Rustige Boerderij in Cortona met Zwembad 04-24025-IT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze rustige boerderij in het Italiaanse Cortona is de uitvalsbasis voor een perfecte vakantie. Er is 1 slaapkamer die maximaal 3 gasten kan accommoderen en je kunt 2 huisdieren meenemen. Deze accommodatie is ideaal voor stellen of kleine gezinnen.
Het centrum van de Etruskische stad Cortona vind je op 6 km van het verblijf. Op 1 km afstand vind je een supermarkt waar je een ontbijtje kunt scoren en ‘s avonds kan je gezellig dineren in 1 van de restaurantjes (tevens 1 km).
Als je niet uit eten wenst te gaan, kan je in de keuken zelf een diner bereiden voor jouw gezelschap. Je kunt jezelf opfrissen in de badkamer, die is voorzien van onder andere een douche en een wastafel. De tuin is ingericht met sfeervol tuinmeubilair het gedeelde zwembad is geopend van juni tot september.
Met de auto kun je gemakkelijk reizen naar verschillende leuke bezienswaardigheden in de omgeving van het verblijf. De dichtstbijzijnde bushalte is 1 km ver.
Extra informatie
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
Kenmerken
oven
TV
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
bidet
1-pers. vouwbed, wasmachine (gedeeld met andere gasten), verwarming, tuin (privé, gedeeld met andere gasten), tuinmeubilair, zwembad (gedeeld met andere gasten, 12 x 6 m., geopend van Jun t/m 1/2 Sep), kinderbed, kinderstoel, kinderbox
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 2; € 5/dier/nacht
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Linnengoed
- Extra bedlinnen wissel € 13 p.p.
- Verwarming
- € 10/nacht
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Zeer ontspannen verblijf! De gastheren waren geweldig en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden, De locatie is een beetje afgelegen, maar dat is precies wat we zochten, Perfect voor een rustige gezinsretreat
We hebben een geweldige tijd gehad bij Belvilla by OYO Loggia, De locatie is perfect voor wie de prachtige Toscaanse omgeving wil verkennen, Ik vond het heerlijk om in de privé-tuin te zitten met een glas lokale wijn, super ontspannend na een dag uit, De kinderen genoten van het zwembad en de speelruimte was perfect voor hen, Het huis was schoon en had alles wat we nodig hadden, maar ik had gewild dat de WiFi iets sterker was, Al met al, zou ik zeker weer blijven!
Verwelkomd met professionaliteit en vriendelijkheid, een betoverende locatie, gereserveerd en omgeven door groen tussen olijfbomen, bomen en het getjilp van vogels voor volledige ontspanning. PRACHTIG ....
Nette mooie omgeving. Goed onderhouden
Geweldige locatie en een mooie omgeving!
Huis ligt aan andere straat dan opgegeven. Daardoor met navigatie niet vindbaar. Maar we kwamen er... La Loggia was zoals verwacht. Redelijk schoon, behalve de afzuigkap. Inrichting die bij huis past. Twee grote kamers, badkamer oké. Bed, gestut met pallet, was niet best. Zo stil mogelijk liggen. Matras was ook zeer aan vervanging toe. Desondanks redelijk goed geslapen. Omgeving geweldig Camucia is een leuk dorp, je wandelt er zo in, grote markt op donderdag. Cortona is geweldig. Via station Camucia gemakkelijk in Florence en Perugia te komen. Hele streek is geweldig landschappelijk en oude stadjes. Meer van Trasimeno nabij.
op een uur loopafstand van Cortona hebben we een heerlijke vakantie gehad op Il Borgo. Als je van deze plek ten volle wilt genieten raden wij je aan om het boek Een huis in Toscane zeker mee te nemen en te lezen terwijl je hier bent.
Het agriturismo ligt prachtig in het Toscaanse landschap. Mooi uitzicht op Cortona, dat op de berg ligt. Met het treinstation van Camucia op een loopafstand van circa 10 minuten is de omgeving prima te verkennen met de trein. In 20 minuten in Arezzo en een uurtje erbij dan ben je in Florence. Ook met de auto zijn uitstapjes prima te doen. Het zwembad bij de Belvilla is erg aangenaam. Het interieur van de Belvilla is eenvoudig, zo ook de inventaris van de keuken. Geen wijnglazen bijvoorbeeld in dit mooie wijnland. Een waterkoker mist, maar in een pannetje kan ook prima water gekookt worden. De eigenaren zijn erg hartelijk. Erg genoten van onze vakantie, mede door het prachtige weer en de prachtige locatie.
Onze tijd op deze boerderij was heerlijk en vrij vredig, Het gedeelde zwembad was een geweldige plek om af te koelen na een dag van verkenning, en de kinderen hadden het geweldig, De open keuken was ruim genoeg voor onze behoeften, en de woonkamer was gezellig voor onze familiefilmavonden, Het was gunstig gelegen op slechts een korte rit van Cortona, waardoor het gemakkelijk was om lokale attracties te bezoeken, Zeker een charmante plek voor gezinnen die zich willen onderdompelen in de rust van het Toscaanse platteland
Wij hebben genoten van een heerlijke vakantie. De agriturismo was erg mooi, met een heerlijk zwembad. De locatie was erg geschikt voor uitstapjes naar het nabijgelegen Cortona en op 45 min gelegen Sienna.