Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

Modern spa-resort nabij Lyngby 76259-1

8 Personen
4 Slaapkamer(s)
2 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €285 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Geräumiges Ferienhaus auf großem Naturgrundstück am Rande des kleinen Fischerortes Nr. Lyngby, ca. 5 km nördlich von Løkken. Wohnzimmer und Küche sind offen kombiniert, es gibt drei Schlafzimmer, einen Alkoven, ein Bad mit Dusche und Whirlpool und und ein Bad mit Dusche und Sauna. Die Einrichtung ist hell und modern, im typisch dänischen Ferienhausstil gehalten. Das Wohnzimmer verfügt über einen gemütlichen Alkoven, in dem es sich die Kinder gemütlich machen können, der aber auch zwei Schlafplätze bietet. Ein Holzofen sorgt an kühlen Tagen für angenehme Wärme. Vom Wohnzimmer geht es direkt hinaus auf die große Terrasse, von der sich ein schöner Blick auf die umgebende Landschaft bietet. Das Grundstück ist gute 3000 m² groß und bietet Platz zum Sonnenbaden, Grillen, Spielen und Toben. Auch eine Feuerstelle ist vorhanden und für Kinder stehen Schaukeln, Sandkasten, Rutsche und Spielturm bereit. Der Strand bei Nr. Lyngby ist ein schöner Sandstrand, der jährlich für seine gute Qualität mit der Blauen Flagge ausgezeichnet wird und über anglegte Pfade durch das Ferienhausgebiet erreichbar ist. Keine Vermietung an Jugendgruppen.A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

zitkamer
2-pers. vouwbed
open keuken
fornuis
afzuigkap
koffiezetapparaat
combimagnetron
afwasmachine
koel-/vriescombinatie
wasdroger
wasmachine
woon/slaapkamer
TV
kachel
DVD-speler
CD-speler
stereo-installatie
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
badkamer
bad of douche
wasbak
toilet
Algemeen
Internettoegang DSL, carport, bubbelbad (in huis, verwarmd, 2 personen), sauna (in huis, verwarmd, 3 personen), verwarming (elektrisch), terras, terras (overdekt), speeltoestellen, lucht-water warmtepomp, plancha grill
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.263, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 65/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Hughes
Verblijf van 1 augustus 2026 tot 2 augustus 2026
5 augustus 2026

Ik zou deze plek aan iedereen aanraden die erlangs komt, vooral als je betrouwbare wifi nodig hebt voor je werk. De sauna zorgde voor extra ontspanning na de buitenactiviteiten.

Seebald-Schubert
Verblijf van 12 juli 2026 tot 14 juli 2026
17 juli 2026

Ik ben normaal gesproken niet snel onder de indruk, maar deze plek bood precies wat ik nodig had: genoeg slaapkamers en een fantastische speelruimte voor kinderen.

Anita - Oberthulba
Verblijf van 27 juni 2026 tot 11 juli 2026
14 juli 2026

nan Aanbevelingen: Er zijn veel excursies die je kunt maken, zowel alleen als met je familie.

Marsh
Verblijf van 28 juni 2026 tot 30 juni 2026
3 juli 2026

Ik vond het heerlijk om wakker te worden met de grote ramen en het natuurlijke licht dat de kamer binnenstroomde.

Macher
Verblijf van 10 juni 2026 tot 14 juni 2026
17 juni 2026

Vier nachten hier gebracht en alles wat voorbij is. De sauna vindt plaats naast de warmte, waar de kinder- en zandspeelplaats op een plezierige manier wordt gebruikt. Die Küche heeft alle notwendige gebruiksvoorwerpen zum Kochen. Op het grote terras kunt u genieten van de natuur.

Kühne
Verblijf van 27 mei 2026 tot 28 mei 2026
31 mei 2026

Het koffiezetapparaat werkte meteen perfect. De lichte, open keuken liep naadloos over in de woonkamer met een comfortabele zithoek, waardoor het gemakkelijk was om samen tijd door te brengen.

Koschel
Verblijf van 9 mei 2026 tot 13 mei 2026
16 mei 2026

De plek is rustig en biedt volop speeltoestellen voor kinderen die leuk zijn zonder overweldigend te zijn.

