Landhuis in Koetschach-Mauthen in skigebied 30-0469-AT1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
In het levendige Kötschach-Mauthen in Karinthië, niet ver van het skigebied Kötschach-Mauthen/Vorhegg en het stadscentrum, ligt dit moderne en vrijstaande vakantiehuis/landhuis voor maximaal 11 personen.
Het geheel gemoderniseerde landhuis bestaat uit twee appartementen (begane grond en eerste verdieping) en is ideaal voor een grotere groep of 2 gezinnen. Het is modern ingericht en biedt 2 aparte woonkamers, elk met een eigen open, volledig uitgeruste keuken, 5 slaapkamers en 3 moderne badkamers. Boven staat een grote eettafel waar iedereen samen kan komen. Vanuit de woonkamer (begane grond) heeft u toegang tot het grote terras en de tuin. Het huis beschikt tevens over een wasmachine en droger en een berging voor ski's. U kunt direct bij het huis parkeren.
Kötschach-Mauthen ligt aan de bovenkant van het Karinthische Gailtal, ingebed in adembenemende bergformaties, behoort tot de toeristische regio Nassfeld - Pressegger See en biedt een klein familieskigebied met 6 kilometer aan pistes, evenals restaurants, winkels, allemaal wandelmogelijkheden en fietstochten, de Hike World met 25 themapaden en een groot zwembad (water- en wellnessoase Aquarena). Andere skigebieden in de regio zijn onder meer het skigebied Nassfeld met 110 kilometer piste, het skigebied Zettersfeld aan de voet van de Schleinitz in de Lienzer Dolomieten in Oost-Tirol met 21 kilometer piste of het familieskigebied Golzentipp in Obertilliach in het oosten Tiroler Hochpustertal met 12 kilometer piste.
In de zomer bieden het natuurbad Waldbad Mauthen of de Pressegger See ten oosten van Hermagor veel zwemplezier!
Extra informatie
Parkeerplaatsen 2
Kenmerken
wastafel
toilet
1-pers. slaapbank
TV (satelliet, digital)
eettafel
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
afzuigkap
oven
koelkast
2-pers. bed (boxspring)
2-pers. bed (boxspring)
douche (inloopdouche)
wastafel
wastafel
toilet
wasdroger
wasmachine
TV
eettafel
zithoek
balkon
kookplaat (keramisch)
afzuigkap
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast
2-pers. bed (boxspring)
2-pers. bed (boxspring)
2-pers. bed (boxspring)
douche
wastafel
toilet
douche
wastafel
toilet
tuin, tuinmeubilair, parking, speeltoestellen
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Servicekosten
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Keukenlinnen
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
In 1 woord... Fantastisch! Een aanrader...wat een ontvangst, wat een rust, wat een ruimte... Alle luxe compleet!
Gastvrije ontvangst door behulpzame Beate en Willy. Een fantastisch en fraai gemoderniseerd huis met alle noodzakelijke voorzieningen. De locatie ligt centraal ten opzichte van bezienswaardigheden, prachtige bergroutes en verschillende activiteiten, zoals watersport, suppen, canyoning, zwemmen, zomerrodelen, mountainbiken, wandelen. Ons zomerverblijf is daardoor succesvol geweest.
Geweldig huis op een geweldige locatie. Zeer aardige verhuurder! Zou het opnieuw en opnieuw boeken.
Heel mooi groot vakantiehuis. Het was erg schoon en uitgerust met alles wat je nodig hebt voor een verblijf. De verhuurders zijn zeer vriendelijk en altijd aanspreekbaar Wij hebben een allround geslaagde vakantie gehad.
We zijn heel blij. De gastheren verwelkomden ons erg vriendelijk en hartelijk. De accommodatie is in elk opzicht perfect. De locatie is erg rustig, ideaal om te ontspannen. Onze algehele beoordeling: 1+ met 99 sterretjes
Accomodatie is nieuw, zeer schoon, opgemaakte bedden bij aankomst. Heerlijk is dat! En zeer gastvrije ontvangst en uitleg door eigenaren. Niets was hen teveel. Wij kregen zelfs zelfgemaakt brood en gebak. Ook rondom een heerlijke tuin en balkon-terras! Zoek je veel kabelbaan-liften in de omgeving? Die zijn er wat minder, alleen bij Lienz en Tropolach.... maar dat is persoonlijk! Wij hadden een heerlijke vakantie, met ook mooi weer. Fam. Heij uit Barneveld