Leuk vakantiehuis met tuin 75-3500-NL1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit ruime, moderne vakantiehuis heeft een prachtig uitzicht en biedt comfortabel plaats aan een gezin of enkele vrienden. Buiten beschik je over een terras en een tuin waarin je optimaal kunt genieten van je welverdiende vakantie.
De omgeving van Scherpenisse is perfect voor wandelaars en fietsers. Ga naar natuurgebied de Pluimpot of naar de Krabbenbeek, een betonde vaargeul tussen de eilanden Tholen en Sint Philipsland. Ook voor kanoërs en watersporters zijn er genoeg mogelijkheden in Zeeland. Je kunt duiken bij Duiklocatie Gorishoek de Plaat, op slechts 200 m afstand. Vanaf de accommodatie bereik je bovendien gemakkelijk nabijgelegen steden zoals Roosendaal, Bergen op Zoom en het over de grens gelegen Antwerpen.
Het vakantiehuis is gelegen op de begane grond én de 1e verdieping. De slaapkamers zijn comfortabel en de goed uitgeruste keuken biedt je de mogelijkheid je kookkunsten te etaleren, maar je kunt ook de barbecue aansteken! Er is parkeergelegenheid bij het huis.
Extra informatie
Strandhanddoeken (strandlakens) niet inbegrepen
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 26 jaar zijn niet toegestaan
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend
Wegens bouwwerkzaamheden in de buurt van uw verblijfsplaats kan er mogelijk overlast ontstaan in de periode van januari tot en met december.
Kenmerken
toilet
kookplaat (4 kookplaten, elektrisch)
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
TV (smart TV)
eettafel
zithoek
2-pers. bed (boxspring)
douche
wastafel
wasdroger
wasmachine
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden (boxspring)
2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden (boxspring)
douche
wastafel
wastafel
toilet
terras (overdekt), tuin, tuinmeubilair, parking, kinderbed, kinderstoel, Oplaadpaal voor elektrische auto’s
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 200 (U betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek)
- Huisdieren
- Max. 1; € 25/verblijf
- Bedlinnen
- Aanwezig (Bedden opgemaakt bij aankomst)
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Heerlijk huis. Voldoende ruimte. Fijn dat er 2 badkamers zijn. Vloerverwarming is heerlijk. Alles is aanwezig. Een geweldig restaurant op loopafstand. Zeker een aanrader.
Zoals we u al hebben verteld over ons verblijf en via e-mail, hebben we niet gekregen waarvoor we geboekt en betaald hebben. Verder hebben we geen reactie gekregen van belvilla over thuis klachten.