Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Appartement Els Griells bij Strand 642-85271-ES1

4 Personen
1 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit appartement aan het strand biedt een gezellig toevluchtsoord met één slaapkamer, comfortabel geschikt voor maximaal vier gasten. De ruimte van 32 m² biedt een lichte en uitnodigende sfeer, perfect voor een ontspannen verblijf. Het ligt op slechts een steenworp afstand van de kust en beschikt over een privéterras waar gasten kunnen ontspannen terwijl ze genieten van het uitzicht op zee. Een gemeenschappelijk zwembad, inclusief een kindergedeelte, draagt bij aan de recreatiemogelijkheden. Het appartement is goed uitgerust met een wasmachine, strijkijzer en een tv, wat zorgt voor een handige en comfortabele ervaring.

Het appartement ligt op slechts 10 meter van het strand van Els Griells en is ideaal voor degenen die willen genieten van de Middellandse Zeekust. Het nabijgelegen natuurreservaat La Platera, op slechts 200 meter afstand, biedt schilderachtige wandelpaden en mogelijkheden om vogels te spotten. Het stadscentrum van l'Estartit ligt op korte afstand en biedt toegang tot charmante cafés, visrestaurants en lokale markten. Voor avonturiers biedt het Illes Medes Marine Reserve duik- en snorkelervaringen, terwijl golfliefhebbers de beroemde Empordà Golf Gualta kunnen bezoeken, op slechts 9 km afstand.

De open keuken is volledig uitgerust met moderne apparatuur, waaronder een keramische kookplaat, koelkast, magnetron en vriezer. Gasten vinden alle essentiële keukengerei, servies en bestek, samen met een koffiezetapparaat, broodrooster en sapcentrifuge voor een zorgeloos verblijf.

woonkamer
2-pers. slaapbank
TV
eettafel
keuken
broodrooster
koffiezetapparaat
magnetron
koelkast
vriezer
Citruspers

slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
Algemeen
Kinderbad, wasmachine, terras, strijkijzer
Huisdieren
Niet toegestaan
- Voor de annulering tot en met de 43ste dag voor de afgesproken aankomst: 0% van de huur - In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur. - In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur- 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Binzer
Verblijf van 2 mei 2025 tot 15 mei 2025
18 mei 2025

Ik raad deze plek ten zeerste aan! De nabijheid van het strand was onovertroffen en het nabijgelegen natuurreservaat bood prachtige wandelingen,

Appel
Verblijf van 27 april 2025 tot 6 mei 2025
9 mei 2025

Dit appartement was precies wat we nodig hadden voor een ontspannen strandvakantie. De wasmachine en keukenfaciliteiten maakten het gemakkelijk om ons te installeren.

Pohl-Merkel
Verblijf van 23 april 2025 tot 2 mei 2025
5 mei 2025

Deze plek heeft een geweldige sfeer, het open ontwerp voelde ruim aan en het terras was perfect voor ontspannende avonden,

al-asadi
Verblijf van 20 april 2025 tot 28 april 2025
1 mei 2025

Comfortabel en schoon, de keuken had alle benodigde apparatuur en we genoten ervan om samen maaltijden te bereiden,

Blommaert
Verblijf van 14 april 2025 tot 24 april 2025
27 april 2025

De locatie was ideaal voor strandliefhebbers, We brachten onze dagen door met genieten van de zon en onze avonden op het terras met een glas wijn,

Lasatowicz
Verblijf van 15 april 2025 tot 22 april 2025
25 april 2025

Het appartement was licht en uitnodigend, we vonden de open keuken geweldig

Raso
Verblijf van 11 april 2025 tot 20 april 2025
23 april 2025

Geweldige locatie! Op slechts een steenworp afstand van het strand en dicht bij de lokale markten. De wasmachine was een levensredder voor ons langere verblijf.

Barthel
Verblijf van 4 april 2025 tot 11 april 2025
14 april 2025

We hebben een heerlijk verblijf gehad! De cafés en visrestaurants in de buurt waren heerlijk. De keuken maakte het ook gemakkelijk om ter plaatse maaltijden te bereiden.

Obszański
Verblijf van 13 maart 2025 tot 27 maart 2025
30 maart 2025

Het appartement was gezellig en had een charmante sfeer, het terras bood een perfect uitzicht op de zonsondergang,

Hohnhorst
Verblijf van 9 maart 2025 tot 23 maart 2025
26 maart 2025

Ik waardeerde de praktische voorzieningen zoals het strijkijzer en de wasmachine, waardoor ons verblijf meer als thuis voelde,

Johansson
Verblijf van 10 maart 2025 tot 18 maart 2025
21 maart 2025

Dit appartement aan het strand is een echt pareltje! Het privéterras bood een prachtig uitzicht op de oceaan, perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De keuken was goed uitgerust, waardoor koken gemakkelijk was.

Grønnslett
Verblijf van 18 februari 2025 tot 27 februari 2025
2 maart 2025

Perfect voor onze familievakantie! De kinderen waren dol op het zwembad en we waardeerden het gemak van de keuken. Alles was precies zoals beschreven.

Berlin
Verblijf van 15 februari 2025 tot 26 februari 2025
1 maart 2025

We vonden het gemak van een wasmachine erg fijn. De keuken was perfect om ontbijt te maken voordat we op pad gingen.

Loomans
Verblijf van 28 januari 2025 tot 9 februari 2025
12 februari 2025

Een praktische keuze voor onze familie, Het appartement had alles wat we nodig hadden, en het strand was direct buiten de deur,

Hamann
Verblijf van 28 januari 2025 tot 7 februari 2025
10 februari 2025

Dit appartement overtrof mijn verwachtingen. De tv was een fijne toevoeging aan de avondontspanning na een dag vol ontdekkingen.