Huis Saga - Huus Asgard 39-59342-DE1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Huis aan zee, 150 meter van het strand, veel comfort en veel ruimte op 150 vierkante meter, voor 2-4 personen, sauna in huis, tuin, 2 terrassen met uitzicht op zee
Kenmerken
TV
open haard
kachel
toilet
wastafel
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
toilet
sauna
ligbad
douche
wastafel
, , Internettoegang, Internettoegang, wasdroger, wasmachine, verwarming, strijkplank, strijkijzer, Droogkamer, parkeren (betalend)
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Zelf meenemen
- Huisdieren
- Max. 1; gratis
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Zelf meenemen
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
We hebben een heerlijk verblijf gehad in dit gezellige huis. De locatie is perfect, op korte loopafstand van het strand van Kronsgaard. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. De gastheren waren erg vriendelijk, waardoor onze ervaring nog beter werd.
Wat een fantastische plek! De nabijheid van het strand was een groot pluspunt en de kinderen genoten van het nabijgelegen BARFUSSpark Schwackendorf. De gastheren waren gastvrij en zorgden ervoor dat we ons thuis voelden. We willen zeker terugkomen!
Huis Saga - Huus Asgard was een fantastisch toevluchtsoord voor ons gezin! Dankzij de ruime indeling kon iedereen zijn eigen kamer vinden, en we genoten van de sauna na een lange dag op het strand. Bovendien was het uitzicht op zee vanaf het terras adembenemend!
Ruim huis met adembenemend uitzicht op zee. De sauna was een perfect toevluchtsoord na dagen op het strand.
Rustige locatie op slechts een steenworp afstand van het strand, schoon en uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf
Wat een gezellige plek! Super ruim, schoon en van alle gemakken voorzien. De sauna was een leuke extra. Perfect voor een groepsuitje.
Genoten van de gezellige open haard in de avonden, Geweldige basis voor het verkennen van nabijgelegen attracties zoals Kronsgaard Strand
Ruim! Ideaal voor een groep met alle voorzieningen. Gratis wifi? Ja graag. Het strand is op loopafstand en de tuin is perfect om te ontspannen. Ik kom zeker terug voor een volgend verblijf.
We hadden een geweldige tijd in House Saga - Huus Asgard! De locatie is een korte wandeling naar het strand, wat heerlijk was voor ochtendwandelingen, Het huis zelf is echt groot, en we genoten van het ontbijt op het terras met zeezicht, De keuken was goed uitgerust, dus we hebben een paar maaltijden gekookt en miste niets, Het enige is, dat de WiFi soms een beetje traag was, maar eerlijk gezegd waren we te druk bezig met genieten van ons verblijf om ons daar veel zorgen over te maken, Zou zeker teruggaan!
De twee terrassen boden een prachtig uitzicht en voldoende ruimte om te ontspannen. Gratis wifi was een leuke bonus bij het plannen van onze excursies.
De ruimtelijkheid van het huis was indrukwekkend, We reisden met een ander stel en vonden de indeling perfect voor onze behoeften, De locatie was handig voor excursies, en we hebben een geweldige tijd gehad met het verkennen van nabijgelegen steden
House Saga is een echte sfeer! De ruimte is superruim en het uitzicht vanaf de terrassen is gewoon *chef's kiss*. Bovendien is het net alsof je in een sauna zit, de ultieme selfcare-truc. Ook ben ik geobsedeerd door de gezellige open haard. De perfecte plek voor stranddagen en ontspannende avonden.
Huis Saga - Huus Asgard was een fantastische vakantiebestemming voor ons gezin! Door de ruime indeling voelden we ons meteen thuis en de twee terrassen met uitzicht op zee waren perfect voor een kopje koffie in de ochtend. We genoten van de sauna na een lange dag op het nabijgelegen strand van Kronsgaard, op slechts een steenworp afstand. De keuken was van alle gemakken voorzien, waardoor we gemakkelijk samen maaltijden konden bereiden. De gastheren waren ongelooflijk gastvrij en zorgden ervoor dat we alles hadden wat we nodig hadden. Ik kan deze plek van harte aanbevelen voor een ontspannende vakantie!
We hadden over het algemeen een prettige ervaring. Het huis was netjes en schoon, en de twee terrassen boden heerlijke plekken om te ontspannen met een boek. Het was ook fijn dat lokale attracties zoals het natuurcentrum gemakkelijk bereikbaar waren.
Een charmante plek aan zee! De decoraties waren smaakvol en alles was schoon. We waardeerden de rustige sfeer en de attente details van de gastheren. De nabijheid van het strand was de kers op de taart!