Luxe gîte in gerenoveerde boerderij 01-06111-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Het domein is gelegen te midden van 160 hectare wijngaard met uitzicht op de Montagne d’Alaric, de toppen van de Pyreneeën en het glooiend Toscaans geïnspireerde landschap van de vallei. Het domein behoort tot het natuurgebied Parc Régional du Languedoc dat zich situeert op negen kilometer van het Canal du Midi. De gerestaureerde hoeve uit de achttiende eeuw bestaat uit drie woongedeelten die genoemd zijn naar druifsoorten van de streek : Muscat, Grenache en Syrah. De gîte Syrah is permanent bewoond door de eigenaar die aanwezig is op het domein voor het onderhoud en de ontvangst van de gasten. Het domein ligt op slechts 2.8 km van het dorpje Rieux waar alle accommodatie aanwezig is.
Aan de zuidwestzijde van de woning ligt een uitgestrekt terras, verdeeld in drie stukken door een haag zodanig dat elk woongedeelte ook over een privéterras beschikt met de nodige tuinmeubelen en barbecue.
Het zwembad (9x4.5m) met jetstream en een afzonderlijk zonneterras met poolhouse (douche, wc en berging) is voor gezamenlijk gebruik.
De gîte Grenache heeft een ruime oppervlakte van 120 m² en voorziet logement voor maximum vier personen. De zitruimte heeft een Smart-tv, Bluray-speler, muziekinstallatie en internet/fiber. Op het gelijkvloers is tevens een volledig ingerichte keuken van Bulthaup voorzien en een afzonderlijke bergruimte. Grenache bestaat uit twee ruime slaapkamers met vide, een badkamer met inloopdouche en een afzonderlijk toilet.
Gite Grenache is voorzien van AIRCO ( verwarmen en koeling ) in functie van verbruik met aparte meteropname : te voldoen ter plaatse: 1€/kwh.
Extra informatie
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Kenmerken
open haard
DVD-speler
radio
CD-speler
fornuis
koffiezetapparaat (filtermaling, pads)
combimagnetron
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed (160 x 200 cm)
2x 1-pers. bed (80 x 200 cm)
douche
wastafel
garage, TV (satelliet), wasdroger (gedeeld met andere gasten), verwarming, airconditioning, terras (privé), tuin, tuinmeubilair, ligbedden, BBQ, parking, ligstoelen, parasol, zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmbaar, 9 x 4 m.), speeltoestellen, tafeltennistafel, strijkplank
Bijkomende kosten
- Elektriciteit
- € 0,75/kWh
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
- Servicekosten
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Schoonmaak
- Tussentijdse schoonmaak € 15/uur
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We hadden het in deze gîte echt naar onze zin. Volledig ingericht, indrukwekkende restauratie van voormalige hoeve, waarbij diep is nagedacht over bijna alles ; echt heel mooi en netjes. Mooie streek en omgeving ook wat Mogelijk minpunt : dat er 3 gîtes onder 1 dak huizen. Als je er dan (zoals wij) met 2 andere gezinnen/koppels verblijft die je niet kent, kan dat (qua privacy) misschien voor enige terughoudendheid zorgen.
De booking ging zeer vlot, Zelfs zo vlot dat ik me afvroeg of het écht allemaal wel goed verlopen was,
Gastvrij ontvangst, accommodatie was top. Schoon, met een mooie designinrichting en fantastische keuken. Perfecte staat van onderhoud. Mooie ligging met terras en zwembad tussen de wijngaarden.
Heel mooi ingericht huis met volledig uitgeruste keuken, modern en praktisch. Rustige ligging tussen de wijngaarden met een leuk zwembad. Het huis zit tussen de 2 andere huizen, rechts woont de conciërge en links de andere vakantiegangers. Wij hadden veel geluk met de discrete buren. Het zwembad en de tuin deel je met de andere gasten. Het dorpje ligt op 2,5km van het huis, bakkers, restaurant en een kleine carrefour zijn aanwezig. Verder is er veel te bezoeken in de omgeving met de auto (Narbonne, Carcasonne, Canal du Midi, ...) Het grote nadeel aan dit huis is dat er geen airconditioning is. Wij hebben enkele nachten niet kunnen slapen door de hitte. Nadien hebben we alle ramen opengezet, maar het bleef wel warm in het huis.
Onbekende regio van ons, maar heeft ons gevuld dus er zijn dingen te ontdekken. Het huisje is zeer modern en erg leuk! Negatieven, TV zonder Engels kanalen (met uitzondering van Frankrijk 24, TV5 en Arte, op niet-gespecificeerde "ad), de" inventaris en huisregels alleen in het Nederlands, terwijl we in Frankrijk ... Wat een schande dit gebrek "opening" geest in 2015 ...