Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Moderne villa in Barcares vlakbij het strand 189-00470-ES1

12 Personen
5 Slaapkamer(s)
4 Badkamer(s)
vanaf €2055 / midweek
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze moderne villa is de perfecte plek voor een familievakantie of een groep vrienden, en biedt comfort en stijl op slechts 200 meter van het strand. De villa biedt plaats aan maximaal 10 gasten plus baby's en beschikt over 5 slaapkamers met tweepersoonsbed en 4 badkamers (2 en suite), waardoor er voldoende ruimte en privacy is voor iedereen. Met airconditioning, gratis wifi en een privézwembad biedt deze accommodatie een luxe ervaring op een toplocatie. De ruime tuin is perfect voor ontspanning in de buitenlucht, compleet met een barbecue en een chill-outterras, ideaal om te genieten van de warme mediterrane avonden.

De villa ligt in het populaire Barcares-gebied, een uitbreiding van Alcudia, bekend om zijn kindvriendelijke ondiepe wateren, waardoor het een toevluchtsoord is voor gezinnen. Op een steenworp afstand vindt u het strand, waar watersportliefhebbers kunnen genieten van activiteiten zoals kitesurfen en windsurfen. Voor degenen die geïnteresseerd zijn in cultuur, ligt de charmante oude stad van Alcudia op korte afstand, waar u door smalle straatjes kunt slenteren, lokale winkels kunt bezoeken en kunt genieten van heerlijke tapas in een van de gezellige restaurants. De nabijgelegen haven biedt een verscheidenheid aan eetgelegenheden en entertainment, waardoor het perfect is voor een dagje of avondje uit.

Binnen de villa is de 200 m² open woonruimte ontworpen voor comfort en ontspanning, met een gezellige tv-hoek, eethoek en een moderne keuken. De grote glazen schuifdeuren verbinden het interieur met de tuin, waardoor het gevoel van openheid wordt versterkt en er veel natuurlijk licht binnenkomt.

Parterre
keuken
kookplaat
waterkoker

broodrooster

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

Citruspers


woon/eetkamer
1-pers. slaapbank
TV (satelliet)

eettafel

zithoek

DVD-speler

radio
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed

TV
badkamer
douche
Op de 1e etage
slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
TV

douche
slaapkamer met badkamer
2-pers. bed
douche
badkamer
douche
Algemeen
Tuinmeubilair, zonnebank / solarium, wasmachine, balkon, verwarming, airconditioning, terras, tuin, ligbedden, BBQ, parking, zwembad (privé), kinderstoel, strijkijzer, haardroger, crib(free), ,
airconditioning
Included
Baby high chair
Included
Bedlinnen
Included
Check-in
Included
Check-out
Included
Cleaning and disinfection
Included
Cot/Crib
Included
Electricity consumptio
Included
Internet Access
Included
Eindschoonmaak
U moet het zelf (goed) doen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Included
Parkeren
Included
Verwarming
Included
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Alzugaray
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Ruim, modern en zó Insta-waardig! De tuin is een echte sfeermaker voor zonsondergangfoto's en de keuken is verlicht voor groepsmaaltijden. Playa Voramar is een levendige plek!

Steffen
Verblijf van 27 maart 2025 tot 3 april 2025
6 april 2025

Deze villa is een en al sfeer! Het zwembad is perfect voor een ontspannen sfeer en het strand ligt op slechts een korte loopafstand. 100% aanbevolen voor een groepsvakantie.

Henao beltrán
Verblijf van 26 maart 2025 tot 2 april 2025
5 april 2025

Geweldig verblijf! Het huis is goed gelegen in de buurt van verschillende stranden. Het was fijn om in slechts een paar minuten naar het zandstrand te kunnen lopen. De keuken had alle benodigdheden die we nodig hadden om een paar maaltijden te bereiden, en de barbecue buiten was een leuke touch. De gastheer was supervriendelijk en zorgde ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Het enige nadeel was dat de wifi soms wat onstabiel was, maar over het algemeen was het een geweldige ervaring.

Dallmann
Verblijf van 24 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

De villa was super ruim en schoon, perfect voor onze groep. Het zwembad was ook geweldig!

