Zorgeloos en veilig online reserveren
 Persoonlijke klantenservice
 Groot aanbod in binnen- en buitenland

6 persoons vakantie huis in Vestervig-By Traum 07961-1

6 Personen
4 Slaapkamer(s)
1 Badkamer(s)
2 huisdier(en)
vanaf €385 / weekend
Helaas! Deze accommodatie is niet meer beschikbaar op de door u opgegeven data. Pas uw reisdata aan of zoek een andere accommodatie
Profiteer nu van een extra vroegboek- of lastminutekorting!

Bent u benieuwd naar de mogelijkheden die voor u van toepassing zijn? Vind uw favoriete vakantiewoning en neem voordat u een boeking via onze website maakt, contact met ons op.

Beschrijving

Auf einem großen Naturgrundstück, nur ca. 200 m von der Küste bei Kærgården, findet man dieses Ferienhaus mit Whirlpool im Bad. Das Haus ist innen hell und wohnlich eingerichtet mit einem großen Fenster zur Terrasse. Es gibt drei große Schlafzimmer; zwei mit je einem Doppelbett, das dritte mit zwei Einzelbetten. Alle Zimmer bieten gute Staufläche. Für die kleinen Feriengäste stehen sowohl Hochstuhl als auch Kinderbett bereit. Große, offen kombinierter Wohn-/Essbereich und gut ausgestattete Küche mit u.a. Geschirrspüler, Kühl-/Gefrierschrank, Mikrowelle und Ceranfeld. Vom hellen Wohnbereich hat man direkten Zugang zur großen, offenen Terrassenfläche. Zur technischen Ausstattung des Ferienhauses zählen freie WLAN, TV, DVD-Player und Chromecast zum Streamen eigener Anbieter. Zudem Badezimmer mit Whirlpool für zwei Personen sowie angenehmer Fußbodenheizung und Dusche im Haus. Außerdem stehen Waschmaschine und Wäschetrockner bereit. Außen große, offene Terrasse mit hochwertigen Gartenmöbeln und Grill für schöne Tage und Abende. Für die kleinen Gäste gibt es einen direkten Zugang zu dem schönen Gemainschaftsspielplatz. Keine Vermietung an Jugendgruppen erwünscht!A refundable deposit might be charged closer to your check-in date. The security deposit ensures a smooth stay and covers any additional services or consumption charges.This deposit covers utilities consumed during your stay and any additional services that may be taken.The final amount will be adjusted based on actual meter readings, actual usage of extra services, and any remaining balance will be refunded within 21 days after checkout.This deposit simply acts as a prepayment for charges that you would anyways pay for, ensuring a seamless stay and check-out experience.

keuken
fornuis
koffiezetapparaat
magnetron
afwasmachine
koelkast
woon/slaapkamer
TV
DVD-speler
CD-speler
spelcomputer
stereo-installatie
chromecast
slaapkamer
2-pers. bed
ledikant
kinderstoel
slaapkamer
2-pers. bed
slaapkamer
2x 1-pers. bed
badkamer
wasdroger
wasbak
douche
toilet
wasmachine
Algemeen
, spelcomputer, bubbelbad (in huis, 2 personen), verwarming (elektrisch), terras, tuinmeubilair, lucht-lucht warmtepomp
Bedlinnen
Mogelijkheid te huren per pakket, DKK 155 p.p./verblijf
Eindschoonmaak
DKK 1.342, of dient het zelf te doen
Elektriciteit
DKK 3,74/kWh
Water
DKK 90/m3
Huisdieren
Max. 2; gratis
Badhanddoeken
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Keukenlinnen
Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt
Kinderbed
DKK 110/verblijf
Kinderstoel
DKK 110/verblijf
Wifi
Gratis (Min. 50/50 Mbit)
leringen tot 30 dagen voor aankomst: 0% annuleringskosten
Annuleringen 30 dagen of minder voor aankomst: 100% van de huur en boekingskosten
Ackermann
Verblijf van 29 april 2026 tot 4 mei 2026
7 mei 2026

Een heerlijke plek voor een gezinsuitje. De gedeelde speeltuin was een groot succes bij de kinderen en het ruime terras bood volop ruimte om te ontspannen. De vloerverwarming in de badkamer was een fijne luxe, vooral op koelere avonden.

Goebels
Verblijf van 3 april 2026 tot 7 april 2026
10 april 2026

We hebben een heerlijk verblijf gehad. Het hoogwaardige tuinmeubilair op het terras was perfect voor onze familiediners in de buitenlucht. De keuken was ruim en maakte koken een plezier.

Peter - Horsens
Verblijf van 4 april 2026 tot 4 april 2026
7 april 2026

nan Aanbevelingen: Er is een goede houtverkoop in de buurt. Er zijn groene gebieden, maar die zijn erg nat, dus vergeet je rubberlaarzen niet.

Romer
Verblijf van 21 maart 2026 tot 25 maart 2026
28 maart 2026

Een ongecompliceerd en aangenaam verblijf. De keuken was goed uitgerust en we hebben veel gebruik gemaakt van de koelkast en het fornuis. Het terras was heerlijk om 's avonds van het briesje te genieten.