Puggaard
Verblijf van 22 april 2026 tot 23 april 2026
26 april 2026

De badkamer was verrassend ruim en de parkeerplaats direct voor het huis maakte het uitpakken een stuk makkelijker. Bovendien was er volop vrije ruimte om van te genieten.

ALABEEDI
Verblijf van 12 april 2026 tot 16 april 2026
19 april 2026

We verbleven er een week en hebben erg genoten van de moderne inrichting en de ruime indeling. De woonkamer was een fijne plek om na een dagje uit samen te komen. De badkamer met het bubbelbad was een heerlijke luxe. We zouden zeker overwegen om terug te komen.

Scheel
Verblijf van 25 maart 2026 tot 29 maart 2026
1 april 2026

Voor die prijs kreeg ik meer dan ik had verwacht: rustige slaapkamers en een bubbelbad om in te ontspannen na een actieve dag. Het terras voelde als een extra buitenwoonkamer.

Freudenstein
Verblijf van 17 maart 2026 tot 20 maart 2026
23 maart 2026

Dit vakantiehuis voldeed perfect aan onze wensen. Het was schoon en goed uitgerust, met een comfortabel tweepersoonsbed en een gezellige woonkamer. De DSL-internetverbinding was betrouwbaar, wat een pluspunt was. Het grote terrein bood volop ruimte voor spelletjes in de buitenlucht.

Alrashdi
Verblijf van 7 maart 2026 tot 10 maart 2026
13 maart 2026

Ik voelde me meteen thuis in de gezellige sfeer van de warme houtkachel.

Nasser
Verblijf van 25 februari 2026 tot 27 februari 2026
2 maart 2026

We vonden meer dan genoeg ruimte voor iedereen en hebben genoten van het samen gebruiken van de goed uitgeruste keuken.

Laval
Verblijf van 17 februari 2026 tot 18 februari 2026
21 februari 2026

Al met al een prettige ervaring. De locatie was rustig en voorzieningen zoals de vaatwasser en magnetron maakten ons verblijf aangenamer. Het terras bood een prachtig uitzicht op de natuurlijke omgeving. Een goede keuze voor een ontspannen vakantie.

Alpers-Thomas
Verblijf van 21 januari 2026 tot 23 januari 2026
26 januari 2026

Perfect voor gezinnen! De kinderen hebben zich uitstekend vermaakt met de speeltoren en de zandbak. We hebben genoten van het samen koken in de open keuken en de barbecue was een fijne aanvulling voor maaltijden in de buitenlucht. De jacuzzi was een heerlijke manier om de dag af te sluiten.

Haverland
Verblijf van 8 januari 2026 tot 13 januari 2026
16 januari 2026

Een heerlijke plek voor een gezinsuitje. De kinderen hebben genoten van de schommel en de glijbaan, terwijl wij lekker op het terras hebben ontspannen. De keuken was van alle gemakken voorzien om maaltijden te bereiden en de wasmachine was een uitkomst. Kortom, een praktische keuze voor een vakantie.

lane
Verblijf van 7 december 2025 tot 9 december 2025
12 december 2025

Het huisje was ruim en licht, met een gezellige sfeer. De houtkachel zorgde voor een aangename sfeer, vooral op koude avonden. Het was heerlijk om in de sauna te kunnen ontspannen. De locatie, vlakbij het vissersdorp, was rustig en perfect voor buitenactiviteiten.

Lea - Schleswig
Verblijf van 7 november 2025 tot 16 november 2025
19 november 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het zomerhuis. De keuken is uitstekend uitgerust en van alle gemakken voorzien. Het terrein is open en niet omheind, wat met honden wel wat aandacht vereist, maar het is goed te doen. Het huis is ideaal voor fietsers. Er is een goed uitgeruste fietsenstalling met ruimte voor meerdere fietsen en voldoende gereedschap. Ook vissers zullen de grote opbergkist buiten waarderen. Het water ligt op slechts ongeveer 10 minuten lopen. We waren vooral onder de indruk van de fantastische houtkachel, die voor een zeer gezellige sfeer zorgde. Er kunnen comfortabel zes personen verblijven; meer dan dat is niet aan te raden.

