Vakantieappartement in de watertoren, Güstrow P-200110SMD-1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Vakantie met een verschil! Nieuw en hoogwaardig ingericht vakantieappartement met wifi op de 5e verdieping van een gerenoveerde en monumentale watertoren in de voormalige woonwijk Güstrow nabij de prachtige Inselsee. Geniet van een prachtig panoramisch uitzicht over de daken van de stad en de talrijke meren in de omgeving. Vanaf daar is het slechts een paar stappen naar de oude stad met schilderachtige straatjes, gezellige restaurants en bars. In de andere richting, ook na 700 meter, vindt u ook verschillende supermarkten (Südstadt). Hoogtepunten inbegrepen:Alle op verbruik gebaseerde energiekosten en eindschoonmaakWLANActiviteiten in de buurt: De attracties van Güstrow zijn ongetwijfeld het charmante kasteel, een van de belangrijkste renaissancekastelen in Noord-Europa - een bezoek is daarom essentieel. De parochiekerk, de kathedraal, evenals de Gertrude-kapel en het voormalige atelier van de beeldhouwer, schrijver en tekenaar Ernst Barlach zijn excursiebestemmingen die de moeite waard zijn. De Inselsee, op een steenworp afstand, biedt niet alleen ideale omstandigheden voor watersporters, hier kunt u ook ontspannen en genieten van uw zwem- en visplezier of gewoon genieten van de idyllische natuur tijdens een wandeling. Golfliefhebbers hebben in Serrahn (18 km) de mogelijkheid om met hun clubs te zwaaien en hun vaardigheden te testen.
Extra informatie
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Niet roken accommodatie.
Geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Bewoning met 2 volwassenen + 2 kinderen tot 14 jaar.
Kenmerken
1-pers. slaapbank
TV (satelliet)
DVD-speler
radio
CD-speler
eettafel
kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
waterkoker
broodrooster
oven
magnetron
afwasmachine
koelkast (+ vriesvak)
2-pers. bed
TV (satelliet)
stapelbed
ligbad
douche
wastafel
toilet
bidet
verwarming (gas, vloerverwarming), fietsenberging, parking, parking, lift, kinderstoel, babybedje(free), Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Bijkomende kosten
- Beddengoed
- beddengoed set € 17 per persoon voor de startset en elke verschoning
- Borgsom
- € 100
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Elektriciteit
- elektriciteit - bij de prijs inbegrepen
- Gas/Olie
- Inclusief
- Water
- water - bij de prijs inbegrepen
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• Voor annuleringen vanaf de 21e dag tot de eerste dag van het verblijf: 100% van de huurprijs en boekingskosten.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
Uitstekend ingerichte en schone accommodatie. Zou er graag nog eens verblijven.
Dit appartement was ruim en comfortabel voor ons gezin van vijf. We waardeerden de gemakkelijke toegang tot lokale attracties zoals het Güstrow Paleis. Het enige nadeel was het gebrek aan restaurants in de buurt, maar we konden het doen met de goed uitgeruste keuken.
Geweldig verblijf in een unieke watertoren. De gastheren waren gastvrij en de keuken was goed uitgerust om samen te koken.
Wat een heerlijk, vredig toevluchtsoord! We hebben genoten van onze tijd in Ferienwohnung im Wasserturm. Het meubilair was comfortabel en we hadden voldoende ruimte om te ontspannen. De kinderen vonden de nabijgelegen dierentuin geweldig.
Deze plek is een echt verborgen pareltje! De gerenoveerde watertoren is fascinerend en het interieur is smaakvol ingericht. De kinderen waren dol op het stapelbed en we waardeerden allemaal de goed uitgeruste keuken voor onze familiemaaltijden.
Over het algemeen een geweldige ervaring. Het appartement had een moderne uitstraling en de extra voorzieningen zoals wifi en een complete keuken waren een pluspunt. We konden maaltijden koken na een lange dag sightseeing.
Het uitzicht vanaf de top is iconisch, geweldige sfeer overal, plus gezellige ruimtes voor wat selfies, ook super dicht bij de oude stad, perfect om te eten en te verkennen, geen overdrijving, ik zou zeker teruggaan
Zeer mooie plek met een vriendelijke gastheer. De locatie is uitstekend voor zowel het verkennen van de stad als het verkennen van de natuur. We hebben genoten van het nabijgelegen Wildpark-MV en de prachtige meren in de omgeving. Zeker een aanrader!
Gezellige en goed ingerichte ruimte met alles wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf. De nabijgelegen Inselsee bood prachtige wandelingen
We hebben genoten van onze tijd hier, het uitzicht was prachtig en het appartement had een gezellige sfeer, alles was schoon en goed onderhouden, een perfecte plek voor een familievakantie in de buurt van Inselsee
Absoluut geweldig! Het panoramische uitzicht was adembenemend en de rust maakte het de perfecte uitvalsbasis. Het was slechts een korte wandeling naar de Inselsee, waar we een heerlijke middag doorbrachten met zwemmen en ontspannen.
Het verblijf was comfortabel en voldeed aan onze verwachtingen, het hoogtepunt was absoluut de locatie
De Ferienwohnung im Wasserturm is een unieke plek met veel karakter. De gerenoveerde watertoren biedt een prachtig uitzicht en een gezellige sfeer. Hoewel het appartement schoon was en van alle gemakken was voorzien, miste het naar mijn mening iets meer warmte in de inrichting. Het is gunstig gelegen nabij Slot Güstrow en de Inselsee, die we graag verkenden. Als je op zoek bent naar een rustige plek om te ontspannen, is dit een goede optie, maar verwacht geen luxe.
Prachtig uitzicht vanuit het appartement. De locatie is perfect om de charmante oude binnenstad van Güstrow te verkennen.
Sfeer check: punt uit! Schoon, stijlvol en de gastheren zijn superrelaxed. Perfect voor een familie- of vriendenuitje. Gemakkelijke toegang tot geweldige parken en het meer. Ik kan het niet genoeg aanbevelen.
Het verblijf in het vakantieappartement in de watertoren was een geweldige ervaring. Het appartement is prachtig ingericht en ongelooflijk ruim - perfect voor onze familievakantie. We genoten van het panoramische uitzicht op Güstrow en de nabijgelegen meren. De locatie is ideaal.
We hebben een heerlijk verblijf gehad in de Ferienwohnung im Wasserturm. De accommodatie was superschoon en had een geweldige sfeer. Wie wil er nou niet wakker worden met een panoramisch uitzicht over Güstrow? De keuken was van alle gemakken voorzien, dus we hebben wat maaltijden gekookt en het voelde huiselijk. Op korte loopafstand van leuke restaurants en het kasteel was ook een hoogtepunt. Het enige kleine minpuntje was dat de wifi soms wat traag was, maar eerlijk gezegd heeft dat onze ervaring niet verpest. We komen zeker terug!
Ruim appartement met alle benodigdheden. De keuken is een grote aanwinst voor een snack 's avonds laat. Het bad is erg fijn om in te ontspannen na een lange dag wandelen. Kortom, een prima plek!
We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantieappartement. Het was schoon, ruim en erg gezellig. De locatie was perfect om de oude stad en de nabijgelegen meren te verkennen. De gastheren waren vriendelijk en zorgden ervoor dat we ons meteen thuis voelden.
Geweldig uitzicht vanuit het appartement! Schoon en gezellig, alles wat we nodig hadden, dicht bij de oude stad.