Holiday Home With Bubble Bath 128-04438-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Dit is een mooi vakantiehuis met 3 slaapkamers in Fayence. Er kunnen 8 gasten verblijven, wat ideaal is voor 2 gezinnen of een groep vrienden. In het gedeelde zwembad en het bubbelbad kun je lekker ontspannen.
Vanuit het hooggelegen Fayence kijk je uit over het landschap van de Var, tot aan het Esterelgebergte. De omgeving beschikt over allerlei prachtige plaatsjes, zoals Seillans, Callian, Montauroux en Mons. Je kunt ook naar de Gorges du Verdon en het meer van St. Cassien. Verder is het mogelijk om te golfen in de omgeving.
Domaine de Fayence biedt faciliteiten van hoog niveau. Je beschikt over een enorm buitenzwembad met een bubbelbad, tennisbanen, een sportterrein en kidsclubs (alleen in de schoolvakanties). Tegen betaling kun je gebruikmaken van de spa en een beauty center met een binnenzwembad, een relaxruimte, massages, de sauna, de hammam en de bubbelbad.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Kenmerken
2-pers. slaapbank
TV
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
2-pers. bed
bubbelbad
toilet
2x 1-pers. bed
ligbad
toilet
2x 1-pers. bed
douche
toilet
verwarming, airconditioning, tuin, parking, zwembad (gedeeld met andere gasten, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm), geopend van 1/2 Apr t/m 1/2 Sep)
Bijkomende kosten
- Borgsom
- € 450
- Eindschoonmaak
- € 70, of dient het zelf te doen (Uitgezonderd schoonmaak keuken en afwas)
- Huisdieren
- Max. 2; € 7/dier/nacht (Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid)
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Toeristenbelasting
- Inclusief
Optionele diensten ter plaatse
- Airconditioning
- Inclusief
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Diversen
- Broodjesservice
- Keukenlinnen
- Zelf meenemen
- Kinderbed
- € 15/verblijf (Op aanvraag)
- Kinderbed + Kinderstoel
- € 25/verblijf (Op aanvraag)
- Kinderstoel
- € 15/verblijf (Op aanvraag)
- Linnengoed
- Extra badlinnen wissel € 8 p.p.
- Sauna
- € 8/keer
- Wasmachine
- Tegen lokaal tarief
- Wifi
- Tegen lokaal tarief
Annuleringsvoorwaarden
- In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de reissom.
- In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de reissom.
- voor latere annulering of bij het niet verschijnen wordt de volle prijs in rekening gebracht.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Goede ontvangst. Accommodatie prijs kwaliteit ok. Omgeving mooi van natuur maar redelijk ver naar strand en grote steden.
Wij kwamen op zaterdag 17/09/16 aan, het ontvangst was prima. Het personeel was aardig en gaf antwoord op onze vragen. De accommodatie was goed. Netjes en schoon. De omgeving was prachtig. Wij hebben mooie tochten gemaakt.
We hebben een heerlijke vakantie gehad in Domaine de Fayence. Het huisje was prima. We misten alleen makkelijke tuinstoelen. Gelukkig hadden we 2 relaxed stoelen meegenomen waar we op toerbeurt gebruik van konden maken. Het park was goed onderhouden met een heerlijk zwembad erbij. De uitstapjes naar de kust, St Tropez, Monaco en Cannes waren goed te doen van daaruit.
Prima accommodatie in ruim "Provencaals" opgezet vakantiepark, mooi groot openluchtzwembad. Uitstekende luxe schakelwoning met alle comfort. Weinig hoogteverschillen in het park, auto achter het huis te parkeren. Rustig gelegen aan de voet van Fayence, een leuk,schitterend tegen een berg gelegen stadje met markt op di/do/za. Prachtige tochten in de omgeving mogelijk naar de uniek gelegen bergdorpjes zoals b.v. Bargemon, Callian en Montouroux, de Gorges du Verdon en de Côte d'Ázur.
Wij hebben een fantastische vakantie gehad. Het boeken en de bereikbaarheid van Topic is uitstekend evenals de reactiesnelheid....top. Domaine la Fayence is een prachtig aangelegd park met zeer fraaie woningen. Er ontbreekt je aan niks en als dan nog het zonnetje schijnt.................... Omgeving en uitgaansmogelijkheden zijn erg breed. De zee is goed bereikbaar evenals Cannes / Monaco. De binnenlanden is ook goed toeven met bergen en slaperige dorpjes.
Prachtig, verzorgd vakantiepark in een hele mooie omgeving. Perfecte uitvalsbasis voor uitstapjes naar Nice, Cannes, Monaco, St Tropez. Er waren wat kleine gebreken in het huis, melding van gemaakt en deze werden dezelfde dag nog verholpen. Zeker een aanrader. Ruim opgezet huis, wij waren met zes, genoeg ruimte.