Krzanak
Verblijf van 3 maart 2026 tot 5 maart 2026
8 maart 2026

Een fantastische plek voor een gezinsvakantie! De kinderen vonden de speeltuin direct naast het huisje geweldig. De jacuzzi was een heerlijke manier om te ontspannen na een drukke dag. Kortom, een goede keuze voor gezinnen.

Neff
Verblijf van 17 februari 2026 tot 20 februari 2026
23 februari 2026

Comfortabel en gezellig vakantiehuis. De woonkamer bood een prachtig uitzicht op het terras en we waren erg blij met de dvd-speler voor filmavonden. De badkamer was modern en schoon, met een fantastische inloopdouche.

Erb
Verblijf van 18 januari 2026 tot 20 januari 2026
23 januari 2026

De hut is goed uitgerust en comfortabel. De keuken had alles wat we nodig hadden, inclusief een vaatwasser en magnetron, waardoor het bereiden van maaltijden gemakkelijk was. De slaapkamers waren ruim en de kinderstoel en het kinderbedje waren een attent gebaar voor onze kleine.

Michael
Verblijf van 8 januari 2026 tot 9 januari 2026
12 januari 2026

We hebben genoten van ons verblijf. De locatie is rustig, op slechts een korte wandeling van het water. Het tuinmeubilair op het terras was comfortabel, perfect voor een barbecue met het gezin. De wifi was betrouwbaar, wat voor ons een pluspunt was.

Semotán
Verblijf van 15 december 2025 tot 20 december 2025
23 december 2025

Dit vakantiehuisje is erg praktisch voor gezinnen. De gecombineerde woon- en eetkamer is licht en uitnodigend, en de gamecomputer zorgde ervoor dat de kinderen zich prima vermaakten. De jacuzzi was ook een heerlijke toevoeging.

Frederikke - Næstved
Verblijf van 19 juli 2025 tot 19 juli 2025
22 juli 2025

Het huisje was erg mooi, maar het was niet schoon toen we aankwamen. Er zat echt vuil op alle kozijnen en deuren en onder de bedden. Het water was op 200 meter afstand, zoals aangegeven, maar om er te komen moesten we twee keer zo ver lopen, dus een beetje misleidend, maar nog steeds dichtbij. Aanbevelingen: Het was echt ideaal voor kinderen om krabben te vangen op het strand, dus neem een visnet/emmer mee. Het beste strand (kindvriendelijk) waar we waren, was toen we de veerboot naar Thyborøn namen.

Kim Carlsson - Augustenbirg
Verblijf van 10 augustus 2024 tot 10 augustus 2024
13 augustus 2024

Groot en ruim, dicht bij het water en beschut tegen de wind bij slecht weer. Aanbevelingen: Koop een waslijn.

Huge
Verblijf van 6 juni 2024 tot 19 juni 2024
22 juni 2024

De locatie was sereen, midden in de natuur, wat ervoor zorgde dat we een heel vredig verblijf hadden. Het was wel een beetje ver van de dichtstbijzijnde stad, maar we vonden de rust die het bood geweldig. Zou zeker terugkomen!

Engling
Verblijf van 19 mei 2024 tot 29 mei 2024
1 juni 2024

Een schoon en goed onderhouden vakantiehuis met voldoende ruimte voor ons gezelschap van vijf. De slaapkamers waren comfortabel en we vonden het geweldig dat er een wasmachine en droger aanwezig waren. Hoewel het weer niet altijd perfect was, genoten we optimaal van onze tijd binnen door films te kijken en spelletjes te spelen op de grote tv. Een leuke bonus was de gemakkelijke toegang tot het prachtige strand van Agger Tange, dat we verkenden toen de zon tevoorschijn kwam. Al met al een prima plek voor een ontspannen vakantie.

Abdulmajeed
Verblijf van 19 april 2024 tot 28 april 2024
1 mei 2024

Mijn vrienden en ik hebben hier een geweldig weekend gehad. De woonkamer was ruim en we vonden het geweldig dat er streamingdiensten beschikbaar waren. Een perfecte plek voor een ontspannend uitje!

Jan Stegemann
Verblijf van 30 maart 2024 tot 6 april 2024
9 april 2024

Rustige ligging, dichtbij het water, voorzieningen

Ghita Hedegaard Pedersen
Verblijf van 4 september 2023 tot 5 september 2023
8 september 2023

Zeer dicht bij water, licht en uitnodigend huis

Joanna Moratsch
Verblijf van 22 april 2023 tot 29 april 2023
2 mei 2023

Nabijheid van het water, rustige omgeving, mooi pand, andere stranden gemakkelijk bereikbaar,

Manja Saß
Verblijf van 8 april 2023 tot 15 april 2023
18 april 2023

Het huis was zeer licht, gezellig ingericht en gedecoreerd,

Balk
Verblijf van 8 februari 2023 tot 22 februari 2023
25 februari 2023

We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis! De locatie was perfect, op korte loopafstand van het strand. De kinderen waren dol op de tuin en de hottub was een geweldige manier om te ontspannen na een dagje verkennen.