Lea - Schleswig
Verblijf van 7 november 2025 tot 16 november 2025
19 november 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad in het zomerhuis. De keuken is uitstekend uitgerust en van alle gemakken voorzien. Het terrein is vrij en niet omheind, wat met honden wel wat aandacht vereist, maar het is goed te doen. Het huis is ideaal voor fietsers. Er is een goed uitgeruste fietsenstalling met ruimte voor meerdere fietsen en voldoende gereedschap. Ook vissers zullen de grote opbergkist buiten waarderen. Het water ligt op slechts ongeveer 10 minuten lopen. We waren vooral onder de indruk van de fantastische houtkachel, die voor een zeer gezellige sfeer zorgde. Er kunnen comfortabel zes personen verblijven; meer dan dat is niet aan te raden.

Jedzini
Verblijf van 1 november 2025 tot 4 november 2025
7 november 2025

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit huisje! De open keuken en woonkamer maakten het gemakkelijk voor ons gezin om samen tijd door te brengen. Het uitzicht vanaf het grote terras was geweldig, vooral bij zonsondergang. De kinderen vonden de speeltoestellen buiten geweldig en de jacuzzi was de perfecte manier om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen. Een echte aanrader!

Emma Elvira - Aalborg
Verblijf van 30 oktober 2025 tot 2 november 2025
5 november 2025

Gezellig. Netjes en opgeruimd. Goede indeling van de kamers. Prachtige tuin.

Emma Elvira - Aalborg
Verblijf van 30 oktober 2025 tot 2 november 2025
5 november 2025

Gezellig. Netjes en opgeruimd. Goede indeling van de kamers. Prachtige tuin.

Sarah - Deutschland
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 6 september 2025
9 september 2025

Een prachtig gelegen huis met een groot perceel, gezellig maar met een paar kleine gebreken. De oven verwarmt niet goed, een van de toiletten lekt, de barbecue is bijna kapot en een deel van het buitenspeelgoed voor de kinderen is behoorlijk oud.

Sarah - Deutschland
Verblijf van 30 augustus 2025 tot 6 september 2025
9 september 2025

Een prachtig gelegen huis met een groot perceel, gezellig maar met een paar kleine gebreken. De oven verwarmt niet goed, een van de toiletten lekt, de barbecue is bijna kapot en een deel van het buitenspeelgoed van de kinderen is behoorlijk oud.

Christina - Strandby
Verblijf van 11 juni 2025 tot 14 juni 2025
17 juni 2025

Prachtig groot huis met een mooi terras dat helemaal rondom loopt. Aanbevelingen: Loop naar Fisherman's Rest en geniet van een diner op het terras met uitzicht op zee.

Christina - Strandby
Verblijf van 11 juni 2025 tot 14 juni 2025
17 juni 2025

Prachtig groot huis met een mooi terras dat helemaal rondom loopt. Aanbevelingen: Loop naar Fisherman's Rest en geniet van een diner op het terras met uitzicht op zee.

Johannes - Emsland
Verblijf van 24 mei 2025 tot 7 juni 2025
10 juni 2025

Goed uitgerust vakantiehuis op een groot perceel. Gemakkelijk bereikbaar en gelegen in een natuurlijke omgeving. Aanbevelingen: Excursie naar de vuurtoren Rubjerg Knude en het charmante dorpje Lønstrup.

Johannes - Emsland
Verblijf van 24 mei 2025 tot 7 juni 2025
10 juni 2025

Goed uitgerust vakantiehuis op een groot perceel. Gemakkelijk bereikbaar en gelegen in een natuurlijke omgeving. Aanbevelingen: Excursie naar de vuurtoren Rubjerg Knude en het charmante dorpje Lønstrup.

Birgit - Ahlden Niedersachsen
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Het huis is ruim en prachtig. Het terras is enorm en biedt talloze mogelijkheden om te ontspannen. Het is van alle gemakken voorzien: wasmachine, droger en vaatwasser. De tuin is zeer groot en de locatie is heerlijk rustig. Je hoort het geluid van de zee, wat prachtig is. Aanbevelingen: Je kunt urenlang wandelen op het strand of de bunkers in Lökken bezoeken. Noord-Jutland heeft zoveel mooie plekken om te bezoeken.

