Mooie bungalow in Poel bij het strand 61-80000-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze gezellige bungalow bevindt zich op het Baltische eiland Poel. Dit gezellige vakantiehuis is geschikt voor 3-4 personen en biedt zijn gasten een prachtig uitzicht. Het pand beschikt over een prachtig ontworpen woonkamer met een open keuken, 1 slaapkamer en een badkamer met een douche en toilet. Het huis is vooral geschikt voor stellen of gezinnen.
Het eiland ligt tegenover de Hanzestad Wismar (12 km) en tussen de steden Lübeck (west) en Rostock (oost). In Kirchdorf (4 km), de centrale plaats van het eiland, vind je winkels, een supermarkt en een bakkerij. Het strand van Fahrdorf ligt op 1 km afstand en is gemakkelijk te voet te bereiken (ongeveer 10 minuten). Het lange zandstrand van Timmendorf ligt op 10 km afstand. Hier zijn de beste omstandigheden voor zwemmen en wandelingen.
Direct bij de bungalow is een overdekt terras met een zitje en een barbecue voor de gezellige avonden. Het vakantiehuis ligt op hetzelfde terrein als het huis van de huiseigenaar.
Extra informatie
De vakantiewoning ligt op hetzelfde terrein als dat van de huiseigenaar.
Kenmerken
eettafel
waterkoker
broodrooster
fornuis (2 kookplaten)
koffiezetapparaat
afwasmachine
koelkast
1-pers. slaapbank
TV
radio
1-pers. vouwbed
2-pers. bed
douche
wastafel
toilet
terras (overdekt), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, fietsen beschikbaar (tegen betaling)
Bijkomende kosten
- Huisdieren
- Max. 1; € 40/verblijf
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Tolle Ferienwohnung mit perfekter Ausstattung, geschmackvoll gestaltet. Die Lage ist auch sehr schön.ABER - Leider haben uns die extrem viel Spinnen im Wintergarten/Terrasse sehr viele Probleme bereitet. Wir haben jeden Abend über 30-50 sehr sehr große Spinnen im Wintergarten gehabt. Da muss etwas geändert werden. Wenn die Spinnen nicht wären konnte man der Ferienwohnung eine 5/5 geben.
We hebben de rust en het mooie
Was een heel leuke vakantie. Huis klein maar leuk, gezellig. Verhuurder erg aardig en vriendelijk. Eiland erg leuk.