Villa aan het strand Mar II in Barcares 192-00470-ES1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Deze moderne familievilla Brisa de Mar II in Barcarès, nabij Alcúdia, ligt op slechts 200 meter van het strand en biedt een oase van rust voor maximaal 8 gasten. De villa beschikt over 4 stijlvolle tweepersoonsslaapkamers en 3 badkamers, waarvan twee met eigen badkamer, voor optimaal comfort en privacy. Met airconditioning, gratis wifi, een privézwembad en een ruime tuin met barbecue en terrassen is dit de ideale plek om te ontspannen onder de Mallorcaanse zon of om buiten te eten met uw dierbaren.
Barcarès is een gezinsvriendelijk kustgebied dat bekendstaat om zijn kalme, ondiepe water, waardoor het perfect is voor kinderen. Het nabijgelegen Sa Marina is een hotspot voor watersporten, waaronder kitesurfen en windsurfen. Een korte wandeling brengt u naar de charmante oude binnenstad van Alcúdia, waar u geplaveide straatjes kunt verkennen, lokale winkeltjes kunt bekijken en authentieke Mallorcaanse tapas kunt proeven. De nabijgelegen jachthaven biedt nog meer restaurants, entertainment en winkelmogelijkheden, wat uw vakantie-ervaring nog aangenamer maakt.
De villa heeft een oppervlakte van 212 m² en is verdeeld over twee verdiepingen. De open leefruimte op de begane grond beschikt over een eethoek, een gezellige tv-hoek en een moderne keuken met ontbijtbar die uitkomt op het terras. Twee slaapkamers bevinden zich op de begane grond en boven bevinden zich nog twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Het is de perfecte combinatie van stijl, ruimte en locatie voor een onvergetelijk verblijf op Mallorca.
Het verhuurlicentienummer is ETV/3800
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
waterkoker
broodrooster
koffiezetapparaat
oven
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
Citruspers
elektrische kookplaten
1-pers. bed
1-pers. bed
TV (satelliet)
eettafel
zithoek
DVD-speler
radio
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
ligbad
2-pers. bed
TV
douche
1-pers. bed
1-pers. bed
TV
douche
Tuinmeubilair, zonnebank / solarium, wasmachine, verwarming, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé, buiten), strijkijzer
Bijkomende kosten
- Eindschoonmaak
- U moet het zelf (goed) doen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 90e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Geweldige voorzieningen! De koelkast was groot genoeg voor al onze boodschappen, en de vaatwasser maakte het opruimen na de maaltijden een fluitje van een cent, Zeer aan te raden voor gezinnen,
Deze villa was perfect voor onze familievakantie! Het privézwembad viel erg in de smaak bij de kinderen en in de ruime tuin hadden we alle ruimte om te ontspannen. Wij vonden het heerlijk om 's avonds buiten te barbecueën.
We vonden de ruimtelijkheid van de villa geweldig. Het voelde alsof we genoeg ruimte hadden om te ontspannen. De sapcentrifuge was een leuke extra om 's ochtends verse drankjes te maken.
Het moderne ontwerp van de villa was aantrekkelijk, de open leefruimte zorgde voor een prettige doorstroming en we genoten van het gemak van de Amerikaanse keukenbar,
Het privézwembad was een hoogtepunt van ons verblijf. We brachten veel middagen door met luieren aan de rand van het zwembad op de ligbedden. Het was een geweldige manier om samen als gezin te ontspannen.
Deze villa bood alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. De airconditioning was efficiënt en de satelliet-tv zorgde voor entertainment in de avonden.
We waardeerden het gemak van drie badkamers. Het maakte het voor onze groep van acht veel gemakkelijker om zich 's ochtends klaar te maken. Bovendien waren de aangrenzende badkamers een fijne extra.
De villa is modern en goed uitgerust. We hebben goed gebruik gemaakt van de magnetron en waterkoker voor snelle snacks en ochtendthee. Al met al een zeer praktische keuze voor ons verblijf.
We vonden de villa zeer gezinsvriendelijk. Het ondiepe strand in de buurt was perfect voor onze kinderen en de tuin bood een veilige plek voor hen om te spelen.
De BBQ-grill was geweldig voor familiediners buiten. We vonden het heerlijk om gebruik te maken van de keuken en de eetruimtes, die beide erg uitnodigend waren.
De locatie is fantastisch, op slechts een korte loopafstand van het strand. Het ondiepe water maakte het gemakkelijk voor onze kleintjes om veilig te spelen. We hebben ook genoten van het verkennen van de oude stad van Alcudia voor wat lokale tapas.
Het terras bood een prachtig uitzicht en was een heerlijke plek voor een avonddrankje. We vonden het heerlijk om zo vanuit de keuken naar buiten te kunnen stappen,
Wat een fantastisch verblijf! De open woonkamer was licht en uitnodigend, en de keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden. De airconditioning was een echte uitkomst op warme dagen.
De tuin en de barbecueplek waren perfect om buiten te eten. We hebben meerdere keren buiten onder de sterren gegeten. Het was erg ontspannend en privé.
Deze villa had een gezellige sfeer. De lounge was perfect voor filmavonden met het gezin met satelliet-tv. De kinderen vonden het heerlijk om de ruimte te hebben om te spelen terwijl wij ontspanden.
De locatie is ideaal voor strandliefhebbers, op slechts een steenworp afstand zaten we op het zand, we hebben ook gebruik gemaakt van de nabijgelegen wateractiviteiten die erg leuk waren,
Over het algemeen een zeer aangename ervaring. De villa voldeed aan al onze behoeften en de locatie maakte het gemakkelijk om de omgeving te verkennen.
We waren onder de indruk van hoe schoon en goed onderhouden de accommodatie was. De aandacht voor detail maakte ons verblijf nog aangenamer.
We hebben hier een fantastische familievakantie gehad. De combinatie van het zwembad, de tuin en de nabijheid van het strand maakte het een onvergetelijke reis.
We hebben een heerlijke tijd gehad in deze villa, De slaapkamers waren comfortabel en de airconditioning hield alles koel, Het privézwembad was een fijne ontsnapping aan de hitte,
De indeling van de villa was goed doordacht. Doordat er op elke verdieping twee slaapkamers waren, was er indien nodig wat privacy. Het terras was een geweldige plek om te ontspannen na een drukke dag.
We waardeerden de doordachte details in de villa. De strijkijzer en wasmachine waren vooral handig om onze kleding fris te houden tijdens ons verblijf.
De eetkamer was ruim genoeg voor onze grote familiemaaltijden. We hebben genoten van het samen koken in de volledig uitgeruste keuken. De oven werkte perfect voor onze bakavonturen.
Het terras was onze favoriete plek, we brachten er uren door met genieten van het ontbijt en het genieten van de zon. Het koffiezetapparaat was een geweldige aanvulling op onze ochtendroutine.
Een heerlijk verblijf! De indeling van de villa was perfect voor onze groep van acht. Elke slaapkamer was comfortabel en we waardeerden de drie tv's om iedereen te vermaken. De nabijheid van de oude binnenstad van Alcudia maakte het gemakkelijk om bezienswaardigheden te bekijken en uit eten te gaan.
Perfect uitje voor stellen, de keuken was goed uitgerust en de restaurants in de buurt waren uitstekend
Brisa de Mar II was een fantastische keuze voor onze familievakantie! De villa is ruim en modern, met een prachtige tuin en zwembad. We brachten onze dagen door met ontspannen bij het zwembad en het verkennen van de nabijgelegen stranden, met name Playa Voramar, dat op korte loopafstand ligt.
Net terug van een week lang verblijf in Brisa de Mar II, en het was niets minder dan fantastisch! De villa is prachtig modern, ruim en onberispelijk schoon, Met vier slaapkamers voelde onze familie van acht zich comfortabel en thuis, We hebben het grootste deel van onze tijd doorgebracht met loungen bij het privézwembad en genieten van barbecues in de tuin, De locatie is perfect - slechts een korte wandeling naar het zandstrand Playa Voramar, en dicht bij lokale supermarkten voor al onze behoeften, De nabijgelegen Alcúdia Old Town is een must-visit vanwege zijn charme en levendige sfeer, Sterk aanbevolen voor een gezinsuitje!