Lertrø
Verblijf van 24 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

Een perfect uitje voor onze vriendengroep! De locatie is fantastisch, op een steenworp afstand van Playa Voramar. Het buitenterras was ideaal voor avondbarbecues. Een verblijf hier is absoluut een aanrader!

Hernandez
Verblijf van 24 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

We hebben een heerlijk verblijf gehad in Barcares Suit! De villa is ruim en de tuin met het privézwembad was perfect voor ons gezin. Het strand ligt op korte loopafstand, waardoor we heerlijk kunnen genieten van zonnige dagen aan zee.

Desoindre
Verblijf van 24 maart 2025 tot 31 maart 2025
3 april 2025

De open keuken was goed uitgerust, waardoor het bereiden van maaltijden eenvoudig was. Kortom, een heerlijk verblijf in een rustige omgeving vlak bij prachtige stranden.

Fall
Verblijf van 23 maart 2025 tot 30 maart 2025
2 april 2025

We hebben een week doorgebracht in Barcares Suit en hebben van elk moment genoten. Het zwembad was een hoogtepunt voor de kinderen en de volwassenen waardeerden de rustige tuin. Een goed uitgeruste keuken maakte koken gemakkelijk en we vonden het heerlijk om buiten te eten.

de Graaff
Verblijf van 22 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Deze villa overtrof onze verwachtingen! Het buitenterrein is perfect om te ontspannen, en we hebben veel avonden bij het zwembad doorgebracht, De nabijgelegen stranden zijn prachtig, en we vonden het leuk om de omgeving te verkennen

Geri
Verblijf van 22 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Perfecte locatie op slechts een steenworp afstand van het strand. De buitenruimte was een hoogtepunt.

Bogetto
Verblijf van 22 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Ik heb genoten van de comfortabele kamers en moderne voorzieningen. Een geweldige plek om te ontspannen na het verkennen van het nabijgelegen Alcudia.

lister
Verblijf van 22 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Ruime villa met een prachtige tuin en zwembad, perfect voor een familievakantie

Tufvesson
Verblijf van 22 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Ik ben een beetje geobsedeerd door deze plek. Schoon, gezellig en genoeg ruimte voor iedereen. De locatie is relaxed, maar toch dichtbij leuke plekken. Ik kom zeker terug.

boussif
Verblijf van 21 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

Ruim en comfortabel! Elke kamer was goed ingericht en we vonden de indeling van de villa geweldig. De nabijgelegen restaurants boden een gevarieerd aanbod aan eetgelegenheden, wat voor ons een pluspunt was.

ERTURK
Verblijf van 21 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

Een heerlijke plek om tot rust te komen. De accommodatie is schoon, goed onderhouden en heeft alle nodige voorzieningen. We waardeerden de snelle toegang tot het strand en de lokale attracties, waardoor ons verblijf aangenaam was.

Foulon
Verblijf van 21 maart 2025 tot 28 maart 2025
31 maart 2025

Ik kan niet genoeg positiefs vertellen over ons verblijf! De villa is prachtig ontworpen en de ligging vlakbij zowel zand- als rotsstranden zorgt ervoor dat er voor ieder wat wils is. De gastheer en gastvrouw waren vriendelijk en zeer behulpzaam.

Pineda Teixidó
Verblijf van 20 maart 2025 tot 27 maart 2025
30 maart 2025

We hebben een geweldige tijd gehad bij Barcares Suit! De locatie ligt op korte loopafstand van het strand, wat voor ons een groot pluspunt was. De villa zelf is werkelijk van alle gemakken voorzien en heeft alles wat we nodig hadden. De tuin en het zwembad waren erg ontspannend en we hebben er veel tijd doorgebracht met ontspannen. Onze groep van 10 personen voelde zich erg op hun gemak en er was nog steeds genoeg ruimte. Zeker een aanrader voor een familie-uitje!

Kroeger
Verblijf van 20 maart 2025 tot 27 maart 2025
30 maart 2025

We hebben echt genoten van ons verblijf! De villa is ruim genoeg voor ons gezin van 10 personen en we vonden het fijn hoe dichtbij Alcudia en zijn bezienswaardigheden ligt. De nabijgelegen supermarkt maakte het winkelen gemakkelijk.