Birgit - Ahlden Niedersachsen
Verblijf van 29 maart 2025 tot 5 april 2025
8 april 2025

Het huis is licht en mooi. Het terras is enorm en biedt talloze mogelijkheden om te ontspannen. Het is van alle gemakken voorzien: wasmachine, droger en vaatwasser. De tuin is zeer groot en de locatie is heerlijk rustig. Je hoort het geluid van de zee, wat prachtig is. Aanbevelingen: Je kunt urenlang wandelen op het strand of de bunkers in Løkken bezoeken. Noord-Jutland heeft zoveel mooie plekken om te bezoeken.

Modena - Perleberg
Verblijf van 15 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Het huis was prima. De schoonmaak liet wat mij betreft te wensen over. De bedden waren erg comfortabel. Aanbevelingen: De strandwandelingen waren geweldig. Een bezoek aan het avonturenpark in Lökken is een aanrader.

Modena - Perleberg
Verblijf van 15 maart 2025 tot 29 maart 2025
1 april 2025

Het huis was prima. De schoonmaak liet wat mij betreft te wensen over. De bedden waren erg goed. Aanbevelingen: De strandwandelingen waren geweldig. Een bezoek aan het avonturenpark in Lökken is een aanrader.

Larsen Peder
Verblijf van 23 januari 2025 tot 2 februari 2025
5 februari 2025

Geweldige locatie dicht bij het strand. Het huis had alles wat nodig was, maar zou wat meer keukengerei kunnen gebruiken.

Atkins
Verblijf van 21 oktober 2024 tot 28 oktober 2024
31 oktober 2024

Dit was een uitstekende plek voor ons groepsuitje. De sauna was een fijne bijkomstigheid na een lange dag. Ook de bedden waren erg comfortabel, dus we hebben heerlijk geslapen!

Anita - Unterfranken
Verblijf van 14 september 2024 tot 27 september 2024
30 september 2024

Het huis was ruim en had alles wat we nodig hadden. Aanbevelingen: Er zijn prachtige strandgedeelten waar je zelfs met de auto kunt rijden. Er zijn ook een aantal leuke plekken om dagtripjes naartoe te maken.

Olovsson
Verblijf van 7 september 2024 tot 14 september 2024
17 september 2024

We hebben genoten van de natuurlijke omgeving! De schommels en glijbaan hielden de kinderen bezig terwijl wij ontspanden op het terras. Het enige nadeel? We hadden graag langer willen blijven!

Karl-Heinz - Hille
Verblijf van 24 augustus 2024 tot 7 september 2024
10 september 2024

De grootte, de omgeving Aanbevelingen: Lökken, Skagen, het strand

Brock
Verblijf van 30 juni 2024 tot 9 juli 2024
12 juli 2024

Gelegen nabij de Noordzee, vakantiehuis voor 6 personen met goede faciliteiten,

Helmut - Rapperath
Verblijf van 22 juni 2024 tot 29 juni 2024
2 juli 2024

Rustige locatie, prachtig ingericht, 3 slaapkamers, 2 badkamers en veel ruimte. Aanbevelingen: Bezienswaardigheden in de buurt, Skagen en Greenen (ca. 1,5 uur rijden). Blokhus, Løkken, stranden. Café Karlsson in Lønstrup.

Wisløff Liv Randi
Verblijf van 27 mei 2024 tot 9 juni 2024
12 juni 2024

Ruim, schoon en heeft alles wat nodig is. Dicht bij het strand van Lyngby voor wat zon. Kinderen vonden de speeltoestellen buiten geweldig. De wifi werkte ook prima om te streamen. Al met al een prima plek voor een vakantie.

Kudahl
Verblijf van 12 mei 2024 tot 20 mei 2024
23 mei 2024

Zeer ruim en goed onderhouden. De indeling was perfect voor onze groep van acht. De gastenbadkamer was een uitkomst! Hoewel het huis aan een doorgaande weg lag, hadden we helemaal geen last van het geluid. We zouden zeker terugkomen.

Peder Thorsen
Verblijf van 20 april 2024 tot 27 april 2024
30 april 2024

De woning heeft een nieuwe vloer gehad, wat alleen maar als zeer positief kan worden aangemerkt,

SÆTher Martin
Verblijf van 25 december 2023 tot 7 januari 2024
10 januari 2024

De locatie is ideaal om de prachtige stranden in de buurt te verkennen. We brachten onze dagen door op het strand van Løkken en kwamen terug om te ontspannen in de sauna. De keuken was goed uitgerust, waardoor het gemakkelijk was om maaltijden te bereiden. Kortom, een geweldige ervaring!

Jakob Schoen
Verblijf van 4 november 2023 tot 18 november 2023
21 november 2023

Een goed ontworpen huis op een mooi groot perceel, goede voorzieningen, ik vond het echt niet leuk dat er bij het huis werd geadverteerd met oplaadmogelijkheden voor een auto, maar dat bestaat niet , Ik besloot in de eerste plaats voor dit huis te kiezen,

Jakob - Hamburg
Verblijf van 4 november 2023 tot 18 november 2023
21 november 2023

Een prachtig aangelegd huis op een mooi, groot perceel. Goede voorzieningen. Wat ik absoluut niet prettig vond, was dat er in de advertentie stond dat er een laadpunt voor een auto aanwezig was, maar dat bleek er niet te zijn. Ik had dit huis juist gekozen vanwege dat zogenaamde laadpunt. Aanraders: De voormalige, met zand bedekte vuurtoren en het omliggende landschap.

Johansson
Verblijf van 29 september 2023 tot 13 oktober 2023
16 oktober 2023

Ruime en schone plek, geweldig uitzicht vanaf het terras!

Andreasen
Verblijf van 12 september 2023 tot 22 september 2023
25 september 2023

Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! De houtkachel hield ons warm en de hottub was een luxe toevoeging. We hebben genoten van de barbecue op het terras terwijl de kinderen buiten speelden. Een perfect toevluchtsoord!

Clayton
Verblijf van 25 augustus 2023 tot 7 september 2023
10 september 2023

Rustig, comfortabel en dichtbij alles wat we wilden zien. De nabijgelegen Rubjerg Knude-vuurtoren was een hoogtepunt van onze reis. Het enige nadeel was het weer, maar dat is niet de schuld van het huis!

Ernst-Hermann Schloss
Verblijf van 12 augustus 2023 tot 2 september 2023
5 september 2023

Indeling van de ruimte, inrichting, helderheid, omringend terras, eigendom

Logan
Verblijf van 21 augustus 2023 tot 30 augustus 2023
2 september 2023

Deze plek is een en al sfeer! Super ruim en licht, perfect om te chillen met vrienden of familie. De open keuken/woonkamer maakt het makkelijk om te chillen tijdens het koken. En dat terras? Adembenemende uitzichten, helemaal Instagramwaardig. De whirlpool en sauna voelen anders aan na een dagje strand. Geen limiet, ik kom terug!

Jahncke Are
Verblijf van 21 juli 2023 tot 2 augustus 2023
5 augustus 2023

Ruim en licht vakantiehuis, ideaal voor een ontspannen vakantie. Het grote terras biedt een prachtig uitzicht op de natuurlijke omgeving,

Jens Niemeyer
Verblijf van 15 april 2023 tot 22 april 2023
25 april 2023

Het huis biedt alles wat u nodig heeft voor een leuke en ontspannen vakantie,

Marco Rektorik
Verblijf van 28 december 2022 tot 4 januari 2023
7 januari 2023

Het was geweldig qua grootte, geweldig terras,

Antje - Wust- Fischbeck
Verblijf van 28 december 2022 tot 4 januari 2023
7 januari 2023

Het was een prima ruimte. Heerlijk terras. Aanbevelingen: Champagneglazen zouden erg handig zijn.

Rikke Jægersdorf
Verblijf van 23 december 2022 tot 27 december 2022
30 december 2022

Ruim huis, groot terras en terrein

Janshen
Verblijf van 28 oktober 2022 tot 9 november 2022
12 november 2022

Ruim, Groot balkon, Goed comfort,

Dietmar Stütten
Verblijf van 3 september 2022 tot 17 september 2022
20 september 2022

Zeer ruim en toch gezellig

Didi und Sissi - Bielefelder
Verblijf van 3 september 2022 tot 17 september 2022
20 september 2022

Zeer ruim en toch gezellig Aanbevelingen: Rudbjerg Kunde, Hirtshals

Ellienora Mogensen
Verblijf van 4 maart 2022 tot 9 maart 2022
12 maart 2022

Het uitzicht / Het terras / Locatie

AnneDorthe Larsen
Verblijf van 19 februari 2022 tot 24 februari 2022
27 februari 2022

We hielden van het huisje en konden het gemakkelijk opnieuw huren, / Ik zou echter zeggen dat spelen buiten de toren een beetje gevaarlijk is, omdat het begint af te brokkelen in de metalen treden, voor de rest hebben we genoten van het verblijf

Jøraholmen Sara
Verblijf van 4 december 2021 tot 17 december 2021
20 december 2021

Geweldige open woonkamer, Alles was in goede staat, maar we hadden een beetje moeite met de WiFi, die soms traag was, Al met al een solide keuze,

Westby Tine
Verblijf van 4 december 2021 tot 11 december 2021
14 december 2021

Een prachtig huisje met een gezellige sfeer. De vloerverwarming was een fijne toevoeging, vooral op de koelere avonden. We waardeerden de netheid en de doordachte decoraties die het een thuisgevoel gaven.

Jutta Dirkwinkel
Verblijf van 14 augustus 2021 tot 21 augustus 2021
24 augustus 2021

Alles was naar volle tevredenheid,

Sinna Jensen
Verblijf van 31 juli 2021 tot 7 augustus 2021
10 augustus 2021

2 badkamers en goede kamers en bedden

R,
Verblijf van 20 juni 2021 tot 3 juli 2021
6 juli 2021

We hebben enorm genoten van ons verblijf! Het huis was van alle gemakken voorzien en erg schoon, perfect voor een gezinsvakantie, maar houd er rekening mee dat het wat afgelegen ligt als je op zoek bent naar het nachtleven.

Kaduk
Verblijf van 3 september 2020 tot 12 september 2020
15 september 2020

We hebben een heerlijke tijd gehad in dit vakantiehuis. Het was superlicht en gezellig, perfect voor ons gezin. De kinderen hebben enorm genoten van de speelruimte buiten! We zouden zeker terugkomen.

Neumann
Verblijf van 15 juli 2020 tot 26 juli 2020
29 juli 2020

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime indeling was perfect voor ons gezin van acht, waardoor iedereen zijn eigen plekje had. De open keuken en woonkamer maakten het gemakkelijk om samen te koken en te eten. De kinderen waren dol op de buitenruimte, vooral de schommels en glijbaan. We brachten onze avonden door op het grote terras en genoten van het prachtige uitzicht op de natuur. De hottub en sauna waren een welkome afwisseling na een lange dag op de nabijgelegen stranden. Al met al was het een gezellig en comfortabel toevluchtsoord en we kunnen niet wachten om terug te keren!

Bonda
Verblijf van 3 april 2020 tot 17 april 2020
20 april 2020

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De ruime woonkamer was perfect voor ons gezin en de kinderen vonden de schommels en de speeltoren buiten geweldig. Het uitzicht vanaf het terras was adembenemend, vooral bij zonsondergang. Een echte aanrader voor een familievakantie!

Sudbø Tveito Mathilde Mythili
Verblijf van 10 maart 2020 tot 22 maart 2020
25 maart 2020

We hebben een heerlijk verblijf gehad! De accommodatie was schoon en van alle gemakken voorzien. De kinderen vermaakten zich op de nabijgelegen stranden en we genoten van de barbecues 's avonds. Een geweldige plek voor gezinnen of groepen.

Hans
Verblijf van 19 augustus 2017 tot 2 september 2017
4 september 2017

De grote badkamer. Het grote omliggende terras.

Bjarne
Verblijf van 29 juli 2017 tot 5 augustus 2017
7 augustus 2017

Een leuk huis, goede kamer voor 6 personen. Heerlijk met 2 badkamers. Rustige omgeving.

Michael
Verblijf van 19 oktober 2016 tot 26 oktober 2016
28 oktober 2016

Mooi huis, zeer goede inrichting, veel goede accessoires (potten, pannen, etc.)

Andreas
Verblijf van 19 augustus 2016 tot 3 september 2016
5 september 2016

Rustige locatie, dicht bij het strand en winkels binnen enkele minuten. Unieke locatie.