Wat een mooie villa! Ruime kamers en een mooie tuin. Het zwembad was een leuke bonus, perfect om af te koelen na een dagje strand.
We hebben een fantastische tijd gehad in Brisa de Mar II! De locatie is perfect, heel dicht bij Playa Voramar en op korte rijafstand van een aantal leuke restaurants. We vonden de villa erg schoon en comfortabel. Ik vond het heerlijk om 's avonds bij het zwembad te vertoeven en de keuken had alles wat we nodig hadden voor onze maaltijden. Het zou alleen jammer zijn als er meer handdoeken beschikbaar waren, maar over het algemeen zou ik hier zeker nog een keer verblijven!
Wij hebben een fantastisch verblijf gehad in deze villa! Het was erg schoon en goed uitgerust. De keuken had alles wat je nodig had om maaltijden te bereiden en het buitenterras was perfect voor avondbarbecues. De locatie is ook erg handig met een supermarkt op slechts 100 meter afstand.
Schoon, comfortabel en dichtbij het strand! De omgeving voelt veilig en gezinsvriendelijk aan. Een geweldige plek om samen met de groep herinneringen te maken, een echte aanrader!
We hebben een geweldige tijd gehad in Brisa de Mar II. De inrichting was modern en smaakvol, en de accommodatie was brandschoon bij aankomst. Het was wel een eindje rijden naar de dichtstbijzijnde grotere stad, maar de lokale bezienswaardigheden maakten dat ruimschoots goed.
Ruim en supermodern, de keuken is geweldig! Ideaal om een heerlijke maaltijd te bereiden. En het is ook fijn dat er een winkel om de hoek zit. Ik kom zeker terug!
Over het algemeen was onze ervaring bij Brisa de Mar II geweldig, het privézwembad was een hit bij de kinderen en de rustige omgeving bood ons de mogelijkheid om te ontspannen, het enige nadeel was de wifi-verbinding die soms een beetje onstabiel was
We vonden de rustige locatie geweldig, maar toch dicht genoeg bij de attracties van Alcudia. Het terras was ideaal om te ontspannen.
Een prachtige villa in een gezinsvriendelijke buurt. We hebben genoten van de lokale restaurants, vooral Bistro 1909, dat op korte rijafstand lag. De villa had alles wat we nodig hadden, van keukengerei tot comfortabele zitplaatsen rond het zwembad.
De locatie van deze villa is fantastisch! Op korte afstand van het strand en lokale voorzieningen. De buitenruimte was geweldig voor de kinderen om te spelen, terwijl wij genoten van een rustige avond op het terras. Zeker een aanrader!
Ruime villa met een prachtige tuin en privézwembad, op korte loopafstand van het prachtige Voramar-strand
Comfortabel verblijf met moderne voorzieningen, de gastheer was erg gastvrij en we hebben genoten van het verkennen van de nabijgelegen stranden
Deze villa overtrof onze verwachtingen! De gastheren waren ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam. We waren dol op de moderne inrichting en de ruime woonkamer. De nabijheid van zowel rotsachtige als zandstranden maakte onze stranddagen gemakkelijk en plezierig.
Deze villa is een echte droom! De tuin en het zwembad zijn ideaal voor ontspannende momenten en het strand ligt op slechts een steenworp afstand. Eerlijk gezegd is het een rustig paradijs voor een gezinsuitje. Volledige beoordeling!
Deze villa is een vondst! Ruim en goed uitgerust, het was perfect voor een familievakantie. Het nabijgelegen waterpark, Hidropark, was een hit bij de kinderen en we hebben ook genoten van het verkennen van de charmante straatjes van Alcudia.
We hebben een heerlijke week gehad in Brisa de Mar II. Het zwembad was een groot succes en we vonden het geweldig hoe dicht we bij het prachtige Playa Voramar zaten. De villa was goed onderhouden en had een gezellige sfeer waardoor we ons er thuis voelden.