Binzen
Verblijf van 27 september 2022 tot 5 oktober 2022
8 oktober 2022

Ruim, comfortabel en schoon. Het terras was perfect voor een kopje koffie in de ochtend. De wifi was snel en ik vond het geweldig dat we series konden streamen. De perfecte plek om te ontspannen en nieuwe energie op te doen. 10/10, ik zou het zeker aanbevelen voor een familievakantie.

Kurt Jensen
Verblijf van 13 augustus 2022 tot 20 augustus 2022
23 augustus 2022

Heerlijk zomerhuis, dat lekker relaxed was, / Het vervelende is het gebrek aan schoonmaak van de koelkast (probeer de laden er vies achter uit te trekken) De lade in de badkamer was al lang niet meer schoongemaakt, / Goed om te hebben een parasol, Maar de voet en parasol pasten niet bij elkaar,

Lelieveld
Verblijf van 3 augustus 2022 tot 17 augustus 2022
20 augustus 2022

Dit vakantiehuis is zo'n vibe, Super dicht bij het strand, en het bubbelbad is geweldig na een lange dag, De woonkamer is helder en heeft die esthetiek voor het posten op Instagram, Zeker terugkomen met vrienden, Geen cap, het is ruim genoeg voor ons allemaal om te chillen,

Zacho
Verblijf van 8 augustus 2022 tot 15 augustus 2022
18 augustus 2022

Ruim vakantiehuis met een heerlijk open terras, De hottub was een groot pluspunt voor de ontspanning,

Michael Trettin
Verblijf van 4 juni 2022 tot 18 juni 2022
21 juni 2022

Zeer mooi huis, modern en goed ingedeeld met 3 slaapkamers, groot raam aan de voorkant naar de tuin, kort pad naar de zee, gelegen in een ruim complex met hoge heggen beschermd tegen uitzicht en wind, / Helaas was het erg groot en mooi terras gedeeltelijk verrot - sommige planken waren al kapot, onder meer voor een terrasdeur - dit defect werd opgemerkt, maar helaas niet verholpen in de 2 weken van onze vakantie. Nadat de planken er niet meer zo uitzagen, was dat nog maar een paar dagen geleden Dit gebeurde tijdens onze vakantie en ik begrijp het tot op de dag van vandaag nog steeds niet. Er staken spijkers uit deze gebieden, wat het geheel niet onveilig maakte.

Lauwen
Verblijf van 13 oktober 2021 tot 26 oktober 2021
29 oktober 2021

We hadden een geweldig verblijf in het vakantiehuis in Vestervig! Het huis was ruim en prachtig ingericht, waardoor het aanvoelde als een echte ontsnapping, Het grote terras was perfect voor ochtendkoffies en avondbarbecues, De nabijheid van het strand (slechts een korte wandeling) maakte onze dagen gevuld met zon en surf, Het bubbelbad was een fantastische bonus na een lange dag verkennen in de nabijgelegen Lodbjerg Klitplantage, Al met al een perfecte plek voor gezinnen!

ELAHMAR
Verblijf van 31 augustus 2021 tot 8 september 2021
11 september 2021

Prachtige accommodatie met een geweldige indeling en fijne kamers. Er was een babybedje beschikbaar, maar dat wisten we niet en daar kwamen we pas kort voor vertrek achter. De locatie is erg mooi! ❤️

Vence Frank Olav
Verblijf van 26 mei 2021 tot 6 juni 2021
9 juni 2021

Over het algemeen een goede ervaring. Het huis was ruim en goed onderhouden. We konden de hottub niet zo vaak gebruiken als we wilden, maar het was wel fijn om te hebben.

Schaap
Verblijf van 14 november 2020 tot 27 november 2020
30 november 2020

Deze plek is een juweeltje! De nabijheid van Agger Tange Strand was fantastisch voor onze stranddagen, De kinderen hadden veel plezier, en de volwassenen genoten van de rustige avonden op het terras,

Nielsen
Verblijf van 30 juni 2020 tot 14 juli 2020
17 juli 2020

Het huis was licht en luchtig, wat het erg gastvrij maakte. We vonden de grote woonkamer en de directe toegang tot het terras erg prettig. Het enige nadeel was de afstand tot een aantal bezienswaardigheden, maar de prachtige natuur in de omgeving maakte dat ruimschoots goed!

Teremi
Verblijf van 12 maart 2020 tot 25 maart 2020
28 maart 2020

Ruim en goed uitgerust, deze hut was een genot. We waardeerden de doordachte details, zoals de kinderstoel en het kinderbedje voor onze kleintje. Het open terras was perfect voor onze familiebarbecue-avonden.

Adel
Verblijf van 23 januari 2020 tot 6 februari 2020
9 februari 2020

Schoon en comfortabel, de hut was een goede keuze voor onze vakantie. De wifi werkte perfect en we hadden geen problemen tijdens ons verblijf. De eigenaren waren erg behulpzaam.