Apartment Budimir - Two Bedroom Apartment with Balcony 00-96000-HR1
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.
Beschrijving
Apartment Budimir is a lovely two bedroom accommodation situated in a lovely place Supetar, on the island of Brač.
With just 100 meters away from the beach and a comfortable balcony with a sea view this is a great place to spend your vacation.
Free private parking is possible on site (reservation is not needed).
This lovely two-bedroom apartment can accommodate up to 4 adults and additional 2 children up to 12 years old on sofa bed at cost of 20 Euro per child / per night.
It features free WiFi, air-conditioning, SAT Flat-screen TV , as well kitchenette is with a stove, oven, water kettle, microwave, refrigerator, coffee maker and kitchenware are provided.
There is a private bathroom with shower, washing machine and a hair dryer.
Iron and ironing board will be at guests' disposal.
Apartment Budimir is a lovely two bedroom accommodation situated in a lovely place Supetar, on the island of Brač.
Everything you may need is at walking distance; lovely little restaurant and a market are 50 meters away.
Airport is 40 kilometers away.
Extra informatie
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Kenmerken
2-pers. slaapbank
2x 1-pers. bed
2-pers. bed
toilet
douche
TV, kachel, waterkoker, koffiezetapparaat, oven, magnetron, koelkast, balkon, airconditioning, parking, strijkplank, strijkijzer, haardroger
Bijkomende kosten
- Bedlinnen
- Aanwezig
- Eindschoonmaak
- Inclusief
- Huisdieren
- Niet toegestaan
Optionele diensten ter plaatse
- Badhanddoeken
- Aanwezig
- Wifi
- Gratis
Annuleringsvoorwaarden
• In geval van annulering van 42 tot en met 29 dagen voor aankomst: 40% van de huur.
• In geval van annulering van 28 tot en met de laatste dag voor de overeengekomen huurperiode 90% van de huur
• 100% van het bedrag wordt in rekening gebracht voor latere annulering of niet-verschijnen.
Locatie
Klantenbeoordeling(en)
De locatie is fantastisch en het uitzicht is adembenemend. Ik vond het heerlijk om op het balkon te ontbijten terwijl ik van het landschap genoot. De kitchenette was goed uitgerust voor al mijn kookbehoeften.
Ik waardeerde het gratis parkeren, waardoor mijn aankomst zonder problemen verliep. Het tuinmeubilair op het balkon was een leuke toevoeging, ideaal om van de zonsondergang te genieten.
Wat een heerlijke plek! De airconditioning werkte perfect en hield het appartement koel tijdens de warme dagen, Bovendien was de SAT flatscreen-tv geweldig om 's avonds tot rust te komen,
Een eenvoudig en gezellig appartement, De WiFi was betrouwbaar, wat geweldig was om werk in te halen, Het strijkijzer en de strijkplank waren ook handig om mijn kleding netjes te houden,
Ik verbleef onlangs in dit appartement met twee slaapkamers en was erg onder de indruk van het uitzicht op zee vanaf het balkon. Het was de ideale plek om van mijn ochtendkoffie te genieten, gezeten in het koffiezetapparaat. Ik raad het ten zeerste aan voor een ontspannend uitje!
Dit appartement heeft alles wat je nodig hebt voor een comfortabel verblijf. De toiletartikelen waren een leuke verrassing en de föhn was handig. Ik voelde me er meteen thuis.
Ik heb hier een prettige ervaring gehad. De airconditioning hield het huis koel en de koelkast was groot genoeg voor al mijn boodschappen. Een prima keuze voor een familiereis.
Het appartement was erg comfortabel, ik genoot van het gemak van de magnetron en het fornuis voor snelle maaltijden, de schoonmaakbenodigdheden die aanwezig waren, maakten het gemakkelijk om alles netjes te houden,
Over het geheel genomen was het een prettig verblijf. De combinatie van voorzieningen zoals een kitchenette en een wasmachine zorgde ervoor dat ik me helemaal thuis voelde. Ik zou zeker overwegen om terug te keren!
Simpel en to the point – Appartement Budimir had alle basisvoorzieningen die we nodig hadden voor ons verblijf. De kinderen genoten van de nabijgelegen stranden en wij vonden het geweldig dat we een keuken hadden om te koken. Geen klachten van ons!
Het appartement was schoon en goed uitgerust. De kitchenette maakte het bereiden van maaltijden gemakkelijker, en de aanwezigheid van een wasmachine was een groot voordeel. Al met al een praktische keuze voor een kort verblijf.
