Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Klassiek chalet met infraroodsauna 08-0588-AT1

9 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
vanaf €650 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Ontdek comfort en ontspanning in een prachtig ontworpen toevluchtsoord van 100 m² dat comfortabel plaats biedt aan maximaal 9 personen. Dit charmante chalet is verdeeld over twee verdiepingen en heeft vier slaapkamers - drie met een tweepersoonsbed of eenpersoonsbedden en een onderling verbonden kamer. Twee badkamers met belevenisdouches, een ligbad en een haardroger bieden u de mogelijkheid om u op te frissen en te verjongen. Er is een eigen infraroodsauna, ideaal om te ontspannen na een dag de natuurlijke schoonheden van Murau te hebben verkend.

Dit chalet ligt op slechts 6 km van de Kreischberg-gondellift en biedt gemakkelijke toegang tot skiën en andere buitenactiviteiten in de prachtige regio Murau-Murtal in Stiermarken. Bovendien is de Murau-Murtal GuestCard (zomer) inbegrepen, wat uw verblijf nog waardevoller maakt.

Op de begane grond bevindt zich de woonkamer en een volledig uitgeruste keuken met directe toegang tot een uitnodigend terras. De keuken is een culinair paradijs, voorzien van bestek, servies, keramische kookplaat, oven, magnetron, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Andere voorzieningen zijn een broodrooster, een waterkoker en een filterkoffiezetapparaat. Voor een goed begin van de dag is er een kleine startset met vaatwastabletten, afwasmiddel (monster), spons, vuilniszak, schoonmaakmiddel en theedoek. Tijdens uw verblijf kunt u gebruik maken van gratis WiFi en een wasmachine.

Parterre
woonkamer
TV (kabel, satelliet)
eettafel

zithoek
open keuken
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker

broodrooster

fornuis (keramisch)

koffiezetapparaat

oven

magnetron

afwasmachine

koel-/vriescombinatie

badkamer
douche
wastafel

toilet
Op de 1e etage
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
1-pers. bed
stapelbed
badkamer
ligbad
douche

sauna

wastafel

toilet

haardroger
skiberging
skischoenverwarmers
Algemeen
ledikant, wasmachine, verwarming (elektrisch, CV), terras, tuin, tuinmeubilair, parking, parasol, kinderstoel, Droogkamer
Bedlinnen
Aanwezig
Eindschoonmaak
Inclusief
Elektriciteit
Inclusief
Toeristenbelasting
Inclusief
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Aanwezig
Keukenlinnen
Zelf meenemen
Kinderbed
€ 15/verblijf (Op aanvraag)
Wifi
Gratis
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 10% van de reissom.
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.



Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Het is een heerlijke plek op een geweldige locatie!

Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Alles was gloednieuw en goed uitgerust,

Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Vriendelijke en behulpzame klantenservice, De omgeving is rustig en vredig,

Verblijf van 29 juni 2024 tot 6 juli 2024
9 juli 2024

Uitstekende ligging, het huis was zeer goed onderhouden!

Verblijf van 29 maart 2024 tot 5 april 2024
8 april 2024

Goed uitgeruste keuken met geweldige extra voorzieningen zoals de hot tub,

Verblijf van 25 september 2023 tot 2 oktober 2023
5 oktober 2023

Alles verliep perfect! We hadden een ervaring die al onze verwachtingen overtrof!

Verblijf van 24 september 2023 tot 1 oktober 2023
4 oktober 2023

De accommodatie was geweldig, schoon en had privacy,

Verblijf van 2 september 2023 tot 9 september 2023
12 september 2023

De uitrusting was eerste klas, alles was aanwezig!

Verblijf van 27 mei 2023 tot 3 juni 2023
6 juni 2023

Mooie omgeving, dicht bij Murau en de skilift, Er is ter plaatse een sauna en een skischoendroger,

Verblijf van 19 april 2023 tot 26 april 2023
29 april 2023

Prachtig bubbelbad, heerlijke tuin en ruime kamers!

Verblijf van 30 september 2022 tot 7 oktober 2022
10 oktober 2022

De architectuur en het interieur van het huis zijn indrukwekkend! Veel ruimte voor de hele familie, zowel binnen als op het terras,

Ms Irina Vogel
Verblijf van 3 januari 2015 tot 7 januari 2015
8 januari 2015

hebben zelfs 1 uur schoongemaakt

Ms Nicole Huber
Verblijf van 19 juni 2014 tot 22 juni 2014
25 juni 2014

Het zal waarschijnlijk gebruikt een starkers detergens, vooral in de badkamer van de geur van het wasmiddel was zeer sterk waarnemen, ondanks constante uitzending van deze onaangename geur helaas niet geslaagd. De houten tafel en houten vloeren zijn niet toegelaten - naar mijn mening niet, zoals tijden moet worden gemorst iets heel praktisch is de harde / moeilijk schoon te maken of te blijven veilig terug plekjes. Personeel op teruggave van de sleutels / check out zeer vriendelijk en behulpzaam, hadden een probleem met het thermale bad (geen warm water) - een heel aardige meneer kwam en meteen dat vast. We voelden ons zeer comfortabel in het huis, het heeft niets voor ons, is vrij, maar een barbecue op het terras zou leuk geweest zijn. Het verblijf we hebben ervan genoten en we zouden terugkomen!

Ms Aljona Schmiedke
Verblijf van 4 januari 2014 tot 7 januari 2014
9 januari 2014

Huis met goede faciliteiten. Als in een ontwikkelingsgebied, dus met uitzondering van het huis in de buurt niets anders. Moeilijk te vinden.