. Bovendien zorgde de nabijheid van lokale attracties zoals Djurs Sommerland ervoor dat iedereen zich prima vermaakte.
Dit vakantiehuis is een pareltje! Het was perfect voor onze vriendengroep die wilde ontspannen. De barbecueplek buiten was fantastisch voor onze avondbarbecues en we waren aangenaam verrast hoe dicht we bij lokale eetgelegenheden en attracties zaten.