Geweldige locatie, zeer dicht bij het strand en lokale winkels, schoon en comfortabel
Genoeg ruimte voor een gezin of een groep vrienden. De keuken had alles wat je nodig had om maaltijden te bereiden. Het strand was op loopafstand en parkeren was gratis, wat een absoluut pluspunt is. Ik raad het aan met een 10/10.
Perfecte vakantie! Het balkon met uitzicht op zee was adembenemend en het appartement had alles wat nodig was voor een comfortabel verblijf.
Het uitzicht vanaf het balkon was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Het appartement was zeer goed onderhouden en we vonden alle nodige voorzieningen om zelf maaltijden te bereiden. We vonden het geweldig dat het dichtbij Banj Beach en de lokale restaurants lag!
We hebben een fantastische tijd gehad in Appartement Budimir. De gastheren waren ontzettend gastvrij en het voelde alsof we thuis waren. Het nabijgelegen restaurant serveerde heerlijk eten en we hebben van veel maaltijden genoten op een steenworp afstand. Perfect voor onze familievakantie!
Geweldige locatie, op slechts enkele minuten van het strand! Het appartement zelf was mooi ingericht en van alle gemakken voorzien. We hebben de bezienswaardigheden in de buurt verkend, zoals het Olijfoliemuseum, wat fascinerend was. Al met al een aangenaam verblijf!
Deze plek had echt een geweldige sfeer! Het uitzicht vanaf het balkon over de zee is perfect voor die zonsondergangfoto's. En dat het zo dicht bij Banj Beach ligt? Een groot pluspunt. Het appartement was schoon en comfortabel, het had alles wat je nodig had voor een ontspannen tijd. Ik kom zeker terug!
Een heerlijk appartement! Alles was schoon en netjes. We hebben vooral genoten van het balkon 's avonds. De omgeving is rustig, waardoor het een geweldige plek is om te ontsnappen aan de drukte. Zou hier zeker weer verblijven!
We hadden een heerlijke verblijf in Apartment Budimir! De plek was ruim genoeg voor ons en onze kinderen, Het balkon had een adembenemend uitzicht, perfect voor onze koffie in de ochtend, Alles was schoon en opgeruimd toen we aankwamen, De kitchenette was erg handig, we maakten elke dag ontbijt, Het enige nadeel was dat de WiFi soms iets traag was, maar eerlijk gezegd waren we te druk met het genieten van het strand en de nabijgelegen restaurants om ons daar zorgen over te maken, Zou deze plek zeker aanbevelen voor families!
Appartement Budimir was een heerlijk verblijf voor onze familievakantie. De locatie is gewoonweg perfect, op slechts een korte wandeling van Banj Beach waar we de meeste van onze dagen doorbrachten met genieten van de zon. Het appartement zelf was ruim en goed uitgerust.
Goede locatie, schone en hyggelig sfeer, Alt føltes hyggeligt, en det var tæt på alt, hvad der var nødvendigt voor een sjov rejse, Perfect voor een groep!
Een heerlijk verblijf in Appartement Budimir! De gastheren waren vriendelijk en reageerden snel. De locatie was ideaal om Supetar en de omgeving te verkennen. We hebben genoten van onze tijd op het nabijgelegen strand van Vlacica.
Het appartement was een geweldige uitvalsbasis voor onze eilandavonturen. Het was schoon, comfortabel en had alles wat we nodig hadden. De kinderen genoten van de slaapbank en wij waardeerden de rustige buurt. Al met al een positieve ervaring!
Appartement Budimir was een aangename verrassing! De locatie is perfect, op korte loopafstand van Banj Beach, en het uitzicht op zee vanaf het balkon was fantastisch. Het appartement was ruim, schoon en had alles wat we nodig hadden voor een comfortabel verblijf. Ik zou het zeker aanbevelen voor gezinnen!
Ik ben absoluut dolblij met Appartement Budimir! Het is superruim en de airconditioning was een echte zegen op warme dagen. Gratis wifi was ook een fijne extra. De restaurants in de buurt zijn perfect als je trek krijgt. Zeker een aanrader!
Het appartement was gezellig en goed uitgerust. We waardeerden de nabijheid van het strand en de lokale markt. Het was geweldig om een aparte kamer voor de kinderen te hebben. Een prima keuze voor iedereen die een ontspannende vakantie wil!
We hebben een prettige ervaring gehad in Appartement Budimir. Het appartement was schoon en comfortabel en bood zonder problemen plaats aan onze groep van vier. Het was fijn om een eigen parkeerplaats te hebben en zo dicht bij het strand te zijn. Er zijn verschillende eetgelegenheden op korte loopafstand, wat handig voor ons was. Hoewel we overdag niet veel tijd binnenshuis doorbrachten, had het appartement alles wat we nodig hadden. Al met al een goede keuze voor een ontspannende vakantie.