Authentiek appartement - 2BR/6P - Le Marais 94-30057-FR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Checkmyguest biedt u een authentiek appartement van 75 m² met twee slaapkamers, ideaal gelegen in de historische wijk Marais, in het 3e arrondissement van Parijs. Deze ruimte is perfect uitgerust voor onvergetelijke verblijven. Ontdek in de buurt het beroemde Louvre Museum en de prachtige Sainte-Chapelle, die een unieke culturele ervaring in Parijs bieden.
Kenmerken
, , , , , woonkamer, keuken, slaapkamer, EHBO-post, Speeltuin, TV, kachel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, wasmachine, verwarming, strijkijzer, haardroger, Handdoeken/beddengoed (incl.), , , , , , Carbon monoxide detector, Cleaning Disinfection, Downtown, Enhanced cleaning practices, High touch surfaces disinfected, Long term stays allowed, Town
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Toeristenbelasting
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Fantastische locatie die onze reis nog beter maakte! Talrijke eetgelegenheden op korte loopafstand!
We hebben genoten van ons verblijf in Parijs, het appartement ligt in een prachtige omgeving, de gastheren waren responsief en het appartement was fantastisch! Bedankt dat jullie ons hebben gehost!!
â De buurt is netjes en charmant, met talloze cafés en antiekwinkels in de buurt, De nabijheid van meerdere metrostations is een pluspunt, De kamer is netjes en smaakvol ingericht, Het in- en uitchecken verliep soepel, Over het algemeen een behoorlijke ervaring, â Nadeel: geen spiegels op de begane grond, Het is 10 minuten lopen om een metrostation te bereiken, Er wordt slechts één sleutel verstrekt, die nodig is om de deur te vergrendelen telkens wanneer u binnenkomt of vertrekt,
Ongewone accommodatie, maar zeer goed gerenoveerd
Ik heb niets te klagen, onze reis is geweldig verlopen, onze gastvrouw was zeer attent, ik raad het aan,