Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Mooi vakantiehuis met tuin en bubbelbad 46-01448-FR1

6 Personen
3 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Kom en ontdek dit prachtige gelijkvloerse vakantiehuis in Bédoin, Vaucluse, genesteld in zijn lommerrijke tuin en uitgerust met een opblaasbare spa. Resoluut modern, met grote kamers in vrolijke kleuren, licht en voorzien van alle comfort voor een geslaagde vakantie in de Provence.

Dit mooie, rustige vakantiehuis zal vooral in trek zijn bij wandelaars en fietsers, want het charmante dorpje Bédoin, 50 km ten oosten van Avignon, 22 km van Vaison-la-Romaine, 38 km van Orange en 15 km van Carpentras, herbergt een van de grootste bossen van Frankrijk. In de vele fietsverhuurbedrijven (al dan niet elektrisch) kun je op de pedalen de streek doorkruisen, met meer dan twintig circuits rond het dorp: ontdek de Gorges de la Nesque, de Route du Ventoux en de geklasseerde dorpjes van de Luberon.

De tuin met gazon en het terras met stenen tegels wachten op u voor een moment van frisse lucht bij terugkomst van een wandeling of een maaltijd bij Herbes de Provence. Het dorp is omringd door wijngaarden die een AOC-wijn van uitstekende kwaliteit produceren, evenals fruit en asperges.

De discrete eigenaar, zelf een fietser, woont op het terrein in een aparte accommodatie en zal je graag adviseren over de beste routes.

Klik hier om dit prachtige vakantiehuis met spa in het hart van de Provence te boeken.

Parterre
keuken
kokend waterkraan
broodrooster

koffiezetapparaat

espresso apparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie
woon/eetkamer
TV
eettafel

zithoek

airconditioning
slaapkamer
2-pers. bed (140 x 200 cm)
badkamer
ligbad
douche

haardroger
toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
stapelbed
slaapkamer
1-pers. bed (90 x 200 cm)
1-pers. bed (90 x 200 cm)
badkamer
douche
toilet
Algemeen
bubbelbad, wasmachine, terras, tuin, fietsenberging, tuinmeubilair, BBQ, strijkplank, strijkijzer
Bedlinnen
Mogelijkheid tot huren, € 10 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Mogelijkheid tot huren, € 5 p.p./verblijf (On request(please reserve))
Kinderstoel
gratis (op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Desiree Cornielje
Verblijf van 27 augustus 2022 tot 10 september 2022
24 september 2022

Het was een heel fijn huis aan de rand van Bedoin, met een fijne tuin en veel plekjes om te zitten. Heerlijk om zo naar Bedoin te kunnen lopen. Wij zijn veel weg geweest, maar buiten hoorde je al het verkeer en fietsers die langs kwamen. Het huis ligt aan de weg naar Flassan en de route naar de mt Ventoux.

Ms Veerle De Smet
Verblijf van 11 april 2022 tot 18 april 2022
9 mei 2022

Eigenaar zeer sympathiek en behulpzaam. Ligging ongelooflijk goed : op enkele minuten te voet van centrum met winkeltjes resto en groot warenhuis en rechtover fruitwinkel. Ook de tuin is super ; klein maar ganse dag ergens plek in het zonnetje ( of schaduw , wij waren er in het paasverlof en wilden dus volop genieten van de zon ). Binnen viel het ons wel een beetje tegen qua comfort en luxe ( tov van onze verwachtingen voor belvilla huizen ). Douches waren basic en ophangsysteem bv van bovenste badkamer was stuk. Keuken klein en bv zeer kleine frigo. Wat je best ook op voorhand weet is dat de tweede kamer boven meteen ook de ingang van de badkamer boven is , dus je moet steeds door die kamer als je naar de badkamer wil . Senseo werkte niet maar bij melding aan de eigenaar stelde hij direct een andere ter beschikking. Dus al bij al wel ok binnen maar gewoon niet de luxe die we anders bij belvilla wel gewoon waren .

Cinthia Capelle
Verblijf van 4 september 2021 tot 7 september 2021
7 september 2021

Fijn verblijf gehad, prachtige ruimte, mooi ruim en van alle voorzieningen voorzien. Top!