Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Leuke bungalow op slechts 500 m van de Wörthersee 05-3539-AT1

5 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €392 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Deze vrijstaande, gelijkvloerse bungalow staat op het mooie vakantiepark Resort Wörthersee, op kleine loopafstand (5 minuten) van het gelijknamige, helderblauwe meer. Het kleinschalige centrum van Schiefling am Wörthersee ligt op 2,5 km. en het gezellige, mondaine Velden am Wörthersee ligt op slechts 7 km.

De bungalow is comfortabel en verzorgd ingericht en is geschikt voor maximaal vier tot vijf personen. In de woonkamer vindt u er een TV en een 2-pers. slaapbank voor twee kinderen. De open keuken beschikt onder andere over een magnetron. Er zijn twee slaapkamers, waarvan één met een 2-pers. bed en een 1-pers. bed en één slaapkamer met twee 1-pers. bedden. De badkamer beschikt over een douche en toilet. Airconditioning zorgt voor de nodige verkoeling op de warme zomerdagen.

Vanaf het overdekte terras met tuinmeubilair op het zuiden. Er is parkeergelegenheid voor één auto bij het chalet.

Op vakantiepark Resort Wörthersee zijn diverse hotelkamers, chalets en studio's te reserveren voor twee tot zes personen.

Parterre
hal
woonkamer
TV
verwarming (elektrisch)
open keuken
waterkoker
koffiezetapparaat (filtermaling)

magnetron

koel-/vriescombinatie
slaapkamer
1-pers. bed
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
slaapkamer
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
badkamer
douche
wastafel

toilet
Algemeen
terras, tuin, tuinmeubilair, parking
Badhanddoeken
Zelf meenemen
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Vancraeynest
Verblijf van 31 juli 2024 tot 12 augustus 2024
15 augustus 2024

We hebben een geweldige tijd gehad in het bungalow! Het was leuk en ruim voor ons, en de locatie is gewoon fabuleus—slechts 5 minuten naar het prachtige Wörthersee, De keuken had alles wat we nodig hadden, en de airconditioning was een levensredder tijdens die hete dagen, Mijn enige kleine probleem was de parkeerplaats, het kon wat krap zijn als er meer gasten komen, Maar al met al, genoten!