Ruime villa op Lanzarote met verwarmd privézwembad 17-08553-ES1
Beschrijving
Deze prachtige geschakelde villa vind je aan de rand van het eiland Lanzarote dat onderdeel is van de Canarische eilanden. De villa in de bekende badplaats Playa Blanca beschikt over 2 slaapkamers en 1 badkamer en is voorzien van airconditioning. Vanaf de woonkamer heb je met openslaande deuren meteen toegang tot het terras met verwarmd privézwembad.
De tuin van deze villa bied veel privacy en er zijn voldoende ligbedden voor iedereen om lekker op te zonnen. Naast het privézwembad vind je er ook een BBQ om in de zomer op te koken. Met enkele minuten ben je op het strand van Playa Blanca, maak hier een wandeling over de gezellige boulevard of neem een duik in de Atlantische Oceaan.
Erg leuk om heen te gaan is nationaal park Timanfaya waar je meer te weten komt over vulkaankraters en lavavelden. Daarnaast is het ook leuk om een bezoekje te brengen aan de oude hoofdstad Teguise en de huidige hoofdstad Arrecife.
Extra informatie
Schoonmaak 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Linnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen
Betreffende COVID-19: Gasten voor dit vakantiehuis worden alleen geaccepteerd als zij kunnen voldoen aan de Corona-maatregelen en -eisen zoals die door de lokale overheid worden gehanteerd. Aangezien de Corona-maatregelen in de loop der tijd veranderen, verzoeken wij u de maatregelen kort voor vertrek nogmaals te controleren.
Houd er rekening mee dat in de meeste landen en/of regio’s COVID-19 maatregelen van kracht zijn. Wij adviseren u hiermee rekening te houden bij het boeken van uw vakantiehuis, aangezien een wijziging in de restricties in het algemeen geen geldige reden kan zijn om de boeking kosteloos te annuleren.
Huurlicentie: ES-35-3-0000353
Kenmerken
Bijkomende kosten
- Borgsom
- u dient een credit card nummer achter te laten als borg.
- Eindschoonmaak
- inclusief
- Huisdieren
- max. 1; gratis
- Bedlinnen
- aanwezig
- Badlinnen
- aanwezig
- Keukenlinnen
- aanwezig
- Wifi
- gratis
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Aankomst was prima, via een sleutelkastje konden we bij de sleutel, heldere instructies en tips.
Aankomst prima maar geen sleutelhouder ter plaatste. Was nog wel even een gedoe. Dit was wel per mail medegedeeld maar te laat. Omgeving prima, rustig. Het schoonmaken was slecht tot niet geregeld, pas na 10 dagen kwam na veel aandringen iemand het linnen vervangen en een dag later s' avonds iemand schoonmaken. Het zwembad was na twee weken redelijk vuil.
We konden 's ochtends al in ons huis. Dit was prima te overleggen met de eigenaars. Het huis staat in een woonwijk op korte afstand van Playa blanca. Het huis was heerlijk. Airco tegen de warme nachten en een heerlijk zwembad dat wekelijks door de poolkeeper wordt schoongemaakt. Het was eenrima keuze!
Goed maar 10 dagen is lang zat voor ons