Vrijstaand vakantiehuis aan de rand van een wijngaard bij Châteauneuf-du-Pape 04-00748-FR1
Beschrijving
Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is geschikt voor 4 personen, ideaal voor een gezin. Het ligt op 1,5 km van het dorpje Sorgues.
Het huis staat aan de rand van een wijngaard, op 4 km van het bekende wijndorp Châteauneuf-du-Pape. De prachtige stad Avignon is op 14 km en er is een golfbaan op 13 km afstand. In de omgeving kun je mooie wandelingen maken langs de rivier de Sorgues. De dichtstbijzijnde restaurants en winkels zijn op 1,5 km afstand.
Je kunt genieten van de zon op het terras in de tuin. In de keuken staan een vaatwasser, een oven en een magnetron. Er staat een bad in de badkamer. Er zijn ook een wasmachine en een droger beschikbaar. Verder is er WiFi in het huis aanwezig en er is airconditioning beschikbaar.
Extra informatie
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 500
- Eindschoonmaak
- € 70
- Huisdieren
- niet toegestaan
- Bedlinnen
- € 16,- (mogelijkheid tot huren, € 8 p.p./verblijf)
- Badlinnen
- € 20,- (mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf)
- Keukenlinnen
- zelf meenemen
- Wifi
- gratis
- Toeristenbelasting
- € 4,34/€ 21,98/€ 21,98/€ 21,98/€ 21,98/€ 21,98 (van 01-01-2018 t/m 31-12-2018 € 0,31/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2019 t/m 31-12-2019 € 1,57/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2020 t/m 31-12-2020 € 1,57/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2021 t/m 31-12-2021 € 1,57/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2022 t/m 31-12-2022 € 1,57/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder; van 01-01-2023 t/m 31-12-2023 € 1,57/persoon/nacht voor 18 jaar en ouder)
- Linnengoed
- € 16,- (extra bedlinnen wissel € 8 p.p.)
- Airconditioning
- inclusief
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De ontvangst in het vakantiehuisje was hartelijk, mét een lekkere gekoelde rosé & frisdrank; ideaal na een lange warme autorit. De keuken, leefruimte en slaapkamers zijn ruim en gerieflijk.Overal is er airconditioning, wat tijdens hete dagen een grote meerwaarde biedt! De wifi werkt uitstekend, maar als je fornuis & oven aanzet terwijl de airco werkt, durft de elektriciteit wel eens uit te vallen. Het terras met elektrische barbecue en gloednieuwe parasol kijkt rechtstreeks uit op een kleine wijngaard, wat je meteen in de sfeer brengt, want Châteauneuf-du-Pape ligt op nog geen 5 minuten rijden. Het huisje is goed gelegen om in de wijde omgeving allerlei bezienswaardigheden te bezoeken. Al bij al 14 dagen zalige rust gekend op deze plaats!
De aankomst was hartelijk. Zoals al eerder is geschreven een aardige dame. Het huis was schoon en netjes. Bedden en douch waren goed en de woonkamer was voorzien van goed stoelen en bank. Wat nog niet is opgelost is de electra. Deze valt nog steeds regelmatig uit bij het bedienen van de schakelaars. WiFi deed het vaak niet. Het huis heeft en centrale ligging en er is in een straal van 50 km veel te zien. Palais des Papes, Pont-du-Gard, Mont Ventoux en nog veel meer. Richting Carpentras vind je een mooi aangelegd meer waar je prima een dagje kan relaxen op een grasveld en kan zwemmen.
Bij onze aankomst was er een lieve dame aanwezig die ons het huis heeft helpen ontdekken . De uitleg was in het frans maar voor ons was dit geen probleem , de dame deed echt haar best om alles zo goed mogelijk uit te leggen .Het huisje was kraaknet en het rook er heel fris. Alle voorzieningen waren aanwezig , zoals thuis .We beleefden een zeer aangename 2 weken . Tip voor de eigenaar regelmatig stroomuitval laten controleren
De informatie van Belvilla en de indelingsklasse (5 sterren) kwamen niet helemaal overeen met de verwachting. Hierover heb ik een klacht ingediend bij Belvilla. Deze is goed opgepakt. De elektrische barbecue was een plus. Er is voldoende te doen in de omgeving.
Heerlijk zonnig weer, comfortabel huis met goed terras in een mooie omgeving
Werden netjes ontvangen door eigenaresse. Foto is wel wat vertekend, Huis ligt aan een kleine wijngaard, net buiten Sorgues in de buurt van de doorgaande weg..
Het huis is zeer comfortabel, is precies zoals op de foto's en de receptie is erg vriendelijk en professioneel. Het enige wat ik betreur is dat je niet echt overal te voet. In ons geval dat was ook te wijten aan de hitte, dat brengt me bij een grote troef van dit huis een goede airconditioning!
We hebben genoten van een heerlijke vakantie. Het huis voldeed helemaal aan de verwachtingen. Ruime keuken. Compleet inventaris. Ruime badkamer. Prima bedden. We werden hartelijk ontvangen. Het enige nadeel voor ons was dat de gastvrouw echt alleen frans sprak. Binnen een straal van een uur met de auto had je zowel wat cultuur als wat natuur betreft allerlei mogelijkheden.
Binnen een straal van 1 uur rijden veel te beleven op cultureel en natuurgebied.
Fantastische plek met terras aan een wijngaard. Nieuw en fris interieur. Prima bedden. Absolute aanrader. Wij vonden het heel fijn dat er zoveel mooie en leuke plaatsen in de buurt liggen: Avignon, Orange met zijn prachtige Romeinse theater, Vaison la Romaine, Seguret, Carpentras en noem maar op. Leuke Franse markten en prachtige omgeving. Super uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie.