Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Duplex in Chatel bij Kabelbaan & Uitzicht 463-09347-FR1

6 Personen
2 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
€1161,59 €904,32 (excl. bijkomende kosten)
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Dit heerlijke duplex appartement biedt een comfortabel verblijf voor maximaal zes gasten, perfect voor gezinnen of groepen. De accommodatie beschikt over drie slaapkamers, waaronder één met een tweepersoonsbed op de begane grond en twee mezzaninekamers met respectievelijk een tweepersoonsbed en drie eenpersoonsbedden. Gasten kunnen ontspannen op het privébalkon met uitzicht op de vallei en de bergen of gebruikmaken van praktische voorzieningen zoals een skilocker, parkeergelegenheid buiten en huisdiervriendelijke accommodaties. Optionele services, zoals beddengoed, handdoeken en eindschoonmaak, zijn beschikbaar voor extra gemak, en gratis pendeldiensten in het hoogseizoen en korting op activiteiten via de Portes du Soleil Multi Pass verbeteren de ervaring.

Dit appartement ligt in het hart van Chatel en is ideaal gelegen in de buurt van belangrijke attracties. De dichtstbijzijnde kabelbaan ligt op slechts 400 meter afstand, waardoor u gemakkelijk bij de pistes kunt komen, terwijl er een gratis pendelbushalte in de buurt is. Winkels liggen op slechts 200 meter van de residentie en het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 1,5 km afstand, waardoor u gemakkelijk toegang hebt tot zowel essentiële zaken als eetgelegenheden. De centrale ligging zorgt voor een levendig maar vredig verblijf in de regio Portes du Soleil.

Het appartement beschikt over een goed uitgeruste open keuken met een keramische kookplaat, koelkast, oven, magnetron, waterkoker, broodrooster en filterkoffiezetapparaat, waardoor het ideaal is voor self-catering. Een moderne badkamer met een douche en apart toilet draagt bij aan het gemak. Met zijn centrale ligging, praktische voorzieningen en prachtige uitzichten biedt deze accommodatie een gastvrije uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in de Alpen.

Let op: de toeristenbelasting wordt bij de accommodatie geïnd en is geen onderdeel van de huur.

slaapkamer
1-pers. bed
1-pers. bed
2-pers. bed
slaapkamer
2-pers. bed
badkamer
ligbad
Algemeen
Parterre, , keuken, Tuinmeubilair, TV, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, balkon, parking,
Bedlinnen
Zelf meenemen
Huisdieren
Niet toegestaan
Badhanddoeken
Zelf meenemen
• Voor annuleringen tot de 60e dag voorafgaand aan de aanvang van de eerste dag van het verblijf: 0% van de huurprijs en reserveringskosten.

• Voor annuleringen vanaf de 60e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Svendsen
Verblijf van 24 juli 2026 tot 27 juli 2026
30 juli 2026

Het koffiezetapparaat werkte naar behoren en droeg bij aan ons aangename verblijf.

Pietzsch
Verblijf van 23 juli 2026 tot 26 juli 2026
29 juli 2026

De kamer was compact en goed uitgerust. De badkamer functioneerde prima en een apart toilet maakte de ochtendroutine een stuk gemakkelijker. De lift was ook erg handig met bagage.

Julicher
Verblijf van 6 juli 2026 tot 11 juli 2026
14 juli 2026

In de directe omgeving bevonden zich winkels en een handig skidepot.

Julander
Verblijf van 4 juli 2026 tot 5 juli 2026
8 juli 2026

Het viel me op dat de vaatwasser stil was, wat de ochtenden makkelijker maakte dan ik had verwacht. We vonden het erg fijn om een tweepersoonsbed op de begane grond te hebben, omdat het daardoor meer privacy bood dan de kamers op de mezzanine. Het uitzicht vanaf het balkon over de vallei was geweldig voor een kop koffie in de ochtend en we hebben de keuken veel gebruikt; die was goed uitgerust met basisbenodigdheden, maar toch prettig om in te koken. Parkeren direct voor de deur was ook erg handig als we onze boodschappen van de winkels, die op slechts een paar minuten afstand lagen, terugbrachten.

CAMIN
Verblijf van 25 juni 2026 tot 26 juni 2026
29 juni 2026

Opnieuw boeken is eenvoudig, want je kunt je gemakkelijk alleen verplaatsen dankzij de gratis pendelbushaltes in de buurt en de kabelbaan op slechts een steenworp afstand. De eenpersoonsbedden op de mezzanine boden knusse plekjes, perfect voor zowel alleenreizenden als reizigers met vrienden.

Treffler
Verblijf van 24 juni 2026 tot 25 juni 2026
28 juni 2026

We voelden ons hier net zo op ons gemak als in vergelijkbare accommodaties waar we eerder verbleven, inclusief het prachtige uitzicht op de bergen vanaf het balkon. De ontvangst was hartelijk en het personeel zeer behulpzaam.

Theebe
Verblijf van 2 juni 2026 tot 3 juni 2026
6 juni 2026

We genoten ervan om als groep veel ruimte te hebben door verschillende slaapkamers te gebruiken en na elke skidag op het balkon te ontspannen. De parkeergelegenheid vlakbij maakte het inpakken ook snel en gemakkelijk.

Zuzarte
Verblijf van 19 mei 2026 tot 23 mei 2026
26 mei 2026

Ik zou iedereen die door Châtel reist aanraden hier te stoppen als ze waar voor hun geld zoeken. De locatie dichtbij winkels en shuttle maakte het gemakkelijk om overal te komen en er was genoeg ruimte voor zes personen. De aparte toiletruimte zorgde ’s ochtends voor extra gemak. Alle basisvoorzieningen waren aanwezig zonder verrassingen.

UNMÜSSIG BLUM
Verblijf van 12 mei 2026 tot 14 mei 2026
17 mei 2026

Na lange dagen op de pistes waren de bedden heerlijk comfortabel. Het inchecken verliep snel en de parkeergelegenheid op het terrein was erg handig bij aankomst.

Hermesmann
Verblijf van 26 april 2026 tot 28 april 2026
1 mei 2026

Een rustige plek in het centrum. De bedden waren comfortabel en de keuken was goed uitgerust in vergelijking met andere accommodaties waar ik in de stad heb verbleven.

Jenkins
Verblijf van 19 april 2026 tot 20 april 2026
23 april 2026

De woning was gemakkelijk bereikbaar, waardoor het inrichten snel ging.

Mahnoon
Verblijf van 13 april 2026 tot 14 april 2026
17 april 2026

Ik zou deze plek aan iedereen aanraden die op doorreis is en snel bij de skipistes en de nabijgelegen shuttleservice wil komen. De locatie is gunstig gelegen met winkels in de buurt voor maaltijden en andere benodigdheden.

Eisen
Verblijf van 11 april 2026 tot 12 april 2026
15 april 2026

De nabijgelegen skilocker maakte ons verblijf aangenamer en zorgde voor meer comfort tijdens het skiën.

Teijsen
Verblijf van 26 maart 2026 tot 29 maart 2026
1 april 2026

De bedden waren stevig genoeg en de verduisterende gordijnen verbeterden de slaapkwaliteit na lange dagen op de piste. Het inchecken verliep vlot dankzij duidelijke instructies, waardoor er zelfs bij aankomst laat in de avond geen verwarring ontstond.

Samuel
Verblijf van 24 maart 2026 tot 28 maart 2026
31 maart 2026

Er waren meer dan genoeg bedden voor onze groep en de keuken was van alle gemakken voorzien. Een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Paier
Verblijf van 3 maart 2026 tot 5 maart 2026
8 maart 2026

Reizen met kinderen was een groot pluspunt. De familiekamer boven met mezzanine bood volop ruimte om te ontspannen zonder elkaar constant in de weg te lopen. Het uitzicht vanaf het balkon op de vallei was een genot voor iedereen tijdens de pauzes, en dankzij de skilocker hoefden er geen vuile kleren in het appartement achter te blijven – wat 's avonds tijd en moeite bespaarde. De algehele netheid van het huis was consistent indrukwekkend.

Zerfass
Verblijf van 25 februari 2026 tot 1 maart 2026
4 maart 2026

Vergeleken met andere accommodaties had deze praktische extra's zoals een skilocker en een parkeerplaats, zonder al te veel moeite of kosten. De keuken was functioneel en goed uitgerust voor eenvoudige maaltijden.

Van De Scheur
Verblijf van 15 februari 2026 tot 20 februari 2026
23 februari 2026

We vonden het gezellig voor twee personen, met goede verwarming en genoeg ruimte om ons niet opgesloten te voelen. De keukenbenodigdheden waren aanwezig, dus ontbijt maken was geen probleem.

Horvath
Verblijf van 16 februari 2026 tot 17 februari 2026
20 februari 2026

Alles wat nodig was voor een aangenaam verblijf was aanwezig en functioneerde naar behoren gedurende ons hele bezoek.